Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Podpisują listy poparcia R. Trzaskowskiego
~~Szafranowa Dabecja niezalogowany
9 czerwca 2020r. o 16:24
~Niebieskoszara Calibrachoa napisał(a): Niemcy i Grupa Bilderberg wspierają Rafała jak tylko mogą, by ten wykonał posłusznie wszystko co mu podyktują. Zainwestowali w niego dość sporo. Teraz czas, aby zahamował możliwie jak najwięcej inwestycji, nawpuszczał jak najwięcej uchodźców. Nic za darmo! Na awans w europarlamencie trzeba sobie zasłużyć.


Ojca znasz , ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Chmiel niezalogowany
9 czerwca 2020r. o 20:56
~~Szafranowa Dabecja napisał(a):
~Niebieskoszara Calibrachoa napisał(a): Niemcy i Grupa Bilderberg wspierają Rafała jak tylko mogą, by ten wykonał posłusznie wszystko co mu podyktują. Zainwestowali w niego dość sporo. Teraz czas, aby zahamował możliwie jak najwięcej inwestycji, nawpuszczał jak najwięcej uchodźców. Nic za darmo! Na awans w europarlamencie trzeba sobie zasłużyć.


Ojca znasz , ?


a kto wspierał solidurnych
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
9 czerwca 2020r. o 22:06
Jakiej wysokości "kwote wolną" proponuje Trzaskowski?

Ktoś, coś czy to nie ważne? ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ultramarynowy Chmiel niezalogowany
9 czerwca 2020r. o 22:10
gdybyś miał poselską ,to musiałbyś dopłacać , nie masz takich poborów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskoszara Calibrachoa niezalogowany
10 czerwca 2020r. o 0:03
Tak się przyglądam temu wszystkiemu i stwierdzam, że Duda to jednak trudny, ale obecnie jedyny wybór. Nie miałem iść na te wybory. Ale co mi tam. Duda ma mój głos.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
10 czerwca 2020r. o 9:07
~Niebieskoszara Calibrachoa napisał(a): Tak się przyglądam temu wszystkiemu i stwierdzam, że Duda to jednak trudny, ale obecnie jedyny wybór. Nie miałem iść na te wybory. Ale co mi tam. Duda ma mój głos.

Aleś się wysilił ,chyba jesteś ukryta opcja pisowska .swoim wpisem przekonałeś mnie ,żeby głosować n wszystkich tylko nie na podnóżka kulawego .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskoszara Calibrachoa niezalogowany
10 czerwca 2020r. o 13:46
Ja też wolę po stokroć tego Dudę. Choć to daaaaaleko od mojego ideału prezydenta to przynajmniej nie będzie to proagator wpuszczania nachodźców i legalizacji adopcji dzieci. Niech już Rafałek lepiej odrazu czyści buty Sorosowi, ale poza granicami Polski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 czerwca 2020r. o 14:16
też jestem przeciwny wpuszczania tu Ukraińców czy Białorusinów...
i też jestem przeciw adopcji dzieci przez pary jednopłciowe...

tyle że jestem też przeciw dudzie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza