Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
14240
M21W2
11 września 2022r. o 20:34
~~Donek , chcesz mi udowodnić że sprzedaż akcji Niemieckiemu przedsiębiorcy Surminu to droga do naprawy przestarzałych polskich technologii to gratuluję bystrości umysłu , ja bym wolał aby wdrażano polskie technologie przez polskich przedsiębiorców i naukowców .

Widzę że masz coś z mojego brata Garia , czułby się obrażony porównaniem mnie z nim . On za Donka dałby się pochlastać , masz sprzymierzeńca Panie Donek , czy jak ci tam - GŁUPOLU .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Horus niezalogowany
11 września 2022r. o 21:10
M21W2 napisał(a): Januszek napisał - masz tu temat ...odświeżyłem byś miał gdzie odpowiadać peerelowi...;D

uratowaliście Wizów od upadku?...nie
uratowaliście FD od upadku?...nie
uratowaliście Bonitex od upadku ?...nie
uratowaliście Ampułki?...nie
Elektronikę?....nie


Januszku co ty biedaku chcesz ratować , Wizów z technologią z roku 1949 , truciciela Bolesławca i okolicznych wiosek , Fabrykę Betonowych bunkrów , w byłym NRD te bunkry przeznaczono do wyburzenia ze względu na zdrowie ich mieszkańców . Ogólnie co ty chciałbyś ratować , zacofania technologiczne o 40 lat . Zejdź na ziemię , PRL ci się marzy , weź sobie do serca , ale to już było i nie wróci więcej , w co głęboko wierzę , zacofanych w rozwoju takich jak ty mam nadzieję że nie jest wielu .


jeszcze wczoraj ''geopolityk'' znawca stosunków z Rosją a dzisiaj ''technolog''...;D
Wizów truciciel i dlatego go nie ratowali czyli robili to dla dobra Polski jak się domyślam ...;D
to po co były strajki? ... trzeba było nie chodzić do pracy a nie strajkować -efekt ten sam...
FD też zła technologia?...tylko do dzisiaj całe osiedla stoją z tych płyt nie tylko u nas ale w Świdnicy ,Wałbrzychu ,Ścinawie ,Oławie ,Jaworze ,Zgorzelcu ...wymieniać dalej?
w NRD wyburzali?...ale w ich miejsce mają nowe osiedla a co teraz dasz Polakom jak im domy wyburzysz?
obietnice miliona mieszkań? ;D
a wiesz w jakim stanie oddaje dzisiaj deweloperka mieszkania?....ogarnij się ...
widziałem u ludzi popękane rygipsy, wykwity po rogach i pod sufitami ,powyginane panele , łuszczące się farby ....technologia...;D
więc o komunie tu nie pierdziel bo ona nie tylko nie wróci ale długo stąd jeszcze nie odejdzie...

BONITEX produkował tkaniny techniczne na całą Europę...
Zapex produkował napylarki na całą Europę ...

zniszczyliście te zakłady...a czego nie zniszczyliście to za waszym przyzwoleniem rozkradziono lub sprzedano...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Czarnawy Łubinnik niezalogowany
11 września 2022r. o 21:21
Popękane rygipsy , pewnie wykonawca to Horus ,
Bonitex , był filią stilonu Gorzów , a nie samodzielnym producentem ,
Napisz co było głównym produktem Bonitexu , i do czego służył Horus
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
11 września 2022r. o 23:13
Zakład Tkanin Technicznych .Reszta w sieci .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Amarantowy kosaciec niezalogowany
12 września 2022r. o 8:01
M21W2 napisał(a): ~~Donek , chcesz mi udowodnić że sprzedaż akcji Niemieckiemu przedsiębiorcy Surminu to droga do naprawy przestarzałych polskich technologii to gratuluję bystrości umysłu , ja bym wolał aby wdrażano polskie technologie przez polskich przedsiębiorców i naukowców .

Widzę że masz coś z mojego brata Garia , czułby się obrażony porównaniem mnie z nim . On za Donka dałby się pochlastać , masz sprzymierzeńca Panie Donek , czy jak ci tam - GŁUPOLU .

Pisałeś tu już o wszystkich ze swojej rodziny. Teraz popisz o Gario. Dlaczego jesteś z nim skłócony?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Sto procent niezalogowany
8 października 2022r. o 8:12
Stare lecz aktualne wobec komunistycznych spadkobierców
Możesz wyjść z komuny , lecz komuna nigdy z ciebie nie wyjdzie Horusie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
21 października 2022r. o 8:03
''Od najmłodszych lat uczestniczył w zajęciach prowadzonych przez księży dla środowisk studenckich. Na spotkaniach niesformalizowanych wówczas jeszcze duszpasterstw akademickich często był najmłodszym uczestnikiem wykładów i dyskusji na temat filozofii chrześcijańskiej, etyki czy Biblii.''

wiadomo o kim ...o ''kryształowym'' wg. niektórych Kornelkiem ...
''kryształ '' jednak to pozory dla gawiedzi bo ma sporo brudu za pazurami ...
tak jak wierchuszka ''s''

i jak przeczyta się to u góry o tej jego filozofii chrześcijańskiej i etyce to kiedy się pozna inne szczegóły z jego życia o których sam chętnie opowiadał to człowiek podrapie się po głowie ,skrzywi z niesmakiem i stwierdzi jedno ...
hipokryta ...;D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jurko61 niezalogowany
21 października 2022r. o 8:58
NRD wyburzali?...ale w ich miejsce mają nowe osiedla a co teraz dasz Polakom jak im domy wyburzysz?
obietnice miliona mieszkań? ;D

Ej tam ej tam nie taka tragedia jak DOMY
wyburzysz ( to tylko zaadoptowane strychy)
nowe pokrycie dachów i po kłopocie ……;);)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza