Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Protestujący czekają na Andrzeja Dudę
~~Zielononiebieski Przetacznik niezalogowany
4 lipca 2020r. o 15:41
~~Szarożółta Tunbergia napisał(a): Objazdowa faszystowska płatna bojówka pana kandydata
Ktoś napisał:

co ty tu pierd,,,,,,,,sz ? mieszkam tu od urodzenia , koledzy i znajomi których spotkałem często też
to twój prezydencik wozi ze sobą kółka gospodyń wiejskich
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Koralowa Jodła niezalogowany
4 lipca 2020r. o 15:50
No tak. Rachoń zły? Ziemkiewicz zły?

Nie to co elyty w rodzaju Wojewódzkiego, który jest fajny bo wsadził flagę Polski w psie odchody, czy Durczok który wprawdzie pijak mobbingujący kobiety, czy Najsztub alkoholik rozjeżdżający staruszkę. To była elita dziennikarska posłuszna Tuskowi. To pewnie uważasz za klasę dziennikarską.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawozielony Wilczomlecz niezalogowany
4 lipca 2020r. o 15:59
I jeszcze jedno: Ja z Panem-panie marczewski nie pi£em /piłam bruderszafta i nie pamietam abyśmy byli na Ty! Kultury troche człowieku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Butelkowa Runianka niezalogowany
4 lipca 2020r. o 15:59
~Koralowa Jodła napisał(a): No tak. Rachoń zły? Ziemkiewicz zły?

Nie to co elyty w rodzaju Wojewódzkiego, który jest fajny bo wsadził flagę Polski w psie odchody, czy Durczok który wprawdzie pijak mobbingujący kobiety, czy Najsztub alkoholik rozjeżdżający staruszkę. To była elita dziennikarska posłuszna Tuskowi. To pewnie uważasz za klasę dziennikarską.


W punkt!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielononiebieski Przetacznik niezalogowany
4 lipca 2020r. o 16:05
nie podniecaj się
chciałem ci tylko pokazać że dziennikarstwo jak moneta-ma dwie strony
a przykład wspomnianej Ogórek jest tutaj wymowny
Karnowski kiedy przez lata pisał dla Newsweeka dzisiaj się nie chce do tego przyznać
Ziemkiewicz kiedy pisał dla pewnej gazety też nie patrzył że to gazeta lewicowa
czy Korwin piszący dzisiaj dla Angory ma jakieś opory w braniu kasy za swoje artykuły?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
4 lipca 2020r. o 16:40
~~Kasztanowatoczerwona Kobea napisał(a): zakaz jest zakazem i nie można podważać wyroków bo rodzi to chaos.


Co za bełkot. Prezydent ma taką możliwość i z niej korzystał.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Judaszowiec niezalogowany
4 lipca 2020r. o 19:04
No to się będzie działo 500- 300 - 13 emerytura- wiek emyrytalny +67 ok
Jestem za.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Bladofioletowy Judaszowiec niezalogowany
4 lipca 2020r. o 19:06
No to się będzie działo 500- 300 - 13 emerytura- wiek emyrytalny +67 ok
Jestem za.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego