Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Epidemia koronawirusa trwa nadal
~~Starozłota Miesiącznica niezalogowany
20 maja 2020r. o 17:26
Cały ten koronawirus to wielka ściema. Skończcie z tym kłamstwem, przestańcie straszyć ludzi. Wiele osób zmarło przez okres tej pandemii z powodu innych chorób i braku udzielenia im pomocy, bo teraz liczy się tylko jedna choroba.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
20 maja 2020r. o 17:36
~Zielonkawobłękitna Trzykrotka napisał(a): Proponuje Redakcji zatelefonować do Sanepidu, i zapytać o statystyki grypy. Czy w ogóle prowadzą diagnozy grypowe ?
I gdzie w statystykach podziała się grypa ?

Może czas ruszyć tyłki i poszukać prawdy ?


Logika podpowiada, że zachorowań na grypę powinno być dużo mniej, niż w poprzednich sezonach.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Różowy Kokorycz niezalogowany
20 maja 2020r. o 20:56
https://www.msn.com/pl-pl/zdrowie/nasze-zdrowie/lekarze-apelują-przestańcie-kupować-maski-przede-wszystkim-myjcie-ręce/ar-BB10CRAU?ocid=sf&fbclid=IwAR1LCIi7QduAIthL1kZy6oqGziE2zPanD_digeDNun-_iw1gWnG9ivQ3Q1A
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłoty Sadziec niezalogowany
21 maja 2020r. o 13:52
Ta pseudo pandemia to taki wilk który ma przestraszyć stado aby nie protestowało przeciwko przymusowym szczepieniom.Dziwnym trafem organizacje i ludzie którzy od lat głosili że jest za dużo ludzi na świecie i jest pilna potrzeba zmniejszenia tej ilości teraz finansują produkcję szczepionek i postulują aby zaszczepić przymusowo całą populacje ludzką.Trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.Bo cały czas o to chodzi i będą tworzyć pandemię za pandemią aby osiągnąć swoje cele, a marionetki będące przywódcami państw posłusznie wykonują polecenia tej globalnej władzy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza