Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus zwolnił Szumowskiego?
22258
#Horus nieaktywny
22 sierpnia 2020r. o 12:42
hahaha...
brakuje mu jeszcze 50 gr. bo właśnie 50gr. już wyżebrał pod biedrą...
dałem mu ...niech pozna ''gest''...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskozielona Werbena niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 18:13
"Od dwóch miesięcy handlarz bronią nie oddał ani złotówki z zaległych 70 milionów za respiratory"

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoczerwony Pięciornik niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 18:44
Od 7 lat były rząd nie oddał 150 mld z OFE.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 sierpnia 2020r. o 18:47
a pisdzielce którzy zajumali pozostałą resztę oddadzą?

:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoczerwony Pięciornik niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 18:58
Reszta mnie nie interesuje. 7 lat na 3% no to do zwrotu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
22 sierpnia 2020r. o 19:12
~Liliowoczerwony Pięciornik napisał(a): Reszta mnie nie interesuje. 7 lat na 3% no to do zwrotu.


aha...
mam rozumieć że interesuje cię zegarek Nowaka ale 70 ''baniek sasinowych już nie...
mam rozumieć że interesują cię ''ośmiorniczki'' ale przekręty szumowskiego już nie ...

ciekawe podejście...:]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Liliowoczerwony Pięciornik niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 19:21
Ważne są niestety fakty a nie wydumane, naciągane i wymyślane niby afery, które mają za zadanie przykrycie i rozmycie różnych nieprawidłowości:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Błękitnozielony Grab niezalogowany
22 sierpnia 2020r. o 19:48
Oni nawet PCK - najbiedniejszych - okradali, szmaty z kontenerów przywłaszczali. Im było wolno bo to Gnidy Dworskie - pod ochroną.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.