Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory: Miasto nie przekaże danych Poczcie
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 20:08
~Fioletowoczarna Alstremeria napisał(a): Nikt nie ma prawa odebrać mi woli głosowania. 10-go wybory i wreszcie koniec tego cyrku.

Ja też chcę iść 10 na wybory ,podpisać się na liście wyborczej zagłosować i kartę wrzucić do przezroczystej urny ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowatoczerwony Rozpław niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 20:14
~Fioletowoczarna Alstremeria napisał(a): Też Cię kocham, tak, po ludzku życzę zdrowia.


Prawdziwy Polak - katolik .
Buk ci zapłać dobry człowieku ,i wzajemnie .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowoczarna Alstremeria niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 20:17
Nic się nie martw, nie jesteś sam. Takich ludzi, którzy chcą głosować jest wielu, ale oni nie chcą tutaj wdawać się w jałowe pyskówki, dlatego jest wrażenie, że cała Polska jest przeciw wyborom w maju.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowoczarna Alstremeria niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 20:24
Bóg,może mi zapłacić,ale drzewo?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowy Cypryśnik niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 20:28
emem napisał(a):
~~Rubinowy Cypryśnik napisał(a): czyżby miasto postanowiło ograniczyć moje prawo do głosowania?..
protestuję i składam zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie..


Miasto w ten sposob nie ogranicza Twojego prawa. Po pierwszej jeśli chcesz możesz sma przekazać swoje dane do Poczty Polskiej.
Po drugie - zgodnie z obowiązującymi przepisami wybory 10 maja odbędą się w tradycyjnej formie - tj. w lokalach wyborczych. Jeśli będziesz chciał to pójdziesz i zagłosujesz. :)


mam wrażenie, że do najbardziej rozgarniętych jednak nie należysz, koleżko..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rubinowy Cypryśnik niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 20:28
emem napisał(a):
~~Rubinowy Cypryśnik napisał(a): czyżby miasto postanowiło ograniczyć moje prawo do głosowania?..
protestuję i składam zawiadomienie do prokuratury w tej sprawie..


Miasto w ten sposob nie ogranicza Twojego prawa. Po pierwszej jeśli chcesz możesz sma przekazać swoje dane do Poczty Polskiej.
Po drugie - zgodnie z obowiązującymi przepisami wybory 10 maja odbędą się w tradycyjnej formie - tj. w lokalach wyborczych. Jeśli będziesz chciał to pójdziesz i zagłosujesz. :)


mam wrażenie, że do najbardziej rozgarniętych jednak nie należysz, koleżko..
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Fioletowoczarna Alstremeria niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 20:36
Dalej,poużywaj sobie. W obrażaniu ludzi Twoje środowisko jest mistrzem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Calibrachoa niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 20:36
~~Rdzawobrązowy Przegorzan napisał(a): wprowadzi się Komisarza i w zębach przyniesiecie dane.


Właśnie.Można tez wprowadzić głosowanie na listę Jedności Narodu PIS.Juz to przerabialiśmy - wtedy to się nazywało Lista Frontu Jedności Narodu.Popytaj starszych to ci opowiedzą jak sprawnie szły takie wybory.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza