Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Malkovich i Glinoludy w kinie!
~~Różowofioletowa Ślazówka niezalogowany
20 sierpnia 2020r. o 18:06
~~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a):
~~Karminowoczerwona Kobea napisał(a): "gdzie poznałem Lecha Majewskiego. Później dzięki temu poznałem też Johna Malkkovicha - opowiada Bogdan Nowak, "

Tylko, że Malkovicha wtedy nie było w Wałbrzychu, jak Majewskie kręcił te sceny!

I wszystko się zgadza nie było w Wałbrzychu Malkovicha przyjechał za to Malkkovich.


Acha! a kto to jest Malkkovi ch? Kolega z paryskiej?873
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Złocień niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 11:45
~~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a): Z drugiej strony Gliniada- papy glinoluda to jedynie podróbka i rozwinięcie twórczości Marcela Marceau

A do tego w filmie zrobili jeszcze "podróbkę: pomników :) Fajna sprawa, na pewno świetne doświadczenie, ale nie pompujmy tego jakoś specjalnie. Wielka mi rzecz pomalować się gliną i stanąć nieruchomo w parku. Powalający projekt artystyczny to nie jest, choć świetnie, ze sobie w tym filmie glinoludy zaistniały.
Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Brunatnozielony Wrzosiec niezalogowany
21 sierpnia 2020r. o 23:31
Oj na planie dużo sie działo, nie tylko stanie, niestety najciekawsze sceny zostały wycięte :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mirosław Parejko niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 1:20
~~Brunatnożółty Złocień napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Ceglastoróżowy Agrest napisał(a): Z drugiej strony Gliniada- papy glinoluda to jedynie podróbka i rozwinięcie twórczości Marcela Marceau

A do tego w filmie zrobili jeszcze "podróbkę: pomników :) Fajna sprawa, na pewno świetne doświadczenie, ale nie pompujmy tego jakoś specjalnie. Wielka mi rzecz pomalować się gliną i stanąć nieruchomo w parku. Powalający projekt artystyczny to nie jest, choć świetnie, ze sobie w tym filmie glinoludy zaistniały.
Pozdrawiam.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Wilczomlecz niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 1:45
Mimo iż z Bogdanem N. spędziliśmy razem część młodości i choć z tytułu iż od wielu lat nie mam już z nim przyjemności (z przyczyn aksjologiczno-ideologicznych) - jako ojciec chrzestny Glinoluda , obserwujący z odległego i dającego szansę na obiektywizm dystansu - uważam iż komentarze tego typu dyletantów jak autor powyższego wpisu uważam za żenujące...
W mojej opinii są wyrazem jego frustracji i prostackiej zazdrości.
Osoby o mentalności poniżej nietrzeźwego palacza z osiedlowej kotłownii (którego bardziej szanuję niż autora tego bełkotu) - nie powinny wypowiadać się publicznie na temat spraw do których nie dojrzały mentalnie oraz intelektualnie i które ich przerastają.
.
Jest dokładnie odwrotnie: twórcze przetransponowanie idei postaci reprezentującej miasto ceramiki w którym się urodziliśmy jest zdarzeniem kulturowym niezwykłym nie tylko w historii naszego miasta.
Na całym świecie wszystkie, nawet najmniejsze ośrodki miejskie starają się wyróżnić i przyciągnąć do siebie turystów (i nie tylko ich) używając niepowtarzalnych i specyficznie lokalnych znaków, zjawisk czy też postaci ale niewielu z nim udaje się to tak znakomicie jak udało się to Bogdanowi i jego ekipie.
I mimo tego iż nie chcę mieć z nim więcej do czynienia - mam satysfakcję iż conieco pomogłem mu w określeniu i ukonstytuowaniu tego projektu oraz okazjonalnie wspierałem go organizacyjnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Wilczomlecz niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 1:48
~~Brudnobiały Wilczomlecz napisał(a): Mimo iż z Bogdanem N. spędziliśmy razem część młodości i choć z tytułu iż od wielu lat nie mam już z nim przyjemności (z przyczyn aksjologiczno-ideologicznych) - jako ojciec chrzestny Glinoluda , obserwujący z odległego i dającego szansę na obiektywizm dystansu - uważam iż komentarze tego typu dyletantów jak autor powyższego wpisu uważam za żenujące...
W mojej opinii są wyrazem jego frustracji i prostackiej zazdrości.
Osoby o mentalności poniżej nietrzeźwego palacza z osiedlowej kotłownii (którego bardziej szanuję niż autora tego bełkotu) - nie powinny wypowiadać się publicznie na temat spraw do których nie dojrzały mentalnie oraz intelektualnie i które ich przerastają.
.
Jest dokładnie odwrotnie: twórcze przetransponowanie idei postaci reprezentującej miasto ceramiki w którym się urodziliśmy jest zdarzeniem kulturowym niezwykłym nie tylko w historii naszego miasta.
Na całym świecie wszystkie, nawet najmniejsze ośrodki miejskie starają się wyróżnić i przyciągnąć do siebie turystów (i nie tylko ich) używając niepowtarzalnych i specyficznie lokalnych znaków, zjawisk czy też postaci ale niewielu z nim udaje się to tak znakomicie jak udało się to Bogdanowi i jego ekipie.
I mimo tego iż nie chcę mieć z nim więcej do czynienia - mam satysfakcję iż conieco pomogłem mu w określeniu i ukonstytuowaniu tego projektu oraz okazjonalnie wspierałem go organizacyjnie.

.
Oczywiście bardzo imponuje mi też anonimowe plucie na osoby którym udało się osiągnąć jakikolwiek sukces... :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszary Tytoń niezalogowany
4 sierpnia 2022r. o 8:19
~~Brudnobiały Wilczomlecz napisał(a): Mimo iż z Bogdanem N. spędziliśmy razem część młodości i choć z tytułu iż od wielu lat nie mam już z nim przyjemności (z przyczyn aksjologiczno-ideologicznych)

Mi też nie po drodze z Panem Nowakiem. Jednak chylę czoła przed tym, czego udało mu się dokonać jeśli chodzi o symbolikę. Szkoda że przez lokalne zawirowania i ambicje polityczne taki projekt został zaprzepaszczony. Glinoludy są coraz dalej od naszego grodu. Smutne...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brudnobiały Wilczomlecz niezalogowany
7 sierpnia 2022r. o 8:56
~~Brunatnoszary Tytoń napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Brudnobiały Wilczomlecz napisał(a): Mimo iż z Bogdanem N. spędziliśmy razem część młodości i choć z tytułu iż od wielu lat nie mam już z nim przyjemności (z przyczyn aksjologiczno-ideologicznych)

Mi też nie po drodze z Panem Nowakiem. Jednak chylę czoła przed tym, czego udało mu się dokonać jeśli chodzi o symbolikę. Szkoda że przez lokalne zawirowania i ambicje polityczne taki projekt został zaprzepaszczony. Glinoludy są coraz dalej od naszego grodu. Smutne...

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza