Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy macie pewność że ...

~~Pistacjowa Forsycja niezalogowany
11 lipca 2020r. o 21:19
Horus napisał(a): tegoroczne wybory będą demokratyczne i uczciwe...

od jakiegoś czasu mam poważne wątpliwości...;)

Też nie wierzę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
11 lipca 2020r. o 21:48
Zależy kto wygra...

Jeśli kandydat założyciela tematu, to będą to wybory uczciwe i demokratyczne. : )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biała Metasekwoja niezalogowany
11 lipca 2020r. o 22:12
Węszysz wszędzie spisek chory człowieku. Idź leczyć się, choć pewnie jest na to już za późno.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
11 lipca 2020r. o 22:22
A jeśli przeciwnik założyciela tematu to sterowane , nieuczciwe i okłamane ... i sfałszowane :D :D :D

No dobra starczy tych śmiechów , ale Zamachowskiego na dobranoc puścić muszę ... być może mam w sobie odrobinę psiej krwi :



A jak to się ma Panie wielbiciel Prawa i Sprawiedliwości do ciszy wyborczej ... gdyby zechciał Pan wytłumaczyć Głupiej Pannie ?

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
11 lipca 2020r. o 22:29
i ponownie z mordy cholewa...
chyba dwa dni wstecz kmiot ogłaszał że ''definitywnie kończę dyskusję '' i prosze ...

tyle warte są jego obietnice co on sam ...hahaha


cisza wyborcza?


pozwij mnie ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowy Floks niezalogowany
12 lipca 2020r. o 8:42
Horus napisał(a): i ponownie z mordy cholewa...
chyba dwa dni wstecz kmiot ogłaszał że ''definitywnie kończę dyskusję '' i prosze ...

tyle warte są jego obietnice co on sam ...hahaha


cisza wyborcza?


pozwij mnie ...hahaha


Wygra twój możesz odetchnąć
Nikt cię nie ukara za niepłacenie podatków i klejenie
płytek na czarno ,

A i wszyscy przez ciebie oszukani klienci
Nic w sadach nie wskórają,

Wygra jak go nazywasz Budyń
Game Over !!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
12 lipca 2020r. o 15:07
Nie wierzę, że ktoś tak kryształowy jak janusz, pracuje na czarno. Z pewnością jak przystało na PRAWDZIWEGO POLAKA, za jakiego się uważa, jest uczciwym przedsiębiorcą.

Może ktoś ma regon lub NIP, żeby jak najszybciej rozwiać te nienawistne insynuacje?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
12 lipca 2020r. o 17:27
skorn napisał(a): Nie wierzę, że ktoś tak kryształowy jak janusz, pracuje na czarno. Z pewnością jak przystało na PRAWDZIWEGO POLAKA, za jakiego się uważa, jest uczciwym przedsiębiorcą.

Może ktoś ma regon lub NIP, żeby jak najszybciej rozwiać te nienawistne insynuacje?


korniszonku...
nigdzie i nigdy nie napisałem słowa na temat mojej ''kryształowej '':) nieskazitelności ...
wręcz odwrotnie- ty taki ''pamiętliwy'' powinieneś pamiętać jak sam pisałem ze popełniłem wiele błędów w życiu ...
pamiętasz czy to ''akurat zapomniałeś'' ? :]

co do tego czy jestem prawdziwym Polakiem?
oczywiście to prawda ale jak w to wątpisz to chciałbym poznać podstawy na jakich się opierasz ...
podstawy a nie kolejne brednie...;)


''Może ktoś ma regon lub NIP, żeby jak najszybciej rozwiać te nienawistne insynuacje?''

:]

''kiedy chcę to chleję ale kiedy pracuję to pot...''
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza