Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wójt do mieszkańców Warty Bolesławieckiej
~Jasnoszary Śnieżnik niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 16:39
Jestem nowym mieszkańcem gminy Warta bolesławiecka, w mojej poprzedniej gminie takie rzeczy się nie działy. Wójt naszej gminy przede wszystkim dbał o przedsiębiorców z naszego terenu,zawsze mówił że choćbym miał zapłacić nawet i więcej ale ten przedsiębiorca utrzymuje mnie i moich pracowników a przede wszystkim na tym terenie daje miejsca pracy. A co tutaj widzę oglądając sesję,to wójt z razem z radnymi zamiast wspierać swoją firmę to dotuje obcą! Ile urząd gminy straci jeżeli ta firma upadnie! Przecież urząd gminy to nie jest przedsiębiorstwo, utrzymuje się wyłącznie z podatków! Jak inni przedsiębiorcy mają z postrzegać tą gminę! I wcale mnie nie dziwi że wybierają gminę gromadka! Dziękuję za uwagę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnopomarańczowy Agrest niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 16:51
Oj po takim czymś to nasz wójt wygląda jak flaga Polski!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszara Firletka niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 11:14
To prawda, ze Polska i jej flaga znacza ostatnio bardzo malo, niemniej chyba nie jest az tak zle ;) .. z flaga.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotorudy Tulipanowiec niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 19:30
~Jasnoszary Śnieżnik napisał(a): Jestem nowym mieszkańcem gminy Warta bolesławiecka, w mojej poprzedniej gminie takie rzeczy się nie działy. Wójt naszej gminy przede wszystkim dbał o przedsiębiorców z naszego terenu,zawsze mówił że choćbym miał zapłacić nawet i więcej ale ten przedsiębiorca utrzymuje mnie i moich pracowników a przede wszystkim na tym terenie daje miejsca pracy. A co tutaj widzę oglądając sesję,to wójt z razem z radnymi zamiast wspierać swoją firmę to dotuje obcą! Ile urząd gminy straci jeżeli ta firma upadnie! Przecież urząd gminy to nie jest przedsiębiorstwo, utrzymuje się wyłącznie z podatków! Jak inni przedsiębiorcy mają z postrzegać tą gminę! I wcale mnie nie dziwi że wybierają gminę gromadka! Dziękuję za uwagę.

Faktycznie, dwóch kierowców to bardzo dużo miejsc pracy. No zwyczajnie szał! A tak serio, cóż to za gmina mlekiem i miodem płynąca, którą musiałaś/musiałeś opuścić i zamieszkać na tej prowincji?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miedzianoczerwona Golteria niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 20:20
Nasz wójt to faktycznie KIM - dyktator. On o wszystkim decyduje, ukrywane problemy narkotyków opisane we wcześniejszych postach, alkoholizm i złodziejstwo, piractwo na drogach. KIM nie pozwala źle mówić o gminie. Należy mówić prawdę, za dużo jest w urzędzie gminy pracowników, którzy zawdzięczają, że tam są wójtowi, wszędzie ma swoje macki jak KIM i wszystkim steruje, nawet propagandą w biuletynach, jak sukcesów brak to stare odgrzewane kotlety sprzed 20 lat. Zapomniał, że to już przerabialiśmy za komuny i zna to już kilka pokoleń. Jak była sesja Rady Gminy i wypowiadało się paru radnych , którzy nie boja się Kima to internet zawieszał się, gdy inni wypowiadali się to nie było tego problemu. Wywiad Kima z redaktorem bolec.info panem Marczewskim nie zawieszał się. Niewygodne tematy i niewygodni ludzie są piętnowani i niemile widziani.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Nagietek niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 21:09
~Ciemnopomarańczowy Agrest napisał(a): Oj po takim czymś to nasz wójt wygląda jak flaga Polski!!!!


TAA JAK ZA JEGO WIZYTACJI W SZKOLACH dzieci mialy flage robic cala czerwona i mciupki bily paseczek na gorze :-)

wojt ta 8 latka z pamiecia fotograficzna obejrzala teczki uczniow w zbiorach opis tez rodzicow - wiem kto wspolpracowal i jakie rekomnedacje dla ucznow byly np w mojej bylo ze jestem zbyt zalezna od opinii rodzicow i powinni mnie uniezaleznic zebym nie liczyla sie z ich zdaniem tak bardzo zwlaszcza ze ... pamietam tez co sie niektorymi teczkami stalo

a teczusie byly w biobliotece leniwe panie nauczycieli kazaly kiedys uczennicom tam sprzatac

TAK DLA SMIECHU WOJCIE STARE DOBRE CZASY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotorudy Tulipanowiec niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 21:44
Olowiany..

Co Ty bierzesz????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowiany Nagietek niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 22:21
~Złotorudy Tulipanowiec napisał(a): Olowiany..

Co Ty bierzesz????


ostatnio na wspomnienia mi sie zebralo
i... na analize tego co widzialam slyszalam przeczytalam doswiadczylam ... widzisz ludzie przechodza pewne rzeczy ale ich nie analizuja nie rozmyslaja o tym ... dopoki nie zaczna o tym myslec

szukasz guza?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.