Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
E-recepta? Czemu nie!
~Ametystowy Wiciokrzew niezalogowany
1 czerwca 2020r. o 12:34
Z e-recepty i konsultacji telefonicznej można skorzystać bezpłatnie w każdej przychodni W Bolesławcu i wcale nie trzeba za to płacić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płomienna Fortegilla niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 11:11
Bardzo dobry pomysł
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowy Kalocefalus niezalogowany
2 czerwca 2020r. o 21:00
mnie e-recepta bardzo cieszy bo tak jak chciałam kończyły mi się pigułki antykoncepcyjne belara to musiałam w kolejce stać u ginekologa tylko po to by dostać receptę. teraz wszystko mogę online załatwić, jest dużo sprawniej, spora oszczędność czasu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2945
Mgosia
2 czerwca 2020r. o 21:50
Korzystam już od kilku miesięcy i jestem zadowolona :)

"Trzymaj się z dala od ludzi, którzy próbują pomniejszać twoje ambicje... mali ludzie zawsze tak robią, a naprawdę wielcy sprawiają, że czujesz, że ty możesz być wielki&a
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowa Krwawnica niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 7:39
Jak nie wykupisz leku to lekarz już o tym wie. Pracodawca prawdopodobnie też już wie jak się leczycie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnobrunatna Budleja niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 20:48
Przecież to prywatna przychodnia. Na indywidualnym koncie pacjenta widać tylko wizyty w ramach NFZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Łososiowa Golteria niezalogowany
3 czerwca 2020r. o 21:23
E -recepta to bardzo fajna sprawa. Ele opowiem wam coś z życia wzięte w naszym mieście. Pewna pacjentka miała ustaloną wizytę w prywatnym gabinecie pewnej pani doktor. Przezornie zadzwoniła upewniając się, czy w czasie pandemii wizyta będzie aktualna. Pani doktor poprosiła o podanie nazw leków, które wcześniej już tej pani przepisywała, następnie poinformowała ją, że dostanie na telefon maila i uda się z tym do pewnej wyznaczonej apteki. Niby wszystko OK. Tylko na koniec poinformowała tę panią , że przed zrealizowaniem e-recepty zostawi w kopercie pani aptekarce 150 zł. za wizytę, a praktycznie poradę lekarską, a ona już się tam z tą apteką rozliczy. Babsko nie widząc pacjentki i jej nie badając kasuje 150 zł. Powiedzcie ludzie prawdę. Gdzie my żyjemy.? Kobieta na szczęście zorientowała się o co chodzi i recepty nie zrealizowała . Nie dziwi mnie teraz fakt, że tylu lekarzy pcha się do polityki. TOŻ TO MAFIA!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Wrzosowy Cyprysik niezalogowany
4 czerwca 2020r. o 22:34
Która to lekarka??????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza