Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Tajemnica szmaragdu - odcinek drugi
~~Różowy Len niezalogowany
20 sierpnia 2020r. o 7:11
Horus napisał(a): słusznie więc zrobiłeś ...;)

Jak zawsze. I dlatego powinieneś mnie zawsze słuchać. Bo starszych i mądrzejszych trzeba słuchać :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 sierpnia 2020r. o 15:13
Pomijając fakt , że Głupia Papuga nie potrafi czytać ze zrozumieniem , to śpieszę donieść ... Julia pomimo własnego krytykaństwa i pewnych symptomów zdziwaczenia dalej jest Ta Jedyna dla Bolesława . Nawet wtedy gdy myśli o Bolesławie cierpko. Być może ideałem jest jakaś Claudia Szifer .... pomyślała Julia ... a Bolesław pomyślał w tym samym czasie i miejscu TO TY

Po jasną cholerę dźwigam ten neseser z gadżetami Jamsa Boonda , jeśli nie dla Ciebie Julio ... ja wiem że śpiewać na balkonie dla mnie nie będziesz , ale idźmy szukać tego kamienia ... gdziekolwiek chcesz. A jakbyś miała ochotę trochę powyć , to chętnie posłucham ... pomyślał Bolesław , ale nie powiedział dbając o własny słuch :)

Karolina nie przejmuj się krytyką , pisz dziewczyna :)

Lata temu kiedy studiowałem poezję , Żyd Leśmian mi udowodnił , że energia Kobiecości i Męskości , to jedność . Jestem pewien , że i Julia i Bolesław dotrą na Kilimandżaro ... pytanko brzmi tylko ... jak ? :D I tutaj mamy kolejny powód dla rozwoju Twej wyobraźni Droga Karolino :)

Miłego popołudnia życzy cham i prostak :)


Dopisane 21.08.2020r. o godz. 15:13:

... i alkoholik z pod biedry:) Zapomniałem dopisać ...

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 sierpnia 2020r. o 16:17
Pannazdzieckiem napisał(a): Pomijając fakt , to śpieszę donieść ... ......................własnego krytykaństwa....hahahah

Lata temu kiedy studiowałem poezję ......hahahah

cham i prostak :)Dopisane 21.08.2020r. o godz. 15:13:... i alkoholik z pod biedry:) Zapomniałem dopisać ...


Poszła przodem . I chociaż czuła na swoich plecach a raczej tym co pod nimi wzrok Bolka ,nie zamierzała puścić go przodem. Dlaczego? Zadawała sama sobie to pytanie jednocześnie broniąc się przed natrętną myślą ...dlaczego? Docierało to do niej ...
Może dlatego też coraz cięższy oddech Bolka który początkowo brała za efekt zmęczenia był oznaką nie tyle powodowanym zmęczeniem co wzbierającym w nim pożądaniem...

''Mogła ostentacyjnie zatrzymać się, zmierzyć go wzrokiem i unieść brwi w geście dezaoprobaty, ale powstrzymała pierwszy odruch. Nie na długo.''

Nie mogła się powstrzymać od drobnej kobiecej złośliwości bo gdzieś tam głęboko w głowie kołatała jej się myśl że wiele sobie obiecywała po kondycji Bolka a tu czekał ją zawód...

''- Co tam, Bolo? Puchniesz? Z kondycją już nie tak, jak kiedyś, kiedy pracowałeś w jednostce?''
''Bolesław zaczął nerwowo rozglądać się dookoła. (...)
W lesie słychać było tylko normalne odgłosy śpiewających ptaków, a z dala dochodził przytłumiony gwar gości Leśnego Potoku.

- Pokaż mi. – powiedziała Julia i podeszła tak blisko pnia dębu i jednocześnie tak blisko Bolesława, że zetknęli się ramionami.

Poczuł się w trochę zawstydzony....(...) ''



cdn. :] (?)

czy można prosić o pewne wyjaśnienie?

''Julia. A w rzeczywistości Antonina Julia Małgorzata. Pierwsze imię miała podobno po babci, ale kojarzyło jej się z jakąś królową lub inną nieprzyjemną carycą''

imię kojarzone z jakąś królową lub INNĄ NIEPRZYJEMNĄ CARYCĄ...
jak to rozumieć?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
21 sierpnia 2020r. o 20:19
To akurat proste Głupia Papugo ... Kaśka jak moja Córcia . Ale fakt faktem przyłożyłeś się całkiem nieźle do opowiadania ... wielowątkowego . Mam nadzieję , że Pan Kazimierz to doceni , a Ty erotyczne konotacje ... dziwkarzu ... ostatecznie zostawisz w spokoju ...

Julia miała już dość tego nieustannego patrzenia na własny tyłek . Jeśli jeszcze raz rzuci wzrokiem , to jak Czak Noris kopnę cieniem w podbródek ... pomyślała Julia

Kochanie gdybyś stopkami zechciała wymasować mi klatę ... pomyślał Bolesław ...
i sięgną był do nesesera po butelkę wody dla Julii , bo widać już było , że zmęczona i spragniona dziewczyna . A przed nimi jeszcze tyle drogi ...

Qurde , kocham Bolka powinna powiedzieć Jula , a tymczasem powiedziała ... cdn :)


Niech kto z Mądrych powie mi , jeśli filozofia Promienia nie istnieje , to dlaczego Karolina postanowiła pisać , dlaczego Stwórca postanowił tworzyć ?

Można być ateistą , jak Głupia Papuga , ale nie można przejść obojętnie wobec piękna SŁOWA . A na początku przecież było SŁOWO , czyli częstotliwości jakie odbieramy w naszych ludzkich maseczkach ...

Karolino , proszę ... pisz :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 20:42
,,Mam nadzieję , że Pan Kazimierz to doceni , a Ty erotyczne konotacje ... dziwkarzu ... ostatecznie zostawisz w spokoju ...''

Powiedział ten który nie gdzie indziej a u dziwki , za dwadzieścia złotych chciał kupić ,,miłość''
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
23 sierpnia 2020r. o 10:12
~~Morelowy Liliowiec napisał(a): ,,Mam nadzieję , że Pan Kazimierz to doceni , a Ty erotyczne konotacje ... dziwkarzu ... ostatecznie zostawisz w spokoju ...''

Powiedział ten który nie gdzie indziej a u dziwki , za dwadzieścia złotych chciał kupić ,,miłość''


Janusz już tyle razy Ci to tłumaczyłem, a Ty dalej nic nie kumasz. Miłości nie da się kupić , ale można ją otrzymać :)

Po łyku orzeźwiającej wody Julia pomyślała ... Bolesławie chyba czytasz w moich myślach . Jakiś qurde telepata . I ruszyła dalej przodem beztrosko odsuwając gałęzie . Bolesław tymczasem wydobył z nesesera maczetę wpadającą nieco w samurajski miecz , aby torować Jej drogę z za pleców . Normalnie to Bolesław z maczetą powinien iść przodem , ale wiadomo , jakie są baby ... samice alfa . Zawsze wiedzą lepiej , nigdy się nie mylą nawet wtedy , gdy muszą robić za wiatrak przed gałęziami mając do dyspozycji gościa z maczetą z tyłu ... :D

Może faktycznie chodzi o to kręcenie tyłkiem :D Wszak nic co ludzkie nie jest nam obce.

ps . teraz Ty Karolino , my stare głupki , czyli Głupia Papuga i ja już się wygadaliśmy ... no chyba " sze sie myle " :D

Miłej soboty :)


Dopisane 23.08.2020r. o godz. 10:12:

I tu masz rację Mia Donna " Kobiety są niezniszczalne " Skoro nie mogę rozmawiać z Tobą tam gdzie chcę , to może porozmawiajmy tutaj ... pomyślał Bolek , ale ja nic nie mówiłem. ... słaba płeć wcale nie jest taka słaba :)

Zarzucił neseser na ramie, założył okulary i dalej podążał Jej śladem w prawej dłoni trzymając maczetę ... :)

Qurde Ona się nigdy nie zmieni , na co liczysz ... Bolek . Dla Juli na balkonie zawsze będziesz Bolkiem , nigdy Romeo pomyślał Bolesław.

Bolesław tymczasem sięgną do nesesera i krem na komary był wywlókł

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zielonobrunatna Abelia niezalogowany
23 sierpnia 2020r. o 13:21
Pannazdzieckiem napisał(a):

Głupia Papugo ... dziwkarzu ...


Kto nas nie zna tak dobrze, jak przyjaciele.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
25 sierpnia 2020r. o 9:46
Już miał smarować Jej plecki kremem na komary , ale pomyślał sobie qurde , a jak mi odwinie ... schował krem do nesesera ... stary zniedołężniały ... niechciany.

Julia tymczasem dalej kręcąc tyłkiem , oganiając się od komarów i gałęzi wyznaczyła nowy szlak ... pod górę ... pomyślała szkoda , że wentylatora nie wzięłam ... i przedłużacza , ale może Bolek ma w neseserze . Jeśli będzie miał tam też latający dywan , albo chociaż lampę Alladyna , to gotowam jest oddać mu nie tylko ciało , ale nawet fragment mej Duszy.

Bolesław - telepata wie oczywiście , co myśli Julia - odpowiedział również myślą . Moja Piękna Damo ... jak raz qurwa zapomniałem zapakować przedłużacz , a wentylator to Ci mogę z maczety zrobić :D

Miłego popołudnia Wam życzę :)


Dopisane 24.08.2020r. o godz. 21:59:

Julia tymczasem rozglądnęła się była po drzewach i zobaczyła taką małą papużkę , pewnie nierozłączkę . Pomyślała sobie ... Bolesławie ... gdybyś był taki , jak ta papużka ... byłbyś bochaterem ...

Ale bohater Bolo , co czyta w myślach Juli wydobył z nesesera Mickiewicza i zaczął recytować ...

Litwo ojczyzno moja , Ty jesteś jak zdrowie ...

Julia zasłuchana przez chwilę zapomniała o komarach i gałęziach no i w w twarzyczkę oberwała następną gałęzią :D

A było skorzystać z maczety zamiast Mickiewicza :D

Dobranoc :)


Dopisane 25.08.2020r. o godz. 09:46:

Brnąc dalej pod górę zgodnie z wytycznymi Julii nasza para odczuwała co raz większe zmęczenie. Wypił bym coś pomyślał Bolesław. Wykąpała bym się - pomyślała Julia ... może Bolek ma w neseserze wannę z prysznicem ? Bolesław natychmiast odpowiedział telepatycznie ... wanny też nie wziełem , ale słuchawke łod pryśnica mam :)

- ale burak pomyślała Julia

- ale fajna dziewczyna pomyślał Bolesław.

Zbliżając się do szczytu Piramidy ... pod Bolesławcem ... w pamięci mając dawne przeżycia nasza para postanowiła cuzamen odpocząć ... Bolesław rozłożył się wygodnie na miękkiej trawie , odsuwając od siebie neseser ... bez wanny , a Julia przytuliła twarz do jego ramienia i pomyślała ... Bolek ... tak na prawdę ... nie chodzi o materię.

Piszcie , proszę Was Mądrzy Ludzie

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza
REKLAMA Villaro zaprasza