Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chce podjazdu
~~Niebieskoszara Kolczurka niezalogowany
24 lipca 2020r. o 17:34
skorn napisał(a):
~Brązowawy Pomidor napisał(a): Podjazdy powinny być przy każdym budynku urzędowym,przy mieszkalnych również.
U nas najpierw budują, później dopiero myślą


Kogo obchodzą niepełnosprawni? Chyba tylko ci z nieprawidłowo ukierunkowanym popędem seksualnym spod znaku lbgtqabcd.......


HAHAHAHA taka prawda :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pawa Tawułka niezalogowany
24 lipca 2020r. o 17:34
jurek przestan już szumieć widziałem jak idziesz i bez ,,pojazdu,,dajesz sobie rade-nie zdziwie się jak kiedyś ktoś poda sprawę i za oczernianie będziesz miał kłopoty.Pan Starosta znany jest z zyczliwosci do ludzi.Poderwac komus autorytet trzeba być...…..s
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czerwonobrązowy Głóg niezalogowany
24 lipca 2020r. o 19:34
Proszę o windę dla auta!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
24 lipca 2020r. o 19:51
Wózek którym ten pan się przemieszcza służy do pokonywania większych odległości i w pewnym sensie zastępuje samochód .
Z całą pewnością nigdzie nie ma takiego budynku w którego wnętrzu dało by się tym pojazdem przemieszczać.Pan z tyłu ma laskę więc najwyraźniej może pokonywać niewielkie odcinki drogi w urzędzie.

Jest jednak proste nie wymagające nakładów finansowych rozwiązanie.
Wystarczy wyraźnie oznakować istniejącą windę dla niepełnosprawnych oraz przy jej drzwiach wyjściowych na parterze postawić ręczny wózek dla niepełnosprawnych.
Klient z windy siądzie na wózek i ma cały budynek do dyspozycji.
Bez szumu , bez wydatku z pożytkiem dla wszystkich.

Polecam uwadze panu Staroście .


" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonożółta Nemezja niezalogowany
24 lipca 2020r. o 21:13
skorn napisał(a):
~Brązowawy Pomidor napisał(a): Podjazdy powinny być przy każdym budynku urzędowym,przy mieszkalnych również.
U nas najpierw budują, później dopiero myślą


Kogo obchodzą niepełnosprawni? Chyba tylko ci z nieprawidłowo ukierunkowanym popędem seksualnym spod znaku lbgtqabcd.......


Znalazł sie "znafca "od prawidłowego popędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Liliowiec niezalogowany
25 lipca 2020r. o 4:16
~Złocista Malwa napisał(a): Takie coś to tylko w Polsce... Zrobić obsługę niepełnosprawnych do którego nie mają swobodnego dostępu. A to nie można w nowym budynku na Armii Krajowej zrobić tej obsługi? Ktoś tam myśli w ogóle w tym powiecie? Ponoć etatowy członek jest od niepełnosprawnych.
obsługa dla wszystkich interesantów w budynku starostwa powiatowego jest na wysokim poziomie -nie jest to tylko moje zdanie.Ktos za wszelką cene chce podwazyc autorytet w/w instytucji.Jak widać....jchetnych….nie brakuje-hmmm
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Żonkilowa Pysznogłówka niezalogowany
25 lipca 2020r. o 12:19
To nie jest wózek inwalidzki tylko pojazd na drogi a nie do poruszania się po budynku. Ktoś tu bardzo szuka tematu. To ja poproszę podjazd dla samochodów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szkarłatnoczerwona Lilia niezalogowany
25 lipca 2020r. o 20:34
niech ten pan nie udaje takiego pokrzywdzonego.. sam nie grzeszy uprzejmością dla innych.. pewnego razu najechał tym wózkiem na tył nogi idącej prawidłowo kobiety-mojej żony,, przewróciła się. kołami przejechał po bucie aż pękła podeszwa i obczas..na koniec jeszcze głośno zwyzywał używając nicenzuralnuch słów,,mam nadzieję że kiedyś trafi na mnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.