Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
~~Ciemnozielony Szparag niezalogowany
7 września 2022r. o 20:04
~~Lucjan napisał(a): Poważnie zapytam kiedy w końcu są te wybory? Bo jak premier przez ponad rok ma tak jeździć, grać w Ping-ponga, śpiewać, tańczyć, recytować to po pierwsze parę sytuacji może go zaskoczyć zwłaszcza w gospodarce a po drugie może to być askuteczne


Ty podróbka przestań py……e…dolyć jak Tusk w „Gałę”haratał z Schetyną to oczy miałeś zarośnięte czym ???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowy Cis niezalogowany
7 września 2022r. o 20:06
Pisz Lucjan. W końcu mądrze piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
11 września 2022r. o 17:16
14240
M21W2 2 min. temu
~~Horus napisał(a): a przypomnieć ci manipulancie ile to lat miał matołusz jak niby to rzucał ''koktajlami'' w ''milicyjne suki'' ?
ile to lat miał kiedy - jak to barwnie sam opisuje- roznosił i rozrzucał ulotki?

dlaczego więc nie brałeś w tym udziału?
teraz nagle miłośnik ''s'' się odezwał...;D
co zostało z tej ''s''? co zostało z jej ideałów?...co zostało z tamtych postulatów ?

odpowiesz czy pierdniesz coś tam w swoim ''stylu'' - mamy wolną Polskę?
może więc lepiej nie odpowiadaj...;D

Weź ty się chłopie ogarnij , kto podpisał i kto zobowiązał się realizować postulaty strajkujących , spytaj jak nie wiesz tych
" młodych " na których stawiałeś , jeden jeszcze żyje .


Jeszcze jedno , komu zawdzięczasz że zarabiałeś na pracując w Niemczech i jak sam pisałeś dokończyłeś remont domku ( a tak naprawdę mieszkanka na DM . Odpowiem za ciebie , takim ludziom jak Śp . Pani Danuta .

Wolna Polska od sowieckiej zrazy dla ciebie to nie sukces ? a może uważasz że nadal powinniśmy żyć z tym sowieckim jarzmem .
PRL- u nie pytaj co było dobre , nie ten adresat , Horus potrafi tylko jedno , krytykanctwo .



masz tu temat ...odświeżyłem byś miał gdzie odpowiadać peerelowi...;D

uratowaliście Wizów od upadku?...nie
uratowaliście FD od upadku?...nie
uratowaliście Bonitex od upadku ?...nie
uratowaliście Ampułki?...nie
Elektronikę?....nie

tyle narobiliście ...
pytam -co zostało z tych waszych ''postulatów''?
wali mnie to kto to podpisywał ...ale z jednej strony siedzieli TWOI...;D

''Wolna Polska od sowieckiej zrazy dla ciebie to nie sukces ? a może uważasz że nadal powinniśmy żyć z tym sowieckim jarzmem .''

Z SOWIECKIEJ NIEWOLI W JANKESKĄ ..urocze ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 września 2022r. o 19:09
~~Lucjan napisał(a):
Za Tuska na składach leżały hałdy węgla po 500 zł za tonę. Na gaz nikt nie zwracał uwagi, bo kosztował grosze. Prąd był jak powietrze. Gorąca woda w kranie była oczywistością, a jedzenie było tanie. I komu to przeszkadzało.



Tobie zapewne nie przeszkadzało , masz pole do popisu , kłamstwo , kłamstwem pogania , nie wspominając od oderwaniu rzeczywistości w jakiej żyjemy , życzę powrotu do władzy Tuska ( sobie nie ) .
Lucuś imienniku Pozdrawiam .



Dopisane 11.09.2022r. o godz. 19:09:

~~agrounia napisał(a): I truskawki były po trzy cztery złote. A teraz krwiopijca nie dosyć że pompuje je trująca chemią to jeszcze sprzedaje je po 15 złotych. O takie Polskę walczył.


Mogę ci udowodnić że truskawki były po 1,5 zeta , nie wielu było na nie stać .

Teraz po 15 zeta i braki truskawek na rynku .

Jesteś zbyt ograniczony umysłowo aby zrozumieć na czym polega ochrona truskawek przed szkodliwymi grzybami a tym samym przed szkodliwymi skutkami dla twojego zdrowia .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
11 września 2022r. o 19:13
dlaczego mi nie odpowiadasz co to wy ''solidaruchy'' uratowaliście w tym grajdołku?
kilka pozycji masz powyżej...
pytam -co zostało z tych waszych ''postulatów''?
wali mnie to kto to podpisywał ...ale z jednej strony siedzieli TWOI...;D

a mkkwacz ?...siedział z Kiszczakiem przy jednym stole i nie protestował? ...zgodził się na podpisywanie ?
pił wódeczkę z Kiszczakiem ale robił to po ''gowinowsku'' czyli z obrzydzeniem?
a może nie łykał?
co za obłuda...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
11 września 2022r. o 19:25
Januszek napisał - masz tu temat ...odświeżyłem byś miał gdzie odpowiadać peerelowi...;D

uratowaliście Wizów od upadku?...nie
uratowaliście FD od upadku?...nie
uratowaliście Bonitex od upadku ?...nie
uratowaliście Ampułki?...nie
Elektronikę?....nie


Januszku co ty biedaku chcesz ratować , Wizów z technologią z roku 1949 , truciciela Bolesławca i okolicznych wiosek , Fabrykę Betonowych bunkrów , w byłym NRD te bunkry przeznaczono do wyburzenia ze względu na zdrowie ich mieszkańców . Ogólnie co ty chciałbyś ratować , zacofania technologiczne o 40 lat . Zejdź na ziemię , PRL ci się marzy , weź sobie do serca , ale to już było i nie wróci więcej , w co głęboko wierzę , zacofanych w rozwoju takich jak ty mam nadzieję że nie jest wielu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Donek niezalogowany
11 września 2022r. o 19:48
M21W2 napisał(a): Januszek napisał - masz tu temat ...odświeżyłem byś miał gdzie odpowiadać peerelowi...;D

uratowaliście Wizów od upadku?...nie
uratowaliście FD od upadku?...nie
uratowaliście Bonitex od upadku ?...nie
uratowaliście Ampułki?...nie
Elektronikę?....nie


Januszku co ty biedaku chcesz ratować , Wizów z technologią z roku 1949 , truciciela Bolesławca i okolicznych wiosek , Fabrykę Betonowych bunkrów , w byłym NRD te bunkry przeznaczono do wyburzenia ze względu na zdrowie ich mieszkańców . Ogólnie co ty chciałbyś ratować , zacofania technologiczne o 40 lat . Zejdź na ziemię , PRL ci się marzy , weź sobie do serca , ale to już było i nie wróci więcej , w co głęboko wierzę , zacofanych w rozwoju takich jak ty mam nadzieję że nie jest wielu .


A czy głupolu nie można było wdrażać nowych technologii ,Taki Surmin się uratował a dlaczego bo Niemiec wykupił akcje od pracowników i firma prosperuje do dzisiaj i jest w dobrej kondycji finansowej .Ale ty jesteś taki durny jak ten Gario .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
11 września 2022r. o 19:49
M21W2 napisał(a): PRL ci się marzy

Janusz... ja już nie wrócę.
wybacz...
;)

ale miło mi, że z łezką w oku mnie wspominasz
więc pisz... bo gdybym wrócił, to klawiaturę w du_ę bym ci wsadził i na dołek zawinął za krytykę władzy ;)
masz szczęście że mnie zreformowali i leki na uspokojenie dali :D

PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.