Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Chwojnicki nie złamał prawa
~~Jasnoróżowa Begonia niezalogowany
4 sierpnia 2020r. o 17:36
Zobaczcie na tą spracowaną twarz ,jak śmiecie mówić ,że etatowy jest niepotrzebny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwona Acidantera niezalogowany
4 sierpnia 2020r. o 17:55
A czym, jeśli można wiedzieć zajmuje się ten pan? Pamiętam że kiedy Kwaśniewski był etatowym członkiem to pisał sporo projektów UE i pozyskiwał pieniądze. Ktoś napisze o sukcesach tego pana? Za co mu płacimy?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnoturkusowy Nawłoć niezalogowany
4 sierpnia 2020r. o 18:00
Wieczny radny!!! Czasy i rządy się zmieniają a ten zawsze radny!! Ciekawe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmazynowy Perukowiec niezalogowany
4 sierpnia 2020r. o 18:06
Chwojnicki to jeden z najlepszych polityków samorządowych prawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Barwinkowy Przegorzan niezalogowany
4 sierpnia 2020r. o 18:31
~~Karmazynowy Perukowiec napisał(a): Chwojnicki to jeden z najlepszych polityków samorządowych prawa.

Gów ne m się posmaruj zamiast wazeliną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowoniebieska Pelargonia niezalogowany
4 sierpnia 2020r. o 19:53
Najlepszy Iwonicki w czym? W intrygach w starostwie, bo w tym to on jest bardzo dobry. Lepszego nie znajdzie się w całym powiecie. Po co trzymają takiego, stare partyjne układziki. On znany jest z powiedzenia " Co mamy na niego" - jak był dowódcą i komendantem WKU. Ktoś coś chciał, a był niewygodny dla niego, bo mówił prawdę w oczy to stosował takie numery. Jak wszedł to wiadra pomyj lały mu się na głowę. Widocznie podobnie jest w starostwie i kwitnie tam partyjne kolesiostwo, a my płacimy na tych cwaniaków.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 sierpnia 2020r. o 20:55
czyżbyśmy my jako mieszkańcy tego grajdoła i tu mieli swojego ''piotrowicza'' czy tylko ''misiewicza''

a swoją drogą ...nie jest tu żadną tajemnicą że jak to piszą ludzie obeznani z tematem to ''pałkownik'' z czasów ''słusznie minionych''
jakim więc sposobem nadal przy ''korytku'' skoro miała to się szerzyć ''dekomunizacja''?
czyżby ''układ'' sam się chronił?
ilu podobnych jeszcze by wypłynęło gdyby tak głębiej pogrzebać w aktach osobowych?

zawsze miałem pewność w jednej sprawie...
''dekomunizacja'' to był swoisty ''bicz'' na sekretarki ,woźnych czy sprzątaczki...

''góra'' to kasta nietykalnych ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
5 sierpnia 2020r. o 7:59
Dekomunizacja powiadasz Janusz . A przypomnij z łaski swojej , kto o tejże najgłośniej gadał .

Na kogo plułeś ?

O pułkowniku Chwojnickim wiem dość dużo ... mamy wspólnych znajomych , ale to nie powód , aby się nad człowiekiem pastwić dla uciechy gawiedzi.

Miłego :)


Dopisane 05.08.2020r. o godz. 07:59:

... wiem , z Głupią Panną się nie dyskutuje ... no powiedz to , powiedz GP :D

Brakowało mi Ciebie bogu , przyznam szczerze . Zamilkłeś na parę dni . Już myślałem , że zawał miałeś , czego oczywiście cham , kmiot i prostak nikomu nie życzy :) A szczególnie Tobie :)

Jezus mawiał " kochaj bliźniego " ... robię co mogę :D

Twój ruch GP , o ile potrafisz grać w szachy :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza