Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Debata? Skąd my to znamy?
~~Ceglastoróżowa Lantana niezalogowany
7 lipca 2020r. o 13:46
emem napisał(a):
~~Ceglastoróżowa Lantana napisał(a): Nie jesteś bezstronny to dlaczego Twój stand-up mam brać na poważnie?


Nie jestem bezstronny, ponieważ ten tekst to felieton, a felieton z założenia jest subiektywny i prezentuje zdanie jego autora :-)

~~Ceglastoróżowa Lantana napisał(a): Dlaczego mam wybrać tchórza Trzaskowskiego na prezydenta skoro nie potrafił wziąć udziału w debacie z Dudą i udowodnić że jest od niego lepszy.


Ja Cie ani nie namawiam ani nie zmuszam do głosowania na kogokolwiek. Sam musisz zdecydować, bez moich rad. Być może gdyby debata się odbyła to byłoby Ci łatwiej, a tak politycy wybór utrudnili ;-)

Oczywiście że namawiasz:
"Skoro obecny prezydent nie chce wziąć udziału w debacie organizowanej przez kilka stacji (poza telewizją państwową) i odpowiadać na pytania niezależnych dziennikarzy, to może lepiej wymienić prezydenta?"
To namowa na wymianę prezydenta a przecież kandydat Trzaskowski też nie chciał wziąć udziału w debacie to dlaczego nie napiszesz również o nim? Czemu nie napiszesz np. czy takiego człowieka który nie ma odwagi zmierzyć się z obecnym prezydentem chcemy mieć za prezydenta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowa Fuksja niezalogowany
7 lipca 2020r. o 13:46
REDAKTOR ]
obowiązki dziennikarskie
cpun
volvo
ustawka w tomaszowie bol

sztuczna debata kandydatow PR nie ma znaczenia - najmniejszego, MY MJUSIMY SIE SAMI BRONIC
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Woskowożółta Forsycja niezalogowany
7 lipca 2020r. o 13:55
Sam wiesz że prawdziwych debat unika Duda. Chce tylko ustawki z tzw. publiczną telewizją.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
7 lipca 2020r. o 14:10
Bój się toczy o stanowisko Prezydenta Polski więc i debata powinna się odbyć w polskiej telewizji. Jakim prawem obce media śmią nam dyktować na kogo mamy głosować i organizować debaty dla kandydatów. To Telewizja Polska ma zapisany w statucie obowiązek zorganizowania debaty dla kandydatów na prezydenta. Jeśli któryś z kandydatów odmawia uczestnictwa w takiej debacie tylko chce by organizowały tę debatę obce media, sam wystawia sobie laurkę. Laurkę zdrajcy interesu narodowego. Następny, dla którego Polska to nienormalność?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonoszary Oczar niezalogowany
7 lipca 2020r. o 14:14
~~Różowy Len napisał(a): Bój się toczy o stanowisko Prezydenta Polski więc i debata powinna się odbyć w polskiej telewizji. Jakim prawem obce media śmią nam dyktować na kogo mamy głosować i organizować debaty dla kandydatów. To Telewizja Polska ma zapisany w statucie obowiązek zorganizowania debaty dla kandydatów na prezydenta. Jeśli któryś z kandydatów odmawia uczestnictwa w takiej debacie tylko chce by organizowały tę debatę obce media, sam wystawia sobie laurkę. Laurkę zdrajcy interesu narodowego. Następny, dla którego Polska to nienormalność?


Poza tym wszystko ok ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
7 lipca 2020r. o 14:15
tak, wszyscy zdrowi. Dziękuję za troskę.
Masz jeszcze jakieś uwagi?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowawożółty Len niezalogowany
7 lipca 2020r. o 14:23
~~Woskowożółta Forsycja napisał(a):
~Bławatkowy Winnik napisał(a): PiS to może się uczyć od ratuszowego "bezpartyjnego". W TVP przynajmniej w programach występują przedstawiciele opoztcji i mają swobodę wypowiedzi.


Nie mów nic o tej telewizji, bo pęknę ze śmiechu.


A ja ze śmiechu się zekupczyłem

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Migdałowy Jastrzębiec niezalogowany
7 lipca 2020r. o 14:53
Przepraszam bardzo, ale jacy redaktorzy TVP zadawali pytania prezydentowi?, pytania były od mieszkańców i internautów. Dlatego nie rozumiem czego bał się Pan Trzaskowski.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.