Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Andrzej Duda zaprzysiężony na prezydenta RP
22258
#Horus nieaktywny
9 sierpnia 2020r. o 21:06
Andrzej Duda oznajmił, że JEST HOMOSEKSUALISTĄ.


czego to się człowiek nie dowiaduje ...;)
dobrze że mamy jeszcze normalny internet bo jak pisdzielce przeprowadzą tą swoją ''repolonizację '' to i i internet ''z.....polonizują '' a wtedy będziemy skazani tylko na pisowską ''prawdę '' ;)

tylko spokojnie pisdzielce...bez zbędnych podniet...;)
i tak nie mam teraz dla was czasu ...


Dopisane 09.08.2020r. o godz. 21:06:

jeszcze tylko to ...

''Andrzej Duda oznajmił, że JEST HOMOSEKSUALISTĄ.

To wyznanie prezydenta może zszokować jego żonę, Agatę Dudę. W szoku będzie też Jolka Rosiek, która uparcie utrzymuje, że prezydent chciał rzucić dla niej małżonkę. Oczy ze zdumienia przecierają wyborcy pana Dudy, a nawet jego zaciekli przeciwnicy. Takiego wyznania nikt się nie spodziewał. ''

przeżuwajcie ...;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Motylek niezalogowany
10 sierpnia 2020r. o 9:12
"Z igły widły"? no nie :D nawet igły nie było
- ..."miał z rozpędu powiedzieć "no ja też". Po uważniejszym wsłuchaniu się w dialog wydaje się jednak, że odpowiedź prezydenta brzmi "no okej"."
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,117303,26037595,aktywista-lgbt-do-dudy-na-wiecu-jestem-gejem-duda-no-i-okej.html
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladofioletowy Oczar niezalogowany
10 sierpnia 2020r. o 10:11
Pan Gej wyraźnie powiedział, że jest w wieloletnim związku, co oznacza ,że nikt go nie zniszczył.Chcą być gejami niech sobie będą nikt ich nie prześladuje. Przestańcie kłamać jacy jesteście biedni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
10 sierpnia 2020r. o 17:34
~~Złotawordzawy Motylek napisał(a): "Z igły widły"? no nie :D nawet igły nie było
- ..."miał z rozpędu powiedzieć "no ja też". Po uważniejszym wsłuchaniu się w dialog wydaje się jednak, że odpowiedź prezydenta brzmi "no okej"."
https://www.tokfm.pl/Tokfm/7,117303,26037595,aktywista-lgbt-do-dudy-na-wiecu-jestem-gejem-duda-no-i-okej.html


Janusz znów skłamał, nic nowego ; )

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 sierpnia 2020r. o 17:41
to ty korniszonku?
TAK SZYBKO OSTATNI ZNKŁEŚ NIE UDZIELAJĄC ODPOWIEDZI...;)

a gdzie to skłamałem?...hahaha
odpowiesz czy znowu cię ''wetnie'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Bluszczyk niezalogowany
10 sierpnia 2020r. o 18:24
co on ma ci udowodnić jak masz post powyżej udowodnione. poymśl czasem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
10 sierpnia 2020r. o 18:25
co ?
gdzie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobrunatny Bluszczyk niezalogowany
10 sierpnia 2020r. o 18:37
dobra, udowodnij , że powiedział, że jest homoseksualistą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza