Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Mrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Złotówka opłaty za ogródki?
~Jasnofioletowy Goździk 13 maja 2020r. o 9:35
Restauratorzy oczywiście maja przebitkę razy 2 ale po odliczeniu wszystkich kosztów zostaje ok 10-15 % to raz. Po drugie chodzi o zwolnienie z opłat tylko teraz, na okres do końca września chociaż. Niektórzy zamknęli się zupełnie a Ci, którzy działają, robią to na pół gwizdka i tak pewnie zostanie przy wszystkich obostrzeniach. Po trzecie, restauratorzy płacIli rzetelnie podatki przez wiele lat i będą płacić dalej. Proszą o pomoc, o którą pewnie przez następne 20 lat nie poproszą. Oby.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowa Dabecja 13 maja 2020r. o 9:58
No to Panicz R. ma zagwozdkę jaką decyzję podjąć ! Poczeka miesiąc, dwa, swoją decyzję uzależni od stanowiska Rady Miasta itp.itd., aż minie sezon , a stawki za dzierżawę ogródka pozostaną bez zmian . hi,hi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Nadżółkła Pysznogłówka 13 maja 2020r. o 10:23
Bardzo dobra propozycja, miasto powinno przyjrzeć się jej. Gdybym prezydentem sam wyszedlbym z taka inicjatywą zamiast czekać na takie listy. ROMANIE! do dzieła! Czas by miasto w końcu było solidarne z mieszkańcami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotożółta Sosna 14 maja 2020r. o 20:56
Brawa za inicjatywę dla Panów z lodziarni może to przyniesie korzyść dla restauracji ale nie rozumiem dlaczego w takich czasach ludzie umieją tylko narzekać i kogoś obmawiać a nie doceniać. Każdy liczy się ze stratami a żeby nie musieć podnosić cen może te tańsze ogródki w jakimś stopniu pomogą w prowadzeniu własnego biznesu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Granatowoszary Bambus 15 maja 2020r. o 17:28
Ja też ogromnie dziękuję 'lodziarzom' za ich inicjatywę w imieniu nas wszystkich i obyśmy umieli tak dzielić się życzliwościà i wspólnà pomocà by ten sezon odwdzięczył sie zdrowiem i wspaniałà pogodà dla wszystkich nawet tych co zazdroszczà modnych ciuchów z Turcji by nie musieli pomykać w zawielkich ciuszkach po dziadku Helmucie z Manhatanu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowy Bluszczyk 17 maja 2020r. o 7:05
To bardzo dobre rozwiązanie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.