Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złotówka opłaty za ogródki?
~Złotożółta Sosna 12 maja 2020r. o 13:22
Ja jestem na tak, knajpy w rynku w większości są wynajmowane nie od miasta ale od prywatnych rąk , czynsz trzeba płacić , ludzie nie biorą na wynos to jest dodatek do normalnie proserującego lokalu terez to jest ledwie 5 % całego dochodu , ludzie w czasie izolacji siedzieli w domach i gotowali. Z czego te knajpy mają się utrzymać byłoby ładnie ze strony miasta gdyby pozytywnie rozpatrzyli petycję .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Bakopa 12 maja 2020r. o 14:31
~Złotożółta Sosna napisał(a): Ja jestem na tak, knajpy w rynku w większości są wynajmowane nie od miasta ale od prywatnych rąk , czynsz trzeba płacić , ludzie nie biorą na wynos to jest dodatek do normalnie proserującego lokalu terez to jest ledwie 5 % całego dochodu , ludzie w czasie izolacji siedzieli w domach i gotowali. Z czego te knajpy mają się utrzymać byłoby ładnie ze strony miasta gdyby pozytywnie rozpatrzyli petycję .


Daj se siana Sosna ,nie poprę was nawet jak wkleisz to 3 raz .
No chyba że kufelek za 5 zł ,i tak macie przebitkę x 2.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zazieleniała Azalia 12 maja 2020r. o 19:22
Podobno to pomysł lodziarzy. Tych co chodzą w za małych ciuchach z Turcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kalinowykardynalska Truskawka 12 maja 2020r. o 20:06
Panie prezydencie .
Na cmentarzu komunalnym jest szlabanik . Ten szlabanik za 61 minut pobytu na pogrzebie zawołał od nas 8 zeta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnofioletowy Goździk 12 maja 2020r. o 21:51
Zabrać bogatym, rozdać biednym!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja 12 maja 2020r. o 22:30
~Zielona Borówka napisał(a): Sra...e w banie. Dlaczego ma im pomagać?? Inne firmy i zakłady maja do dziś zamknięte. Knajpy non stop woziły dostawy. Wiec niech nie marudzą. Skoro stać ich na czynsze w rynku to stać ich na czynsze za ogródki. Skoro tak płaczą że nie mają to po co rozdają jedzenie po szpitalach? Ściema.

Typowy bolszewicki polaczek sam nie zje ale drugiemu nie da .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaropopielaty Koleus 12 maja 2020r. o 22:54
Uważam, że to dobry pomysł. Oczywiście nie na zawsze, tylko np. do końca roku. Jeżeli to w jakiś sposób pomoże restauratorom przetrwać, to w kolejnych latach będą wnosić normalne opłaty, które zasilą budżet miasta.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Dabecja 12 maja 2020r. o 23:26
Rozumiem,że kawa będzie teraz tańsza w ogródkach ?!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Mrowka zaprasza