Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wypadł z drogi i uderzył w drzewo
~Brunatnoszara Rzeżucha niezalogowany
20 lipca 2020r. o 20:14
A może, gdyby spółka zatrudniająca "tego Pana", godnie płaciła pracownikom,nic takiego nie miałoby miejsca.?... Nie byłoby Go tam- To nie był Jego rejon doręczeń. Musiał wykonać pracę, której zwyczajnie nie miał kto zrobić. Ale, plany..., Terminowość... TRZYMAJ SIĘ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowy Ligustr niezalogowany
20 lipca 2020r. o 21:51
Do wszystkich osób które to czytają, muszę wam powiedzieć że miał dziś strasznie dużo roboty, starał się wypełnić swoje obowiązki jak najszybciej i jak najefektowniej. Wszyscy którzy wiedzą kto uciepiał w wypadku, dobrze wiedzą jakim jest dobrym i porządnym człowiekiem bardzo go szanuję dziś gdy go spotkałem powiedział mi że ma strasznie dużo pracy, zawsze jest uśmiechnięty, a teraz walczy o życie w szpitalu, Mam nadzieję że wróci do nas jak najszybciej. A do tych co piszą, "szybciej trzeba było" i wszystkie inne tego typu obraźliwe posty, pokazuje jakimi jesteście ludźmi, człowiek naprawdę dobry i uprzejmy, potrzebuje teraz pomocy... A wasze posty tylko krzywdzą człąków rodziny, jest mi wstyd za takich ludzi...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowatordzawy Rannik niezalogowany
20 lipca 2020r. o 22:16
Popieram przedmówcę. Wspaniały, pomocny i bardzo uczynny człowiek. Oby szybko wyzdrowiał.
Do wszystkich hejterów: nie znacie dnia ani godziny kiedy sie wam noga powinie i sami popełnicie blad...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pomarańczowobrązowa Aksamitka niezalogowany
21 lipca 2020r. o 10:05
Zgadzam się z ptzedmowcami to bardzo dobry i wspaniały człowiek ,jestem pewna że wróci szybko do zdrowia i rodziny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarawobiały Jabłoń niezalogowany
21 lipca 2020r. o 12:26
Mam nadzieję że wszyscy ludzie co tak komentują w stylu 'szybciej' pomyślą i nie musi to być wina szybkiej jazdy, typowi Polacy nic nie wiedzą a się wypowiedzą i ocenia ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Czerwonawa Krwawnica niezalogowany
21 lipca 2020r. o 16:07
Pani przełożona tego Pana. Niech się Pani ogarnie i umiejętniej rozdziela pracę swoim podwładnym. Poza tym może zatrudnić więcej listonoszy. Ale po co? Wtedy oszczędności nie będzie i premii nie dostaniesz? Wyciągnij wnioski z tego nieszczęścia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Siwa Fuksja niezalogowany
21 lipca 2020r. o 22:28
Ludzie przestańcie pisać głupoty wyrazy współczucia dla rodziny ktura czyta co piszecie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Alabastrowy Grujecznik niezalogowany
21 lipca 2020r. o 23:09
CZAS BY WRESZCIE LISTONOSZE DOSTALI TE PIĘKNE ELEKTRYCZNE SAMOCHODY SŁUŻBOWE A NIE JEŹDZILI SWOIMI AUTAMI Z PRZED WIEKÓW .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.