Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

XXX Lat złodziejskiej reformy

~~Kawowy Cytryniec niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 13:06
~~Brunatnoszara Mięta napisał(a):
~~Kawowy Cytryniec napisał(a):
~~Marengo Języczka napisał(a): Przedstawiciel Palikota założył ten temat. I pytanie co teraz robi Palikot? Może panM odpowie.

Liczy forsę i śmieje się z frajerów których wydymał. Jestem mu wdzięczny za jedno - udowodnił,że w Polsce jak masz nadmiar kasy możesz wszystko - koniec i kropka w tym temacie.


Kasa to nie wszystko ale .
" Pieniądze szczęścia nie dają tym którzy ich nie mają " . Zazdrościsz bucu bo sam jesteś tępy i leniwy.Co tu Palikot ma do reform ? On to krótki sejmowy epizod. Szybko wyskoczył i szybko zniknął Zrobił wielu w ciula ale otworzył oczy ciemniakom jak ich dyma kościółek.


?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 czerwca 2020r. o 14:47
~~Kawowy Cytryniec napisał(a):
~~Marengo Języczka napisał(a): Przedstawiciel Palikota założył ten temat. I pytanie co teraz robi Palikot? Może panM odpowie.

Liczy forsę i śmieje się z frajerów których wydymał. Jestem mu wdzięczny za jedno - udowodnił,że w Polsce jak masz nadmiar kasy możesz wszystko - koniec i kropka w tym temacie.


To prawda. A był czas, gdy pan M. był gotów się pokroić za Palikota : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 czerwca 2020r. o 17:19
skorn napisał(a):
~~Kawowy Cytryniec napisał(a):
~~Marengo Języczka napisał(a): Przedstawiciel Palikota założył ten temat. I pytanie co teraz robi Palikot? Może panM odpowie.

Liczy forsę i śmieje się z frajerów których wydymał. Jestem mu wdzięczny za jedno - udowodnił,że w Polsce jak masz nadmiar kasy możesz wszystko - koniec i kropka w tym temacie.


To prawda. A był czas, gdy pan M. był gotów się pokroić za Palikota : )


Miałem Pana za bardziej rozgarniętego.
Palikot w przeciwieństwie do beztroskich złodziei z PO swego czasu roztoczył przed nami / Polakami/ wizję innego normalnego gospodarczo kraju.
Z czasem okazało się że idzie on w kierunku którego chyba sam nie rozumiał. Kierunek który nie był korzystny dla jego elektoratu , jego ludzi , kraju a nawet jego samego.
Uważam się za człowieka dojrzałego politycznie i nie imponują mnie partie ani ich wodzowie.
Liczy się system. Im bardziej przyjazny obywatelom tym lepiej .Jak na przypisku pod każdym moim postem.Proszę się odnieść do tematu i zawartej wm nim optyki postrzegania władzy.To przesłałem też na jego prywatny aeres.
Pozdrawiam i chętnie poczytam Pana opinii.
[img=1592147954_7fawj4c.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
14 czerwca 2020r. o 17:37
rozmawialiśmy o tym Przemku ...
i ty i ja pamiętam ''boje'' jakie toczyliśmy przed laty...
o co?...o Palikota :)

no i popatrz tylko ..
dzisiaj łączy nas to co przed laty nas dzieliło ...;)

tak nas traktowała tamta ''władza'' a dzisiaj identycznie robi druga...

czy to coś zmieniło w naszych relacjach ?

nie ...bo my rozumiemy że w większej czy mniejszej zmianie tych u władzy , system pozostaje ten sam ...;)

a to czy u steru będzie stał zielony ,czerwony czy żółty ....;)
ja znam twoje poglądy ,ty moje ...

dzisiaj się śmiejemy z tego co ci kiedyś napisałem a co sam pamiętasz ...;)
ale co najważniejsze śmiejemy się z tego razem ...:]

czy coś się zmieniło od tamtego czasu?
jedno ..kolejna władza przy ''korycie'' :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Mięta niezalogowany
14 czerwca 2020r. o 19:54
~~Pomarańczowa Bylica napisał(a): najwiecej oszołomów jest w sejmie,

żeby nie było niedomówień ,w każdej partii

a społeczeństwo jakie mamy oszołomione ,wyborem n a prezia RP


Najwięcej mieszka w prowincjonalnych blokowiskach. Tumany na socjalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 czerwca 2020r. o 22:41
PanM napisał(a):
skorn napisał(a):
~~Kawowy Cytryniec napisał(a):
~~Marengo Języczka napisał(a): Przedstawiciel Palikota założył ten temat. I pytanie co teraz robi Palikot? Może panM odpowie.

Liczy forsę i śmieje się z frajerów których wydymał. Jestem mu wdzięczny za jedno - udowodnił,że w Polsce jak masz nadmiar kasy możesz wszystko - koniec i kropka w tym temacie.


To prawda. A był czas, gdy pan M. był gotów się pokroić za Palikota : )


Miałem Pana za bardziej rozgarniętego.
Palikot w przeciwieństwie do beztroskich złodziei z PO swego czasu roztoczył przed nami / Polakami/ wizję innego normalnego gospodarczo kraju.]


Żarty pan sobie stroi. Palikot roztoczył przed Polakami dokładnie taką samą wizję jak PO. Jedyna różnica była taka, że mocno akcentował swój antyklerykalizm i to pana w nim uwiodło. Do tego stopnia, że był pan gotów procesować się z kimś, kto przerobił jego plakat wyborczy. A jak "statek zaczął tonąć", to pan z niego uciekł: )


Dobrze jednak, że napisał pan "beztroskich złodziei z PO". Pan się w końcu nauczył, pana kolega nie bardzo ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
14 czerwca 2020r. o 23:08
Panie " Skorn " -- proszę się nie dziwić że ktoś " inny " pana irytuje.
Zbyt swobodnie interpretuje Pan moją rolę i osobiste intencje , pomijając ponownie temat wątku.
To nie temat o panuM. Nie mam ani potrzeby ani ochoty kopać się z " koniem " który nie był przypięty do powozu a wszystko wie lepiej. Poza tym nie mam sobie nic do zarzucenia.
Temat jest o samorządach i ich roli w zapaści małej przedsiębiorczości.
Jeśli ma Pan cokolwiek do powiedzenia w temacie zapraszam.
[img=1592168909_jpsflvf.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 czerwca 2020r. o 23:25
Jakiś czas temu założył pan podoby temat i tam się wypowiedziałem. W jakiś absuradalny sposób wiąże pan samorządy i ich negatywny wpływ na przedsiębiorczość. Przecież wszędzie za zachodnią granicą jak okiem spojrzeć są samorządy - Niemcy, Francja, Wielka Brytania - landy, hrabstwa itp., i jakoś nikt tam nie podwarza sensu ich istnienia.

Wszystko zależy od ludzi. Samorząd to rząd w lokalnej skali. Trzeba rozsądnie wybierać tzn. na początek pogonić "bandę czworga" zarówno w stolicy, poprzez miasteczka takie jak Bolesławiec na wiejskich gminach skończywszy.






Dopisane 14.06.2020r. o godz. 23:25:

ort. : /

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza