Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca w Gerresheimer
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tajemnica szmaragdu
4335
Pannazdzieckiem 25 sierpnia 2020r. o 16:33
I oleju w głowie .

W zasadzie nie cierpię Żydów, ale Roman Nacht i Lem to wspaniali faceci Głupia Papugo . Intelektualiści . Jezus nota bene też Żyd :)

Gdybyś jednak chciał dolać sobie tego atramentu , albo oleju do klawiatury , to polecam losy pilota Pirxa ... nie Lem to wymyślił , tylko jakaś Głupia Papuga :D

Avatara napisała Maria Olbryska , a Muminków Lyde GAGA . Bułhakow to kobieta , a seksmisję napisał Kopernik , a zrealizował ... szczur ... z całym szacunkiem dla Pana Jurka i

Pań ... Bożeny , Bogusławy , Beaty , Hanny , Ryszardy i Panów ... świetne role miło powspominać :)

Miłego popołudnia życzy cham i prostak :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec 25 sierpnia 2020r. o 16:52
Co za bełkot. Bez ładu i składu ale czy może to dziwić?
Choroba alkoholowa zrobiła swoje a kto wie czy i nie leczony syfilis podłapany podczas poszukiwania ''katharsis''...:]

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 25 sierpnia 2020r. o 16:53
:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
Pannazdzieckiem 25 sierpnia 2020r. o 18:22
~~Morelowy Liliowiec napisał(a): Co za bełkot. Bez ładu i składu ale czy może to dziwić?
Choroba alkoholowa zrobiła swoje a kto wie czy i nie leczony syfilis podłapany podczas poszukiwania ''katharsis''...:]Ale powiedz Janusz dlaczego tak mnie lubisz , że z pod tyldy mlaskasz ozorem ? Czyżby tęczowa flaga ? Daruj sobie , jestem hetero , jak Lucjan :)

Widzisz bucu nawet tam gdzie możesz się wykazać wyobraźnią , której Ci nie bronię , posługujesz się podszeptem , jak Twój bug Horus ...

Obaj jesteście tacy sami , i Jahwe i Horus i Sathana , a jeśli jeszcze czegoś nie rozumiesz z " oczyszczenia " , to pytaj Janusz :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
Horus 26 sierpnia 2020r. o 11:11
Horus napisał(a):
Po chwili nie słyszeli już nawet śpiewu ptaków nad ich głowami ...tylko delikatny wiatr muskał ich ...


(cdn . zabrakło mi tuszu w klawiaturze...:] )


ciała...
Nagie ,nadal splecone w miłosnym uniesieniu ...
-Możesz jeszcze raz.?
-Julka...daj odsapnąć ...

CDN.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.