Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ku pamięci ...np 'narodowców' (bo o takich sprawach zapominają ;) )

13926
qwax_
14 listopada 2020r. o 23:40
skorn napisał(a): Walczyć trzeba, ale z bolszewią towarzyszki Lempart ; )

No to teraz to pojechałeś.
Takiego faszystowskiego wpisu nasz lokalny celebryta z pewnością Ci nie daruje ;)

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
14 listopada 2020r. o 23:46
Horus napisał(a):
nie zamkniesz tematu...
temat tych pseudo narodowców będzie ciągle na ''topie''..


Spoko, za tydzień będziesz musiał założyć kolejny, albo coś odkopać bo ten jakże topowy temat zostanie olany. Byle się gównoburza kręciła :D

ps: Ci dwaj wyżej to faszyści :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
14 listopada 2020r. o 23:53
I mnie dopiszcie do listy faszystów :D

Panowie , dobranoc :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 listopada 2020r. o 7:53
PIS-PO-PRL napisał(a):
Horus napisał(a):
nie zamkniesz tematu...
temat tych pseudo narodowców będzie ciągle na ''topie''..


Spoko, za tydzień będziesz musiał założyć kolejny, albo coś odkopać bo ten jakże topowy temat zostanie olany. Byle się gównoburza kręciła :D

ps: Ci dwaj wyżej to faszyści :D


spokojnie ...
czy będę musiał?
zmusisz mnie? ;) założę jak zechcę ...


czy ''odkopię'' stary?...kto wie?...;)

ci dwaj wyżej to faszyści?
twoje spostrzeżenie jest dosyć ciekawe...
a wszyscy nie zgadzający się z nimi to ''komuchy''?
a może TYLKO ''lewacy'' ;)

fajnie się czyta takiego qwax-a kiedy pisał te swoje idio.ty.zmy jak to ja jestem ''opłacany przez Marczewskich''

jednocześnie milczy kiedy jego kolesie byli opłacani przez bosaka i brauna...

a jak tam qwaxiku?...korwiny i inne mentzeny oddali te ''wynagrodzenie do końca roku'' jakie sobie ''przytulili''?

no tak ...ja kłamię

a ty zawsze taki ''prawdomówny'' :]
no to może odpowiesz w końcu...;)
czy ktoś bratający się z faszystami to bywalec ''kółka różańcowego'' czy faszysta...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoszary Aster niezalogowany
15 listopada 2020r. o 9:49
A co oni jacyś wyjątkowi. Wszystkie partie mają swoje farmy troli. Cieszysz się jakbyś odkrył, że koło nie jest kwadratowe :D
A temat założysz i nie trzeba będzie Cie do tego zmuszać. Bo jeżeli o to chodzi, to jesteś bardzo przewidywalny. Zero zaskoczeń ;)
Znowu mnie kuźwa wylogowało z mojego PRLu :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 listopada 2020r. o 10:37
tylko widzisz taki qwaxik nadzwyczaj chętnie pisze o tych trollach z po czy ko a milknie kiedy piszę teraz o tym co to jego kolesie wypisywali a to po fb a to po twitku ...
milczy kiedy piszę o tym ile mieli płacone przez bosaka i milczy ile ''przytulił'' kasiory ten jego braun...

ciekawe czy qwaxik wie ile kasiory ''przytuliła'' ta cała ''fundacja'' brauna...czy wie że taka istnieje?

a teraz popierduje w typie ''gdzie OSTATNIO'' popierałem '' konfederatów''

a gdzie ja OSTATNIO popierałem np Pana Trzaskowskiego ?...;)

peci w tej całej ''polsze'' przekręt za przekrętem a tu cisza...
podnieca się a to aborcją a to marszami kobiet a kiedy maszerują kibole popierani przez bąkiewicza nadzwyczaj blisko do niedawna związanego z onr czy mw nag lemilknie i wieje do swojej przytulnej ''norki''

a tu prosze ...podpalacz zatrzymany , Policja dementuje zapewnienia bąkiewicza o jakiejś tam wydumanej ''antifie'' ta sama Policja zatrzymuje ponad 300 osób w związku z burdami i...cholera! ponownie dziwnym trafem ;) nie ma tam nikogo z antify a od cholery powiązanych z ruchami powiązanymi z ideologią faszystowską ...
ale ty zapewne tez nie czytałeś że wśród zatrzymanych jest kilkadziesiąt osób do niedawna ściśle związanych ze zdelegalizowanymi ,niedawnycmi ''szturmowcami''

wiem ...nie czytałeś ..

