Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Żyłka do kosy spalinowej

3764
rsk1990
18 czerwca 2020r. o 8:03
Witam:)
Mam takie pytanko , można w Bolesławcu dostać żyłkę do kosy 100m w szpuli bo jestem ze wsi a na allegro bym musiał z 2-3 dni na kuriera czekać a tak jak bym podjechał do miasta i kupił tylko no właśnie nie wiem czy takie są bo po żyłkę 15m to się nie opłaca a znów kilka takich po 15m to wyjdzie drożej niż nawet 200m w szpuli.
Jak ktoś coś wie to fajnie jak by dał znać:P
Pozdrawiam:D

http://rsk1990-postcrossing.blogspot.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Fiołkowa Ślazówka niezalogowany
18 czerwca 2020r. o 12:24
rsk1990 napisał(a): Witam:)
Mam takie pytanko , można w Bolesławcu dostać żyłkę do kosy 100m w szpuli bo jestem ze wsi a na allegro bym musiał z 2-3 dni na kuriera czekać a tak jak bym podjechał do miasta i kupił tylko no właśnie nie wiem czy takie są bo po żyłkę 15m to się nie opłaca a znów kilka takich po 15m to wyjdzie drożej niż nawet 200m w szpuli.
Jak ktoś coś wie to fajnie jak by dał znać:P
Pozdrawiam:D
jak już bedziesz w bolcu po te żyłke to sie od razu przebadaj na głowe.żeby nastepnym razem takich inteligentnych pytań na forum nie zadawać.w miesnym na asnyka maja zyłke.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3764
rsk1990
18 czerwca 2020r. o 17:13
Jeśli to są dla Ciebie pytania nie godne tego forum to masz prawo je zgłosić a j.a tylko chciałem sie dowiedzieć gdzie żyłkę kupie ale luz:/

http://rsk1990-postcrossing.blogspot.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowa Metasekwoja niezalogowany
18 czerwca 2020r. o 17:41
gdyby już ,miał żyłkę ,to i tak jest spózniony, z sianokosami.zaczęło padać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karminowa Bylica niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 16:45
~~Atramentowa Metasekwoja napisał(a): gdyby już ,miał żyłkę ,to i tak jest spózniony, z sianokosami.zaczęło padać



Jako katolik i polak mówię ,niech pada na moje ziemniaki i sąsiada siano .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Granatowy Cedr niezalogowany
19 czerwca 2020r. o 21:57
oby Pan ciebie wysłuchał.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3764
rsk1990
20 czerwca 2020r. o 5:06
Jeśli to są dla Ciebie pytania nie godne tego forum to masz prawo je zgłosić a j.a tylko chciałem sie dowiedzieć gdzie żyłkę kupie ale luz:/

http://rsk1990-postcrossing.blogspot.com/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowobiała Sałata niezalogowany
20 czerwca 2020r. o 10:22
Jeszcze linka wrzuc jako anonim i juz bedzie komplet i temat do zamkniecia ;] Nie ogarniam tege, zamiast isc i poszukac tej zylki, wolisz pisac na forum i czekac az podadza ci wszystko na tacy... Zenada. Juz drugi dzien szukasz, zamowiona zylka dzisiaj by przyszla kurierem...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.