Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wybory: Miasto nie przekaże danych Poczcie
~~Rdzawozłoty Winobluszcz niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 13:48
~Pomarańczowa Alstremeria napisał(a): Jak co dwa ,trzy dni idę na zakupy tak mogę pójść na wybory co za problem .


Ja tez chętnie pójdę na te wybory ... wolę głosować w lokalu wyborczym pomimo tej pandemii ...

Niech już skończy się ta farsa z tymi wyborami i z tą kwarantanną - kwarantanna to 40 dni ? u nas już ile ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Żywotnik niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 14:06
~~Mahoniowa Trzmielina napisał(a): Wszedzie wypowiadają się wojtowie tylko w Boleslawcu wypowiada się Gergont.


Muszą pokazać, że po coś jest potrzebna! Po ostatnim komunikacie, że będą cięcia stanowisk to ja bym ją pierwszą zwolniła. Po cholerę nam jakiś rzecznik, przecież pan Roman sam doskonale leje wodę!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wiśniowy Żywotnik niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 14:13
~Szara Śliwa napisał(a): Panie Prezydencie proszę podać moje dane poczcie BO CHCĘ GŁOSOWAĆ KORESPONDENCYJNIE
[/

I MOJE TEŻ!!!
A jak nie to zgłoszę sprawę do prokuratury, że pozbawił mnie Pan możliwości oddania głosu, a to już pogwałcenie demokracji!!! Takie mam prawa obywatelskie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Konwalia niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 18:22
~~Rdzawozłoty Winobluszcz napisał(a):
~~Biała Konwalia napisał(a):
~Porcelanowy Driakiew napisał(a): Super wiadomość! Dziękuję Panie Prezydencie!!!!!!


Głupota władzy samorządowej nie ma granic z tą głupotą dołączyła do opozycji, która za wszelką cenę chce rozpieprzyć Polskę i spaskudzić jej wizerunek na arenie międzynarodowej. Bo jak nie potrafimy przeprowadzić wyborów zgodnie z konstytucją to co jesteś my za państwem, tylko rozbiorowym???? Zacznijcie ludzie myśleć jak mężowie stanu a nie jak samorządowa hołota. -"Bij czerwoną hołotę sierpem i młotem"- i to tylko cytat a nie nawoływanie.


Rozpieprzyć Polskę i spaskudzić jej wizerunek ? To jeszcze jest coś do rozpieprzenia i spaskudzenia ... chyba wynik wyborów ?

I mnie tutaj od samorządowej hołoty nie wyzywaj, bo jak gdzieś jest ten kraj i jego naród to najbardziej tutaj właśnie ... i gdzie ty masz tych mężów stanu ... A.D. z tym wieszakiem na ubrania przy boku ... co za wizerunek Polski, co za mąż i jakiego stanu ? Kaczego ? Witamy w Kaczymstanie - jeżeli kaczystan to stan umysłu - gratuluję :(

Też gratuluje prowincjonalnego pojmowania spraw wagi Państwowej powracasz do pojęcia Polak, to złodziejaszek i krętacz nawet we własnym kraju nie potrafi uszanować podstawowego prawa tylko daje się manipulować poprzez swoją głupotę. Gratuluję świadomości, pewnie jak się dało to kradłeś w niemcom samochody.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Konwalia niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 18:25
~Ziemistoszara Kalmia napisał(a): Ciekawe, jak zachowa się Gmina


Na pewno głupio jak mały dyzio, co senatorem chciał być tylko nie rozumie podstaw czym jest racja stanu Państwa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 18:33
~~Biała Konwalia napisał(a):
~Ziemistoszara Kalmia napisał(a): Ciekawe, jak zachowa się Gmina


Na pewno głupio jak mały dyzio, co senatorem chciał być tylko nie rozumie podstaw czym jest racja stanu Państwa.

Bucu chyba racja Kaczystanu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Orzech niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 18:36
Kaczystan 1000.000 lepszy od twojego kraju nadwiślańskiego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
25 kwietnia 2020r. o 18:40
~~Pomidorowy Orzech napisał(a): Kaczystan 1000.000 lepszy od twojego kraju nadwiślańskiego.

To zabieraj Kulawego niechluja i wypad z Polski .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza