Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Ku pamięci ...np 'narodowców' (bo o takich sprawach zapominają ;) )

18442
PIS-PO-PRL
15 listopada 2020r. o 11:59
Ale przecież ja właśnie im przypisuje winę. Tej grupce najgłośniejszych idio_tów. Policja zbyt łagodnie ich traktuje. Czoło marszu ostrzelałbym z gumowych kul, zanim jeszcze marsz ruszy. Tak profilaktycznie :D

No i bez przesady. Z dzeickiem w zadymę pójdzie tylko jeden z nich.
No chyba, że już jakieś niewinne dziecko zostało ostrzelane kiedyś. To Ty tu jesteś od czytania, więc pewnie coś wyczytałeś w tym temacie... albo i nie ;)
Ja tam od lat nie słyszałem o takich incydentach.
Równie dobrze, możesz ten apel skierować do kobiet, aby nie chodziły na swoje marsze. Bo wśród nich, też są tępe dzidy, co pod kościoły zadymy idą szukać. A to już tylko mały krok, od przypadkowych ofiar :D



PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 listopada 2020r. o 12:29
PIS-PO-PRL napisał(a): Ale przecież ja właśnie im przypisuje winę. Tej grupce najgłośniejszych idio_tów. Policja zbyt łagodnie ich traktuje. Czoło marszu ostrzelałbym z gumowych kul, zanim jeszcze marsz ruszy. Tak profilaktycznie :D

No i bez przesady. Z dzeickiem w zadymę pójdzie tylko jeden z nich.
No chyba, że już jakieś niewinne dziecko zostało ostrzelane kiedyś. To Ty tu jesteś od czytania, więc pewnie coś wyczytałeś w tym temacie... albo i nie ;)
Ja tam od lat nie słyszałem o takich incydentach.
Równie dobrze, możesz ten apel skierować do kobiet, aby nie chodziły na swoje marsze. Bo wśród nich, też są tępe dzidy, co pod kościoły zadymy idą szukać. A to już tylko mały krok, od przypadkowych ofiar :D




ad.1 dobrze że im właśnie -tym idio.tom
ad.2 dobrze że uważasz że Policja zbyt łagodnie ich traktuje
ad.3 dobrze że piszesz o profilaktyce...;)

co do reszty...
nie czytałem nigdzie o postrzelonym dziecku ale dwa lata wstecz jedno dziecko rodzice odwieźli do szpitala po wybuchu petardy jad ich głowami ...
o ile pamiętam taki przypadek był w Krakowie

wszędzie są mądre ,wywarzone kobiety i jak to określasz ''tępe dzidy''
słyszałeś o jakimś przypadku z Bolesławca by jakaś ''tępa dzida'' zaatakowała kościół?
bo jeśli nie to uważam że Bolesławiec zamieszkują same mądre kobiety...:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
15 listopada 2020r. o 13:56
No to powinni zakazać świętowania sylwestra.
Niewinnym ludziom potrafi nawet palca urwać :D

A widziałeś, żeby w Bolesławcu 11 jakiś narodowiec robił zadymę? Nie? Zobacz jakich mądrych faszystów mamy w mieście ;)

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnoszara Choina niezalogowany
15 listopada 2020r. o 14:02
PIS-PO-PRL napisał(a): No to powinni zakazać świętowania sylwestra.
Niewinnym ludziom potrafi nawet palca urwać :D

A widziałeś, żeby w Bolesławcu 11 jakiś narodowiec robił zadymę? Nie? Zobacz jakich mądrych faszystów mamy w mieście ;)


Ale kobiety i dziewczyny ,które protestują to by plantator skopał .I oczywiście Bóg ,Honor ,Ojczyzna.Oraz ręka podniesiona na księdza pedofila będzie odrąbana.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
15 listopada 2020r. o 14:16
PIS-PO-PRL napisał(a): No to powinni zakazać świętowania sylwestra.
Niewinnym ludziom potrafi nawet palca urwać :D

A widziałeś, żeby w Bolesławcu 11 jakiś narodowiec robił zadymę? Nie? Zobacz jakich mądrych faszystów mamy w mieście ;)


A ja ze swej strony dołożę jeszcze jedno pytanie . Czy widział ktoś na moim ulubionym portalu Boec.Info Krynicę Mondrości Wszelakiej z TfuVenu , który obraża tylko Głupią Papugę , zamiast wszystkich Bolecnautów i Bolecnautek ?

To ja Panna ... faszysta :D

Szczerze powiedziawszy Peerelu , to nie wiem dlaczego System Cię wyrzuca , ale mogę spytać moich dwóch kumpli od serwerów ... jeśli chcesz ? :)

Maniek sobie strzelił w kolano wprowadzając Kwiatuszki i Głupią Papugę do Szacownej Redakcji ... :D

Może to nie Skornik powinien zostać moderatorem , a Janusz C.E.N.Z.O.R.E.M ? :D

Wtedy były by tutaj tylko właściwe tematy ... np . " Jak można jeszcze dop...ierdolić Kościołowi ? " :D

... a ja tak lubię Bolec.Info :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Posiwiała Katalpa niezalogowany
15 listopada 2020r. o 14:33
Horus napisał(a):

pójdziesz w takim marszu który staje się celem dla bandy zwykłych bandytów rzucających w tłum kamienie czy race?
nie obawiasz się o zdrowie rodziny?

pójdziesz w tłumie gdzie jakiś reporter stanie między nim a tymi bandytami?
chcesz ryzykować postrzałem?...
wszak Policja strzela a jak wieść gminna niesie ''bóg kule nosi'' ;)



Kmiocie ty chodzisz w takim tłumie. To ten twój tłum rzuca kamieniami i butelkami. To ten twój tłum wrzeszczy wulgaryzmy nad głowami własnych dzieci. Antifa ci pasuje? Tobie się podobają prowokatorzy bo sam jesteś z nich najgorszy.

W Marszu Niepodległości brało udział kilkadziesiąt tysięcy osób, a wcześniej prawie 200 000. Te twoje tłumy by czapkami nakryli. To jest siła. również siła rodziny, bo i dzieci były na tym marszu. To , że kilkaset osób na taką liczbę wszczęła burdy to nic nowego. Możesz teraz szczekać na takich, ale ten tłum patriotów również stanie w obronie rodziny i kościoła. Ty jako nadworny kmiotek prowokator możesz się dalej masturbować, nikogo mądrego to nie obejdzie. Strajki Kobiet już spadły, a Marsz Niepodległości będzie dalej co roku i ty tego nie jesteś w stanie zapluć. Twój ślinotok ci nie wystarczy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ochrowy Limnantes niezalogowany
15 listopada 2020r. o 14:36
Pannazdzieckiem napisał(a):
PIS-PO-PRL napisał(a): :D

Wtedy byÅ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
15 listopada 2020r. o 14:53
PIS-PO-PRL napisał(a): No to powinni zakazać świętowania sylwestra.
Niewinnym ludziom potrafi nawet palca urwać :D

A widziałeś, żeby w Bolesławcu 11 jakiś narodowiec robił zadymę? Nie? Zobacz jakich mądrych faszystów mamy w mieście ;)


domyślałem się twojej odpowiedzi ..;)
tylko pomiędzy odwagą i mądrości protestujących kobiet a zwykłym tchórzostwem lakalnych ''narodowców '' jest zasadnicza różnica...
kobiet ,dziewcząt jest też całkiem sporo a tych naszych rodzimych ''narodowców'' jest jak kot napłakał...
na dodatek wiedzą że ich ewentualny marsz zostałby przykryty ''czapkami''...;)

czy nie dlatego podczas pewnej ''manify'' pod dawnymi murami obronnymi miasta było tak wielu ''kiboli'' zagłębia?
pamiętasz jak o tym pisałem?
pamiętasz zamieszczone kilka fotek?




Dopisane 15.11.2020r. o godz. 14:53:

szkoda że już tak mało uwagi poświęcacie na moje posty...;)

przez nieuwagę czy przez...przemilczę...;)

ale spoko ...mam czas...

film sobie oglądam ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie