Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Za kraty za kradzież roweru
~Rudawobrązowy Dzwonek niezalogowany
8 maja 2020r. o 19:14
Skoro mowimy o aresztach czy Pan Wisniewski technik KPPutney boleslawiec siedzi w celI za sfabrykowanie protokolu do sprawy 629/19 ? Czy siedzi za sfabrykowanie zdjec chodzi o te spikselowane wlejki (stare sztuki ) I poswiadczenie nieprawdy? Czy siedzi za zafalszowanie rysunku technicznego po to azeby wspolpracowal z reszta sfabrykowanych dowodow I zmylil sad. Czy Panowie zostali zatrzymani lub chocby zawieszeni za probe wrobienia kogos w 177 kk I pomoc w wyludzeniu odszkodowania? Ile niewinjych osób Pan Wisniewski poslal do wiezienia? Ile niwinnych osób zniszczyl? Jesli sie dowiem a dowiem sie ze nabraliscie moja glupia siostre I naciagneliscie ja na lapowke zeby mi obnizyc na 86 kw to zaden sad ani wiezienie was nie uchroni.

Zmoderowano 09.05.2020 godz.17:11 - powód: (kazimierz)

Zmoderowano 09.05.2020 godz.17:15 - powód: (kazimierz)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brudnożółta Bylica niezalogowany
8 maja 2020r. o 19:15
Skoro mowimy o aresztach czy Pan Wisniewski technik KPPutney boleslawiec siedzi w celI za sfabrykowanie protokolu do sprawy 629/19 ? Czy siedzi za sfabrykowanie zdjec chodzi o te spikselowane wlejki (stare sztuki ) I poswiadczenie nieprawdy? Czy siedzi za zafalszowanie rysunku technicznego po to azeby wspolpracowal z reszta sfabrykowanych dowodow I zmylil sad. Czy Panowie zostali zatrzymani lub chocby zawieszeni za probe wrobienia kogos w 177 kk I pomoc w wyludzeniu odszkodowania? Ile niewinjych osób Pan Wisniewski poslal do wiezienia? Ile niwinnych osób zniszczyl? Jesli sie dowiem a dowiem sie ze nabraliscie moja glupia siostre I naciagneliscie ja na lapowke zeby mi obnizyc na 86 kw to zaden sad ani wiezienie was nie uchroni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Dzwonek niezalogowany
8 maja 2020r. o 19:40
Policjantow tez zamykacie do wiezienia? Czy chrnicie przestepcow w mundurach
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Dzwonek niezalogowany
9 maja 2020r. o 22:37
grupa przestepcza aresztuje zlodzieja znaczy co teraz bedzie narkotykami handlowal? rzucicie oferte bedzie myslal ze jest agentem czy ze nie ma wyjscia. Bardzo mi sie podoba jak w Polsce zalatwia sie wszystko szczegolnie taka sycylia tylko pogoda slaba. ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Dzwonek niezalogowany
9 maja 2020r. o 22:44
~~Rudawobrązowy Dzwonek napisał(a): grupa przestepcza aresztuje zlodzieja znaczy co teraz bedzie narkotykami handlowal? rzucicie oferte bedzie myslal ze jest agentem czy ze nie ma wyjscia. Bardzo mi sie podoba jak w Polsce zalatwia sie wszystko szczegolnie taka sycylia tylko pogoda slaba. ...


pozdrawiam Pania ze Szczytna ?-) po takiej "szkole z tradycjami" stac w jednej linii z Wolenskim ? ja bym sie brzydzila ale jakie tradycje taka linia

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Dzwonek niezalogowany
9 maja 2020r. o 22:59
uzytecznosc biura spraw wewnetrznych polega na przekazywaniu maili do kpp boleslawiec zeby "partia|" zakneblowala

oj chyba powtorKa z lat 80tych tylko tym razem ... mozemy nie byc tacy ukladni ...
POLAKA NIE DA SIE ZNIEWOLIC
powinniscie sie juz nauczyc

Raciborowice-Szczytno nie odpisuj i nie odpowiadaj mi listownie ; oszczedzaj papier moze zabraknac na kserownie ksiazek we wrzesniu - budzetowka moze toche zbiedniec
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtobrązowa Kokoryczka niezalogowany
10 maja 2020r. o 6:22
I tak to jest Panie D. ze Szczytnicy nie smarujesz nie jedziesz !!Nie kradnij i nie oszukuj swoich.
Pozdrowienia do więzienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudawobrązowy Dzwonek niezalogowany
10 maja 2020r. o 14:17
Zoltobrazowa
Jasne zlodziejstwo chaniebne zachowanie wez teraz pod uwage jak tego kolesia zrobia panstwo milicjanci do wiezienia czy pod smietnik z proszkiem?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.