Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chce podjazdu
~~Piernikowa Runianka niezalogowany
25 lipca 2020r. o 21:21
Jestem niepełnosprawny . Nie mam takiego wózka jak pan Popiliński ale mam auto. Czy starostwo powinno wybudować mi wjazd do budynku aby ułatwić mi załatwianie spraw.
W końcu urząd jest dla ludzi. Ten pan ma racje bo mu się podjazd po prostu należy.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Błękitna Perowskia niezalogowany
25 lipca 2020r. o 22:39
ciebie chłopie już cały Bolesławiec zna tylko szumisz i narzekasz.Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie.zanim będziesz krytykować zacznij od siebie bo ludzie nie maja dobrego zdania o tob
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Piernikowa Runianka niezalogowany
26 lipca 2020r. o 0:28
~~Błękitna Perowskia napisał(a): ciebie chłopie już cały Bolesławiec zna tylko szumisz i narzekasz.Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie.zanim będziesz krytykować zacznij od siebie bo ludzie nie maja dobrego zdania o tob


Ty szumowino jak śmiesz tak pisać o niepełnosprawnym. Obowiązkiem urzendu jest umozliwić dojazd do samych drzwi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudoczerwony Krokus niezalogowany
26 lipca 2020r. o 9:13
~~Piernikowa Runianka napisał(a):
~~Błękitna Perowskia napisał(a): ciebie chłopie już cały Bolesławiec zna tylko szumisz i narzekasz.Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie.zanim będziesz krytykować zacznij od siebie bo ludzie nie maja dobrego zdania o tob


Ty szumowino jak śmiesz tak pisać o niepełnosprawnym. Obowiązkiem urzendu jest umozliwić dojazd do samych drzwi.


Analfabeto! Obowiązkiem "urzendu" jest załatwić sprawę. Jakiej sprawy Pan ten nie mógł załatwić? Wjechania ponadgabarytem windą? To nie jest wózek inwalidzki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Leszczyna niezalogowany
26 lipca 2020r. o 9:21
~~Rudoczerwony Krokus napisał(a):
~~Piernikowa Runianka napisał(a):
~~Błękitna Perowskia napisał(a): ciebie chłopie już cały Bolesławiec zna tylko szumisz i narzekasz.Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie.zanim będziesz krytykować zacznij od siebie bo ludzie nie maja dobrego zdania o tob


Ty szumowino jak śmiesz tak pisać o niepełnosprawnym. Obowiązkiem urzendu jest umozliwić dojazd do samych drzwi.


Analfabeto! Obowiązkiem "urzendu" jest załatwić sprawę. Jakiej sprawy Pan ten nie mógł załatwić? Wjechania ponadgabarytem windą? To nie jest wózek inwalidzki.
tylko motór sportowy,a pan to faktycznie mógłby wolniej i ostrożniej jezdzić hodnikiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szaroniebieska Alstremeria niezalogowany
26 lipca 2020r. o 9:40
~~Ceglasta Leszczyna napisał(a):
~~Rudoczerwony Krokus napisał(a):
~~Piernikowa Runianka napisał(a):
~~Błękitna Perowskia napisał(a): ciebie chłopie już cały Bolesławiec zna tylko szumisz i narzekasz.Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie.zanim będziesz krytykować zacznij od siebie bo ludzie nie maja dobrego zdania o tob


Ty szumowino jak śmiesz tak pisać o niepełnosprawnym. Obowiązkiem urzendu jest umozliwić dojazd do samych drzwi.


Analfabeto! Obowiązkiem "urzendu" jest załatwić sprawę. Jakiej sprawy Pan ten nie mógł załatwić? Wjechania ponadgabarytem windą? To nie jest wózek inwalidzki.
tylko motór sportowy,a pan to faktycznie mógłby wolniej i ostrożniej jezdzić hodnikiem.



Tym skuterem może pan swobodnie podjechać pod drzwi windy, która jest zamontowana na poziomie "0" od strony parkingu, wsiąść do niej i swobodnie załatwić sprawy w urzędzie . W ubiegłym roku byłem świadkiem jak inny pan,na takim właśnie wózku tak zrobił. Myślę, że to zwyczajne roszczeniostwo zważywszy na to, że pan porusza się o lasce.
Mam dużo empatii dla ludzi niepełnosprawnych, ale ciekawe, czy do własnego domu też wieżdża i porusza się po pokojach skuterem???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Leszczyna niezalogowany
26 lipca 2020r. o 10:18
~~Szaroniebieska Alstremeria napisał(a):
~~Ceglasta Leszczyna napisał(a):
~~Rudoczerwony Krokus napisał(a):
~~Piernikowa Runianka napisał(a):
~~Błękitna Perowskia napisał(a): ciebie chłopie już cały Bolesławiec zna tylko szumisz i narzekasz.Kto dołki pod kim kopie ten sam w nie wpadnie.zanim będziesz krytykować zacznij od siebie bo ludzie nie maja dobrego zdania o tob


Ty szumowino jak śmiesz tak pisać o niepełnosprawnym. Obowiązkiem urzendu jest umozliwić dojazd do samych drzwi.


Analfabeto! Obowiązkiem "urzendu" jest załatwić sprawę. Jakiej sprawy Pan ten nie mógł załatwić? Wjechania ponadgabarytem windą? To nie jest wózek inwalidzki.
tylko motór sportowy,a pan to faktycznie mógłby wolniej i ostrożniej jezdzić hodnikiem.



Tym skuterem może pan swobodnie podjechać pod drzwi windy, która jest zamontowana na poziomie "0" od strony parkingu, wsiąść do niej i swobodnie załatwić sprawy w urzędzie . W ubiegłym roku byłem świadkiem jak inny pan,na takim właśnie wózku tak zrobił. Myślę, że to zwyczajne roszczeniostwo zważywszy na to, że pan porusza się o lasce.
Mam dużo empatii dla ludzi niepełnosprawnych, ale ciekawe, czy do własnego domu też wieżdża i porusza się po pokojach skuterem???
z nudów zadyme robi w urzedzie,pirat hodnikowy,jeszcze raz bedzie chciał mnie rozjechać to w miche zarobi i tyle awanturnik.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Rudawobrązowy Pieris niezalogowany
27 lipca 2020r. o 10:25
Tego pana można spotkać często w jednym z marketów...czuje się jak na drodze , na wszystkich trąbi tym wózkiem.do tego mało uprzejmy i inteligentny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza