Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
"W samo południe" - Tomasz Sekielski
~~Szafranowa Psianka niezalogowany
20 maja 2020r. o 11:29
No mojej akurat nie zmieniły , bo Panna lubi czytać i mętną historię KK zna dość dobrze. Nie wiem , czy kojarzysz Bernardzie , ale na Placu Piotrowym stoi obelisk Fallusa . Niemniej jednak robienie z Siekielskiego bohatera narodowego , to nie jest dobry pomysł ... mym skromnym zdaniem . A może chodzi o to , że do tego " grajdoła " jak mawia Horus nikt już nie chce przyjechać , oprócz medialnych ikon fanatyzmu , a w związku z tym Szacowna Redakcja nie ma się gdzie wykazać ?

Dobrze myślę Bernardzie ? Tak , czy siak dziękuję za dyskusje , piętro wyżej niż z Horusem :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 maja 2020r. o 12:15
ty nie potrafisz przeżyć jednego dnia bez wzmianki o mnie?

pierdoły o ''fallusie'' to możesz wciskać ciemniakom ...

ani słowa prawdy w sprawie obelisku nie napisałeś bredząc jak zwykle w swoim ''stylu'' to obnaża wcześniejsze twoje kłamstwo gdzie chcesz kogoś przekonać że czytasz...
gdybyś czytał nie pisałbyś podobnych bzdur jak te o ''fallusie''

nie wracaj do Horusa bo i o nim nic nie wiesz...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowy Niecierpek niezalogowany
20 maja 2020r. o 15:09
~~Szafranowa Psianka napisał(a): No mojej akurat nie zmieniły , bo Panna lubi czytać i mętną historię KK zna dość dobrze. Nie wiem , czy kojarzysz Bernardzie , ale na Placu Piotrowym stoi obelisk Fallusa . Niemniej jednak robienie z Siekielskiego bohatera narodowego , to nie jest dobry pomysł ... mym skromnym zdaniem . A może chodzi o to , że do tego " grajdoła " jak mawia Horus nikt już nie chce przyjechać , oprócz medialnych ikon fanatyzmu , a w związku z tym Szacowna Redakcja nie ma się gdzie wykazać ?

Dobrze myślę Bernardzie ? Tak , czy siak dziękuję za dyskusje , piętro wyżej niż z Horusem :)

Byłeś i widziałeś?
B o ja tam byłem kilka razy i nie widziałem
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 maja 2020r. o 15:20
on sobie wyobraża że to co nosi w spodniach przypomina obelisk...

chciałby ale nie ten ''kaliber''
to porównanie strusia do koliberka...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Psianka niezalogowany
20 maja 2020r. o 17:42
Zbaczacie z tematu Panowie , czyżby niedobory w emocjach ? :)

Nie trzeba nigdzie jeścić wystarczy włączyć dowolne foto . Ten obelisk w centrum Placu jest właśnie nazywany przez znawców Domeną Fallusa . Następnie trzeba poczytać trochę nie o horusach , a o historii papiestwa . Kto jak kto , ale Horus dość dobrze zna te historie . Był okres w dziejach Świata , że mieliśmy dwóch Papieży , żołdactwo jednego i drugiego radośnie gwałciło Zakonnice przeciwnika . Być może z tamtych czasów pochodzi ten ostrosłup , no ta bene nie jeden na planecie Lecz podstawową tezą jakiej bronić będę nadal , to jest " nie wszystkie owce w stadzie są czarne " , jak zwrócił uwagę jeden z Bolecnautów . Pan Siekielski działa stricte pod publikę , jak rasowy propagandzista i basta :)

Pedofilia w Kościele to mały pikuś w porównaniu z tym :



... nawet nie musicie czytać . Polecam . Jest czas Apokalipsy i kurtyny kłamstwa sypią się jedna po drugiej . :)

Miłego wieczoru :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 maja 2020r. o 18:20
a ten dalej swoje...

''domena fallusa'' ...hahaha

Rzym swego czasu był wręcz usłany podobnymi obeliskami a ten z placu jest jednym z obelisków Kaliguli i tym który cesarz kazał ustawić w tamtejszym cyrku ...
obelisk ten o tyle może dziwić bo jest przecież utożsamiany z pogańskim Egiptem bo przecież właśnie z EGIPTU ZOSTAŁ PRZETRANSPORTOWANY ...
na środku placu ustawiono go dopiero w w 1600 roku zamieniając kulę na jego szczycie na krzyż ..

więc czytaj więcej i pisz prawdę historyczną a nie tu bredzisz o jakichś ''fallusach''

jacy to ''znawcy'' ?
nazwiska ...

tak ...znam historię ..trochę ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szafranowa Psianka niezalogowany
20 maja 2020r. o 18:37
Nie chce mi się teraz szperać , ale może z równie gładką polszczyzną wyjaśnisz również pochodzenie Fallusa w Waszyngtonie , też przywieśli z Grecji ? Falco , jest taki jeden gościu i publikuje pod pseudo Bald TV . Poświęcił jak mniemam od cholery czasu aby sklecić kilka filmów , między innymi o Fallusie w Watykanie . Ja nie wiem co tam jest napisane u cioci Wiki , ale starożytne bóstwa zostały zmodyfikowane i dopasowane do rodzącej się nowej religii na Soborze Nicejskim , kiedy to Konstantyn Wielki ostatni cesarz Rzymu okrzykną się pierwszym papieżem i definitywnie ustalili bandyci ostateczną wersję Mondrej Knigi. Chodzą słuchy , że kosmici maczali w tym soborze palce i są nawet ikony , jak fotografie .

No przecież wiesz o tym :) Ja mogę dyskutować z każdym , o ile jest to poziom wyższy od normy , jaką preferujesz :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
20 maja 2020r. o 19:09
~~Szafranowa Psianka napisał(a):
widzisz jak niewiele wiesz?
wyśmiewałeś niedawno Horusa nie mając bladego kim był ,kogo utożsamiał ...
twoja niewiedza bije po oczach ...
teraz piszesz o obelisku w Londynie ...tak ...on tez jest egipski , podobnie jak ten w Waszyngtonie ...czytaj więcej i ucz się a nie wypisujesz bzdury...

Egipt to bóstwa solarne ,obelisk z placu w Watykanie również jest poświęcony egipskiemu bóstwu ...
tyle że tak jak kiedyś był poświęcony Ra tak przed wiekami ''przechrzczono '' go na chrześcijański ...stąd krzyż na zwieńczeniu ...

nie byłeś tam ,nie widziałeś inskrypcji odnoszących się do Ra u jego podstawy więc łykaj wiedzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza