Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bolesławiecki mural: powtarzający się motyw
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 sierpnia 2020r. o 14:52
~~Woskowożółta Forsycja napisał(a): Nie odpowiadacie na postawione pytanie, Plagiat czy Inspiracja? Dla mnie plagiat.


Dla mnie klasyka , czyli plagiat :D

Zamalować w cholerę. Jak szumowido wpadnie na pomysł drugiej tury koronaświrusa , to będzie można na omawianej powierzchni jego podobiznę pierdyknąć i cacy będzie :D

Qurwa , chyba pójdę po piwo , bo tej rzeczywistości na trzeźwo nie da się oglądać ... :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnofioletowa Dynia niezalogowany
6 sierpnia 2020r. o 15:27
Idąc tokiem myślenia tego Bolecnauty z powodzeniem mogłabym stwierdzić, że obraz podobny jest do Diaboliny z filmu " Czarownica"- no bo tam też są wielkie skrzydła....bez przesady...serio Bolecnauto???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 sierpnia 2020r. o 15:55
~Ciemnofioletowa Dynia napisał(a): Idąc tokiem myślenia tego Bolecnauty z powodzeniem mogłabym stwierdzić, że obraz podobny jest do Diaboliny z filmu " Czarownica"- no bo tam też są wielkie skrzydła....bez przesady...serio Bolecnauto???


Angelina w każdej holiwoodskiej produkcji ... palce lizać , ale fakt faktem , Diabolina niesie treść i przesłanie o wiele wyższe jak Tomb Raider :)

Można porównać to tylko z Avatarem ... bajkowa sceneria i twarda rzeczywistość :)

Mam nadzieję , że twórca zechce podyskutować nad własnymi inspiracjami z Głupią Panną :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnogranatowa Męczennica niezalogowany
6 sierpnia 2020r. o 19:18
te, Panna, a może projekt był kogo innego, a kto inny namalował? warto się doinformować, a nie obrażać jak leci.
ktoś robi projekt, ktoś dostaje zlecenie jego wykonania, a Pan Waldek to naprawdę uzdolniony człowiek, więc daruj sobie :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
6 sierpnia 2020r. o 19:26
to żaden plagiat...
takich projektów jest od groma ...
okładki płyt muzycznych z gatunku ''gothic rock'' często zawierają podobny motyw...
anielice,diablice ,demony ze skrzydełkami ...

mural jak mural ..ale symbol bolesławieckiej służby zdrowia byłby moim zdaniem wskazany...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
6 sierpnia 2020r. o 20:19
~Ciemnogranatowa Męczennica napisał(a): te, Panna, a może projekt był kogo innego, a kto inny namalował? warto się doinformować, a nie obrażać jak leci.
ktoś robi projekt, ktoś dostaje zlecenie jego wykonania, a Pan Waldek to naprawdę uzdolniony człowiek, więc daruj sobie :)


Nie mam zaszczytu znać Pana Waldka , ale sam pomysł mnie wquwia . Jeszcze tego nie widzicie , że tworzą nam psychozę , która będzie miała paskudne skutki .

Miłego wieczoru :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoszary Wrzosiec niezalogowany
6 sierpnia 2020r. o 20:30
Według mnie, badziewny ten mural.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Limonkowy Tulipan niezalogowany
6 sierpnia 2020r. o 20:52
Mural.....malowidlo ..... kwestia gustu. Pannazdzieckiem dopatruje sie spisku ze zbiorową psychozą......mnie nurtuje inna myśl. Komu tak bardzo ten mural przeszkadza.... kto stoi za ciągłym odgrzewaniem tematu.... czyje ego zostało zranione... kto jest sponsorem wywoływania burzy...... Bo nie trzeba być wrozką aby zauważyć ze temat jest, używając medycznej terminologii.......reanimowany.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.