Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory: Miasto nie przekaże danych Poczcie
~~Nadżółkła Mina niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 15:51
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 16:12
~~Nadżółkła Mina napisał(a):

Przepiękne ,aż się chce to oglądć bez końca.Cała prawda całą dobę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 16:58
Pannazdzieckiem napisał(a): Coś się qurwa mantry uczepił Głupi Jasiu . Już mówiłem , że z Tobą nie chce gadać ... pa bucu :)Dopisane 26.04.2020r. o godz. 15:30:... no dobra ... mogę uczynić wyjątek , bo jestem tylko człowiekiem ... powiedz mi bucu za co mnie nienawidzisz ? Przecież nie jestem Ci krewny nawet stówy , nie żyłem na Twój koszt . Nie wychowałem dzieci Twoim kosztem ... myślałem , że miałem Przyjaciela , który w biedzie pomoże ... pomyliłem się ... jakich odsetek chcesz od mojej egzystencji ... bucu ?

Za cienki jesteś Głupi Jasiu żeby ze mną gadać . Fakt faktem , że trochę już nie dowidzam , ale jeszcze potrafię przy ... Kocham Bolec.Info ić :D

Mów bucu , dlaczego mnie nienawidzisz ?


głupcze ...
ogarnij się i zdecyduj ...jednego dnia piszesz że nie chcesz ze mną gadać a drugiego sam do mnie wracasz...
a gdzie ja napisałem że cię nienawidzę ?...jesteś dla mnie nikim a takiego nie można nienawidzić ...

a skoro piszesz ''za co'' to znaczy że jesteś durniem nie potrafiącym wyciągać wniosków i tym czym cię nazwałem przed laty czyli szmaciarzem i łajzą ...
boisz się prawdy o sobie ale musisz z tym żyć ...ale to twoje życie i mam to gdzieś ...
straciłeś wszystkich dawnych przyjaciół o ile takich miałeś ...
dawno odeszły w niebyt czasy kiedy ze znajomymi mogłeś usiąść w kawiarence przy kinie ...
wiesz z kim i wiesz jak dawno to było ...dzisiaj pozostali ci marni kumple ,marne piwsko w równie marnym ''czarnym kocie''

a skoro dzisiaj pytasz jeszcze ''za co '' to znaczy że niczego cię życie nie nauczyło ...że nie potrafisz z tego co zrobiłeś wyciągnąć żadnego wniosku ...
pierdzielisz tu farmazony o jakiejś kasie ,jakichś dzieciach i co najśmieszniejsze o ''przyjaźni'' ...
przecież ty nie masz o tym bladego pojęcia ...:] to dla ciebie czysta abstrakcja ...hahaha
to tłumaczy tą mnogość twoich ''przyjaciół '' tyle że dziwnym trafem wszyscy już jakby nieobecni...;)

na koniec tego posta...skoro jestem dla ciebie ''za cienki'' to po co do mnie wracasz pomimo tego co ci wielokrotnie pisałem ?
liczysz na to że zmienię o tobie zdanie?..NIE LICZ NA TO :]

ja natomiast liczę na to że nawet jeśli '' nie dowidzasz '' :](dzisz ) to jednak dostrzeżesz jakąś ścianę i zdrowo w nią przypier...dzielisz tym zakutym łbem i coś ci się zmieni w tych twoich ''klepkach''
jedyne co ci mogę radzić to to byś zrobił to solidnie ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 18:29
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Nadżółkła Mina napisał(a):

Przepiękne ,aż się chce to oglądć bez końca.Cała prawda całą dobę .


mejn fuhrer...panie prezesie ...
to jest bezbłędne ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Chabrowa Celozja niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 13:55
~~Pistacjowa Forsycja napisał(a):
~~Nadżółkła Mina napisał(a):

Przepiękne ,aż się chce to oglądć bez końca.Cała prawda całą dobę .


hahah
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowy Dyptam niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 17:58
Bum i załatwione
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-wybory-2020-rz-poczta-polska-ma-juz-dane-z-rejestru-pesel,nId,4463652
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 18:58
~~Brązowy Dyptam napisał(a): Bum i załatwione
https://fakty.interia.pl/raporty/raport-wybory-prezydenckie-2020/aktualnosci/news-wybory-2020-rz-poczta-polska-ma-juz-dane-z-rejestru-pesel,nId,4463652

Można? Co prawda nie można, ale można. Bo kto bogatemu zabroni? :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
27 kwietnia 2020r. o 19:11
bogatemu czy głupc.owi?

„Mówienie o wyborach w maju, kiedy szczyt zakażeń jest przed nami, to wyjątkowa nieodpowiedzialność. Przeprowadzenie wyborów i upieranie się przy tym, nawet korespondencyjnych, w maju, czerwcu czy w wakacje, to według mnie wręcz paranoiczna, skandaliczna gierka polityczna kosztem zdrowia i życia obywateli, ale widzę, że niektórych decydentów w ogóle przeciętny statystyczny Polak nie interesuje. To nie jest czas, kiedy powinno się organizować jakiekolwiek wybory. Naród ma teraz poważniejsze problemy niż wybory. Trzeba ratować życie i zdrowie każdego, kogo się da, a nie narażać, kogo nie trzeba.”
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.