Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skuteczne protesty na granicy
~Granatowa Forsycja 3 maja 2020r. o 15:29
To wcześniej była okazem zdrowia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa 3 maja 2020r. o 21:12
~Granatowa Forsycja napisał(a): To wcześniej była okazem zdrowia?A kto wieku 80 lat jest okazem zdrowia? Okazem zdrowia w PL przestaje się być około 50-tki, taki mamy antyludzki kapitalizm kolonialny. Brak szacunku dla pracownika, praca w szkodliwych lub uciążliwych warunkach, nagminne łamanie kodeksu pracy i BHP w zakresie pracy w nadgodzinach, wykorzystywania urlopów itd. Rabunkowa gospodarka zasobami ludzkimi sprawia, że przeciętny pracownik po 20 latach pracy jest wyeksploatowanym wrakiem ludzkim, którego szefowie "wymieniają" na nowy model.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wielbłądza Śliwa 3 maja 2020r. o 21:24
~~Lawendowoniebieska Hakonechloa napisał(a):
~~Rudobrunatnyrudawa Tunbergia napisał(a): Według premiera decyzja o częściowym zniesieniu kwarantanny został poprzedzona analizami epidemiologicznymi.a skąd te analizy skoro ten żekomy wirus to tylko wymysł wyobrazni?jednego dnia nie można drugiego już można ,,,najpierw maseczki szkodzą potem pomagają,,a może by tak premier z ministrem podali sie do dymisji,to by rozwiązało wiele problemów!ale dobrze że ludzie zmądrzeli i nie wierzą w te pseudo pandemie.


Nie p.erdol. Moja mama ma koronawirusa i leży w szpitalu w ciężkim stanie! Sam jesteś wymysłem wyobraźni, do tego chorejPodaj ile mama ma lat, i czy wcześniej chorowała ? Ja kilka lat temu pochowałem swoje malutkie dziecko i wiem, że na pewne schorzenia medycyna nie ma lekarstwa. Buntowałem się, przeklinałem . teraz mam dwójkę dzieci i wiem, że to Pan Bóg wymyślił dla mnie taką kolej rzeczy abym mógł szanować i cenić to co później nastąpi ! Dziękuję mu za tamto doświadczenie dlatego, że wcześniej popierałem aborcję i model rodziny z jednym dzieckiem ! Teraz patrzę z politowaniem na ludzi popierających aborcję , rozwody i "europejskie życie" . Dlatego na wybory pójdę "choćby Boso" - inteligentni wiedza co mam na myśli. Mniej inteligentni zagłosują na układ !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.