Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ku pamięci ...np 'narodowców' (bo o takich sprawach zapominają ;) )

22258
#Horus nieaktywny
14 lipca 2020r. o 22:18
czy to że interesuje mnie też historia starożytna i cywilizacje panamerykańskie w tym konkwisty poprowadzi cię do nazwania mnie ''konkwistadorem''?
interesuje mnie historia papiestwa to znak ze kiedyś nazwiesz mnie ''papieżem''?

no i pytanie zasadnicze...kiedyś nazwałeś mnie nie tylko pedofilem ale nawet nekrofilem ...

i nadal nie wiem dlaczego?

więc skoro teraz wiem dlaczego nazywasz mnie ''bolszewikiem'' może i tą ostatnią kwestię mi wyjaśnisz......;)

ale poczytam (o ile poczytam) już jutro ...
po ''szkiełku'' ide do łóżeczka...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
14 lipca 2020r. o 23:07
Interesuj się czym chcesz, ale nie dziw się na reakcję, gdy usprawiedliwiasz Stalina.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 lipca 2020r. o 11:22
jak ty rozumiesz to ''usprawiedliwianie''?
to że chciał zyskać na czasie by się przygotować do wojny o której dobrze wiedział że nastąpi?
że chciał tym samym chronić mimo wszystko ludzi?

popatrz na to co zrobiono w Polsce przed 39'
górnolotne hasła ''nie oddamy guzika...'' nakręcanie sporu z Czechami zamiast układu o współpracy a jak przyszło co do czego to władzunia spierdzielała niczym kundle zabierając nawet klatki z kanarkami...

co jest dziwnego w tym pakcie jaki zawarł Stalin bo przecież nie Mołotow...
Stalin dobrze wiedział że wojna jest nieunikniona ...
dobrze o tym wiedzieli i ''angole'' i ''żabojady''
co z tym zrobili?
o tak...podpisali z Polską ''pakt '' który zapewne nieźle ubawił Adolfa...

skornie ...w wielu przypadkach cię kompletnie nie rozumiem ...

uczono cię kiedyś stawiać sobie samemu pytania ?
próbować samemu sobie odpowiadać? zakładać jakieś możliwości i analizować ewentualne konsekwencje?

czy ty poszedłeś po prostu najprostszą drogą której kierunek inni ci wytyczyli ...;)
pasuje ci być bezwolnym ''narzędziem'' ?







Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lipca 2020r. o 17:38
Ale mnie nie interesuje, że Stalin chciał "chronić swoich ludzi" kosztem Polaków.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotobrązowa Kapusta niezalogowany
15 lipca 2020r. o 18:18
jełop jołczy jołczy naście zdań a skorn go gasi jednym zdaniem i tak prawie zawsze
hahahaha taka to dyskusja z głombem hahahahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 lipca 2020r. o 18:29
skorn napisał(a): Ale mnie nie interesuje, że Stalin chciał "chronić swoich ludzi" kosztem Polaków.


a interesuje cię to że polski rząd miał w dup.ie polskiego żołnierza kiedy spierdzielał do Rumunii?

kogo wtedy ''chronił''?
nie potrafisz jasno ,wyraźnie napisać gdzie to ja ''usprawiedliwiam'' -i w czym - usprawiedliwiam Stalina ...
dociera do ciebie to że ja w jego działaniach widzę racjonalność a w ucieczce polskich władz widzę zwykłe tchórzostwo?

a ten dupek co to tak ci liże ''rowek'' ma jakieś zdanie na ten temat?

czy tylko skończy na tym co już wyskrobał ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
15 lipca 2020r. o 22:22
Gdyby nie Stalin pewnie by nie spierdzielili ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
16 lipca 2020r. o 8:38
skorn napisał(a): Gdyby nie Stalin pewnie by nie spierdzielili ; )


gdyby Polską rządzili prawdziwi ,dalekowzroczni politycy a nie ''paparuchy'' zamiast szukać ''sojuszników'' na krańcach świata , zamiast kierować się nienawiścią do Rosji w niej trzeba było szukać poparcia...
co Polsce przyszło z ''sojuszu'' z Anglią i Francją?
aha...dostaliśmy notkę dyplomatyczną o wypowiedzeniu przez nich wojny Adolfowi...

skorn ...wolisz mieć przyjaznych sąsiadów czy wrogów?
co ci po tym jeśli będziesz miał w każdym sąsiedzie wroga a twoi sojusznicy będą mieszkać na drugim końcu miasta?

kiedy twój sąsiad-wróg- złapie cię za kołnierz nawet armia sojuszników z osiedla Kwiatowego nie zdąży...;)

dzisiejsza polityka tego wasalskiego w stosunku do ''yankee'' (nie) rządu robi to samo ...

no...na mnie czas a ty się tu ''popisuj'' ;)

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza