Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory: Miasto nie przekaże danych Poczcie
~~Biaława Kalmia niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 9:41
~~Buraczkowy Cypryśnik napisał(a): a dlaczego tam jakiś r o m a n ma za ciebie decydować cz iść do wyborów czy nie jesteś wolnym człowiekiem sam decydujesz za siebie o wyborze swojego losu znalazł sie bohater tylko żeby gdzieś zaistnieć romanus może niech jedzie do tuska dostanie żelazny krzyż za walke z POLSKĄ


A Polska dzisiaj to co ? Co to ma być ta Polska ?
Może krzyża zasługi nie dostanie - ale moją wdzięczność i poparcie tak :)

Ładnie się zachowali .... :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 9:49
~~Buraczkowy Cypryśnik napisał(a): a dlaczego tam jakiś r o m a n ma za ciebie decydować cz iść do wyborów czy nie jesteś wolnym człowiekiem sam decydujesz za siebie o wyborze swojego losu znalazł sie bohater tylko żeby gdzieś zaistnieć romanus może niech jedzie do tuska dostanie żelazny krzyż za walke z POLSKĄ


Roman nie decyduje o tym czy pójdziesz do wyborów czy nie ...
i nie Roman zadecydował czy udostępni dane osobowe czy nie ...
zrobił tylko to co nakazuje prawo ...
tym co zrobił wpisał się w to co zadeklarowało do dzisiaj około czterysta samorzadów ,wójtów ,burmistrzów i prezydentów miast i miasteczek ...

powiem ci że lepszy żelazny krzyż od Tuska niż medal za ''wkład w obronność kraju'' dla ''misia''misiewicza który obecnie przebywa w pierdelku ...(nie wiem czy medal zabrał ze sobą ) :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Buraczkowy Cypryśnik niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 10:29
pomyśl człowieku ilu POLAKÓW dzisiaj nie żyło by gdyby rządziło ko-po wtedy by ci udowodnił rostoski a nie mówiłem ze PINIENDZY NI MA widze po wpisach że ROMULUSA bronią psy PAWŁOWA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroczarna Gailadia niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 10:48
Nawet nie wiecie, kodziarskie oszołomy , jak ja się cieszę, że nie pójdziecie głosować. Wybierzemy naszego prezydenta Pana Andrzeja Dudę, a wy przez kolejne 5 lat co najwyżej na tym forum będziecie są mogli wysrywać. I kija wam w....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 11:24
do pierwszego posta...
nikt mi nie zarzuci że gdzieś broniłem ''carewicza'' bo za jego zarządzania wiele -zbyt wiele w tym grajdole -pojawiło się nieprawidłowości oględnie mówiąc ...
decyzja o nieudostępnianiu list jest zgodna z obecnym prawem i tylko do tego się odniosłem

co do drugiego posta...

masz rację ...to będzie ''wasz prezydęt'' a ''nasz'' figurant...
ot taka pacynka,wydmuszka prezesiny ...
zresztą czy to nie ''budyń'' kiedyś sam powiedział
''nie jestem prezydentem wszystkich Polaków''?

no i to jest jedyna prawda którą powiedział kiedykolwiek ...

teraz będzie po wsze czasy określany ''prezydentem kopertowym '' lub ''pocztowym '' :]

jak kto woli ...
był już adrianem ,notariuszem ,długopisem więc jeden czy dwa kolejne przydomki mu nie zaszkodzą ...

a jakie ma poparcie?
pomijając jakiś wpis w szkolnej toalecie ''andrzej du.pa'' który mógł być wpisem jakiegoś jeszcze niewykształconego gimnazjalisty to już to co się działo w Pucku i Wejherowie powinno mu dać do myślenia ...

ale nie ...''andrju'' ciągle się uczy tyle że z marnym skutkiem ... :]
''jak jadę samochodem to się uczę ,jak lecę samolotem też się uczę ...nawet jak się nie uczę to się uczę ...''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 kwietnia 2020r. o 12:08
Ja tam osobiście też uważam , że można sobie odpuścić wybory , jeśli sukcesorem miał by zostać kolejny agent bezpieki , mecenas od długopisa i klęcznika , albo pedał ... do dupy z takim wyborem :D Przez jakiś czas myślałem , że Konfederacja z Bosakiem , ale .... coś mi tutaj nie pasuje ... i nie wiem co ? Być może chodzi o to , że krawaciarze promują się gdzie się da , a Głupia Panna , obsługa betoniary nie ma nawet krawata ... nie mówiąc qurwa o tych w koloratkach ...

Kiedyś Głupia Panna proponowała Dwuimiennemu lokalną walutę .... Dwuimienny zignorował Głupią Pannę , ale w przypadku koronaświrusa optuję za Dwuimiennym ... pozwalając sobie na cytat z JKM ... Ozjasza Goldberga " gdyby wybory mogły coś zmienić , już dawno zostały by zakazane "

... Ozjaszowi też proponowała , ale ta stara qurwa mamony ....nie słucha , tylko napier... dala mantrą , jak pan Janusz T.

Pytanie brzmi tak , dlaczego personalne dane przekazać niby polskiej poczcie , skoro firmy windykacyjne mają nas w komputerkach ? A Polska telekomunikacja jest już dawno w obcych rencach ?

Tak trzymać Dwuimienny , być może jeszcze będą z Ciebie Ludzie :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarożółty Ostrokrzew niezalogowany
26 kwietnia 2020r. o 13:54
znowu dupku szukasz zaczepki?
czy ja cię gdzieś kmiocie wspomniałem pisząc o poczcie ?

czy do ciebie gło.mbie nawet tak prosty przekaz nie trafia abyś omijał mnie szerokim łukiem?
szukasz chamie zadymy to ją znajdziesz szybciej niż myślisz ...
pisz sobie w ''bajaniu '' czy z koleżanką co to tak wczoraj nieudolnie próbowała cię odziać w aureolę ...hahaha

i co?
zaraz ponownie napiszesz durn.iu abym nie szukał z tobą rozmowy?

popisz sobie o promieniach ,Jahwe i tych swoich odeszłych ''rychach ,zbychach''
to twoja ''mantra'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
26 kwietnia 2020r. o 15:30
Coś się qurwa mantry uczepił Głupi Jasiu . Już mówiłem , że z Tobą nie chce gadać ... pa bucu :)


Dopisane 26.04.2020r. o godz. 15:30:

... no dobra ... mogę uczynić wyjątek , bo jestem tylko człowiekiem ... powiedz mi bucu za co mnie nienawidzisz ? Przecież nie jestem Ci krewny nawet stówy , nie żyłem na Twój koszt . Nie wychowałem dzieci Twoim kosztem ... myślałem , że miałem Przyjaciela , który w biedzie pomoże ... pomyliłem się ... jakich odsetek chcesz od mojej egzystencji ... bucu ?

Za cienki jesteś Głupi Jasiu żeby ze mną gadać . Fakt faktem , że trochę już nie dowidzam , ale jeszcze potrafię przy ... Kocham Bolec.Info ić :D

Mów bucu , dlaczego mnie nienawidzisz ?

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza