Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w ZEC
REKLAMA Zapraszamy
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pielęgniarki pracują po 24h na dobę
~~Kasztankowa Aksamitka 28 kwietnia 2020r. o 21:26
~~Rudobrązowy Oczar napisał(a): TAK ALE JAK MOŻNA PRZEKSZTAŁCAĆ SZPITAL W ZAKAŹNY BEZ PRZYGOTOWANIA GDZIE SĄ SŁUŻBY BHP PRZECIEŻ TAM NIE MA SZATNI Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA KTOŚ NIEODPOWIEDZIALNY NARAŻA CAŁY PERSONEL. JAK SŁUŻBY ZA TO ODPOWIEDZIALNE DOPUSZCZAJĄ DO TAKIEJ SYTUACJI?


to jest właśnie to o co powinniśmy jako ''po pierwsze mieszkańcy'' pytać ''carewicza''

nie rozczulać się nad jego ''dobroczynnością '' ;) jakiej to doświadczyliśmy dostając w ''prezencie '' jakieś tandetne maseczki ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Miskant 28 kwietnia 2020r. o 21:27
Podczas epidemii koronawirusa zwracamy szczególną uwagę na higienę rąk. Zbyt częste mycie rąk powoduje jednak wysuszenie skóry. Prowadzi to do powstania małych, niewidocznych dla oka pęknięć, które są wrotami dla wirusa ! Ludzie, zaczniemy wymierać ! Tylko TVN może nas uratować no i WOŚP ! tam przekażcie swoje oszczędności ! Przecież dla większości z nas i tak nie ma ratunku !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czarny Dzwonek 28 kwietnia 2020r. o 22:03
To ile jeszcze pielęgniarek się zarazilo???Te biedne dziewczyny ratują pracą po 48 godz ciągłość funkcjonowania szpitala.Problem jest widoczny dla każdego Ale nie dla Pana Starosty
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladoróżowy Kuklik 28 kwietnia 2020r. o 22:05
~~Kanarkowy Miskant napisał(a): Podczas epidemii koronawirusa zwracamy szczególną uwagę na higienę rąk. Zbyt częste mycie rąk powoduje jednak wysuszenie skóry. Prowadzi to do powstania małych, niewidocznych dla oka pęknięć, które są wrotami dla wirusa ! Ludzie, zaczniemy wymierać ! Tylko TVN może nas uratować no i WOŚP ! tam przekażcie swoje oszczędności ! Przecież dla większości z nas i tak nie ma ratunku !


Yebiesz Miskant ,zacznijcie wreszcie wymierać a nie tylko obiecujesz że zaczniecie ,
Kiedy qrna, ileż można czekać ? ,zróbcie to wreszcie !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłota Wierzba 28 kwietnia 2020r. o 22:22
Dlaczego tak pracują,nie spowodu nowych procedur czy innego slowotworstwa. Pracują bo duża ilość pielęgniarek zarazila się a część na kwarantannie.I to jest sedno sprawy.Zaniedbania w szkoleniu I dostępności sprzętu to sprawiło.I tylko dzięki ich ofiarności ten oddzial istnieje ..Szacunek dla Was dziewczyny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopopielata Smagliczka 28 kwietnia 2020r. o 22:32
Mistrz zawijania makaronu na uszy,niech się zastanowi z dyr ds lecznictwa od" maseczek",czemu taka ilość zakażeń,czego niedopilnowali lub zaniedbali.Bo to POWAZNA SPRAWA
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztankowa Maciejka 29 kwietnia 2020r. o 12:05
Pracują tylko kontraktowe i to za zgodą tejże pielęgniarki. Nie ma przymusu pracy bo pielęgniarka, która jest "na kontrakcie" może nie przyjąć oferty kolejnego dyżuru.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatna Rogownica 29 kwietnia 2020r. o 12:17
~Kasztankowa Maciejka napisał(a): Pracują tylko kontraktowe i to za zgodą tejże pielęgniarki. Nie ma przymusu pracy bo pielęgniarka, która jest "na kontrakcie" może nie przyjąć oferty kolejnego dyżuru.

PRZEPRASZAM, ALE CIĘŻKO ZROZUMIEĆ TEN TEKST...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.