ciebie interesuje i jak widzę zaprząta ci głowę jaki to temat założę ...

a więc cierpliwie czekaj ...;)

może o nim?[img=1605432996_0r9yz6g.jpg]



Dopisane 15.11.2020r. o godz. 10:37:

a może o nim?

znajdź podobieństwa...:][img=1605433045_n1u1md5.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 listopada 2020r. o 11:05
Bo mnie narodowcy nie podniecają, tak jak Ciebie, to po co mi o nich czytać :D
Co roku kilkaset osób z czoła marszu, zakłóca tą imprezę, na którą przychodzą całe rodziny. A potem pisze się o tysiącach faszystów.
Margines killer, znowu wsio rozbija się o margines. Niestety jest on najwidoczniejszy, bo najgłośniejszy :D

Horus napisał(a):
a gdzie ja OSTATNIO popierałem np Pana Trzaskowskiego ?...;)


Pan Rafał wywodzi się z PO. A jak wiemy, PO jest do delegalizacji, więc nie możesz popierać Pana Rafała. Bo Pan Rafał nie przeszedłby Twojej osobistej lustracji. Można powiedzieć, że Pan Rafał jest skończony w Twoich oczach :D ;) :D ;)

Coś jeszcze miałem napisać, ale zapomniałem co :D




Dopisane 15.11.2020r. o godz. 11:05:

aaa już wiem... żebyś Pana Macierewicza nie tykał draniu. Więcej eksperymentów na parówkach nie chcesz? Taki jesteś?. Dobrego kabaretu się nie krytykuje, bo jest dobry ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 listopada 2020r. o 11:39
PIS-PO-PRL napisał(a): Bo mnie narodowcy nie podniecają, tak jak Ciebie, to po co mi o nich czytać :D
Co roku kilkaset osób z czoła marszu, zakłóca tą imprezę, na którą przychodzą całe rodziny. A potem pisze się o tysiącach faszystów.
Margines killer, znowu wsio rozbija się o margines. Niestety jest on najwidoczniejszy, bo najgłośniejszy :D

Horus napisał(a):
a gdzie ja OSTATNIO popierałem np Pana Trzaskowskiego ?...;)


Pan Rafał wywodzi się z PO. A jak wiemy, PO jest do delegalizacji, więc nie możesz popierać Pana Rafała. Bo Pan Rafał nie przeszedłby Twojej osobistej lustracji. Można powiedzieć, że Pan Rafał jest skończony w Twoich oczach :D ;) :D ;)

Coś jeszcze miałem napisać, ale zapomniałem co :D

Dopisane 15.11.2020r. o godz. 11:05:aaa już wiem... żebyś Pana Macierewicza nie tykał draniu. Więcej eksperymentów na parówkach nie chcesz? Taki jesteś?. Dobrego kabaretu się nie krytykuje, bo jest dobry ;)




''Co roku kilkaset osób z czoła marszu, zakłóca tą imprezę, na którą przychodzą całe rodziny. ''

ciekawe...
przychodzą całe rodziny często z dziećmi ...
pójdziesz w takim marszu który staje się celem dla bandy zwykłych bandytów rzucających w tłum kamienie czy race?
nie obawiasz się o zdrowie rodziny?

pójdziesz w tłumie gdzie jakiś reporter stanie między nim a tymi bandytami?
chcesz ryzykować postrzałem?...
wszak Policja strzela a jak wieść gminna niesie ''bóg kule nosi'' ;)

co napiszesz kiedy -czego ci nie życzę - kiedy kula trafiła by twoje dziecko?
co napiszesz ?...że ''bóg tak chciał''?
kogo obarczysz winą ?...nie(rząd) czy Policji ?
a może wtedy dopiero zbierzesz się na odwagę by winę przypisać tym bandytom ...


wtedy dopiero napiszesz o ''tysiącach faszystów''? ;)

antonio ''dron'' jest od lat dla mnie ''kabareciarzem''
i właśnie dlatego że jest w tej swojej śmieszności ''number one'' ja go nie krytykuję ...ja by jego śmieszność wręcz krzewić wśród szerokiej publiczności lubię do niego wracać...

jak ten jego klip po ostatnim ''fantastycznym marszu''
wiesz ile już ma odsłon?
a jakie komentarze...;) to prawdziwy sukces...

fajny jest ten gostek stojący po jego prawicy..
znasz typa?...znasz jego przeszłość?
warto poczytać...;)


poznasz prawdziwe''oblicze'' tego ...''patrioty'' hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza