Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Dramatyczna sytuacja w hospicjum w Nowogrodźcu
9176
kc
19 kwietnia 2020r. o 13:31
qwax_ napisał(a): To proszę Cię,"Dorośnięty ekspercie", bys odpowiedziała na zadane przeze mnie pytania - wystarczą mi odpowiedzi tak/nie.
Powtórzę je:
Testy działają prawidłowo?
ludzie padają jak muchy?
wprowadzane zakazy i ograniczenia są właściwe?
tylko szczepionka nas uratuje?


1. Nie jestem ekspertem od wirusów.
2. Nie wiem czy testy działają prawidłowo i nie dowiem się na pewno tego z internetu.
3. Są skupiska ludzi gdzie wirus powoduje , że ludzie umierają jeden po drugim zupełnie inaczej niż w przypadku "normalnej" grypy i jak na razie nie ma racjonalnej odpowiedzi na to, dlaczego tak się dzieje.
4. Nie uważam tak.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarnobrązowa Skalnica niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 14:44
Nie robią testów niech robią strefy
Wyjazd przyjazd z miasta i okolic .
Temperatura,wywiad medyczny.
Wszystkie służby ala policja,wojsko i inne.
Wszyscy piszą, mówią , głoszą Koreańczycy mają sukces
Tylko u nich wiadomości o zagrożeniach chorych to ma każdy e telefonie
A u nas zaraz szum o łamaniu prywatności

Będzie u nas 1000 zarażonych w mieście w maju to sami będziecie wołać gdzie jest pacjent że strachu
Bo wam się mówi. A to echo , grało,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 14:59
~Czarnobrązowa Skalnica napisał(a): Nie robią testów niech robią strefy
Wyjazd przyjazd z miasta i okolic .
Temperatura,wywiad medyczny.
Wszystkie służby ala policja,wojsko i inne.
Wszyscy piszą, mówią , głoszą Koreańczycy mają sukces
Tylko u nich wiadomości o zagrożeniach chorych to ma każdy e telefonie
A u nas zaraz szum o łamaniu prywatności

Będzie u nas 1000 zarażonych w mieście w maju to sami będziecie wołać gdzie jest pacjent że strachu
Bo wam się mówi. A to echo , grało,

Nowogrodziec kiedyś przeżył prawdziwą zarazę od Klasztoru do Czerwonego Kościoła prowadziły podziemne przejścia, zarazę dżumy przeżyło tylko 3 pary małżeńskie i mieszkańcy Klasztoru ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 15:09
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~Czarnobrązowa Skalnica napisał(a): Nie robią testów niech robią strefy
Wyjazd przyjazd z miasta i okolic .
Temperatura,wywiad medyczny.
Wszystkie służby ala policja,wojsko i inne.
Wszyscy piszą, mówią , głoszą Koreańczycy mają sukces
Tylko u nich wiadomości o zagrożeniach chorych to ma każdy e telefonie
A u nas zaraz szum o łamaniu prywatności

Będzie u nas 1000 zarażonych w mieście w maju to sami będziecie wołać gdzie jest pacjent że strachu
Bo wam się mówi. A to echo , grało,

Nowogrodziec kiedyś przeżył prawdziwą zarazę od Klasztoru do Czerwonego Kościoła prowadziły podziemne przejścia, zarazę dżumy przeżyło tylko 3 pary małżeńskie i mieszkańcy Klasztoru ,


ja prdle, człowieku, coś ty brał? Czerwony kościół jest kościołem ewangelickim i wybudowano go dopiero w w latach 1885-1886! Klasztor wtedy nie istniał już od przeszło 50 lat, a po jego postawieniu nie było żadnej epidemii w Nowogrodźcu!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jaskrawoczerwony Kuklik niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 15:40
Mam bezpośredni kontakt z kimś kto tam jest. Kłamstwo, dezinformacja i sianie paniki. Brawo bolec.dezinfo.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Trawiasta Mina niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 16:05
~Jaskrawoczerwony Kuklik napisał(a): Mam bezpośredni kontakt z kimś kto tam jest. Kłamstwo, dezinformacja i sianie paniki. Brawo bolec.dezinfo.


jako jedyni podalismy informacje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Krokosmia niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 16:25
Niech BolecInfo sprawdzi. Może telefony dyrektora Adaszewskiego i burmistrza Relicha juz nie są zajęte. Sprawdzaliście??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienna Fortegilla niezalogowany
19 kwietnia 2020r. o 16:26
Tam sa dwa odziały... czy ta sytuacja dotyczy obydwu odziałów?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza