Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Niesolidarna "Solidarność" odsłoniła pomnik
22258
#Horus nieaktywny
3 marca 2021r. o 16:16
twoje jest tak puste że nikogo zainteresowania nie wzbudzi ...

:]
dlatego dzisiaj jesteś kolejnym anonimem próbującym pluć ...
to normalne u takich jak ty...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowy Bieluń niezalogowany
3 marca 2021r. o 16:36
~~Bladofioletowy Agrest napisał(a):
Horus napisał(a):
biedaczyna ...kolejny co to nie wiedział a donosił...

tak sobie leżę i czytam o przekrętach ''donosicieli'' bo to niezwykle zajmujący temat...

kolesiami...:]



donosiciel to ty

biedny człowiek nie ma swojego życia
miejscowy pustak żyjący życiem innych ludzi



Darujcie mu jego głupote. Można się przynajmniej pośmiać z głupka.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
3 marca 2021r. o 17:27
jak myślicie ?

czy gdyby członkom tej pierwszej ''S'' przeszło przez głową że ich przywódcy a więc i cała ta ''s'' za cel bedzie miała przekazywanie pałaców i kamienic swojakom ten ruch wcześniej by nie upadł?

kiedy takie głosy się podnosiły nazywano ich prowokatorami SB ....

ale czy teraz patrząc na to co się dzieje nie mieli racji?
czyli podsumowując ci którzy tworzyli faktycznie ten ruch a więc zwykli robotnicy zostali ''wydymani'' przez swoje kierownictwo...

ci z góry się nachapali a ci z dołów albo wylądowali na bruku albo dzisiaj tyrają na strefach...

czy stawianie dzisiaj takich pomników to nie plucie w twarz którzy zawiedli się na ''s''?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobura Aukuba niezalogowany
3 marca 2021r. o 19:59
~~Kasztanowy Bieluń napisał(a):
~~Bladofioletowy Agrest napisał(a):
Horus napisał(a):
biedaczyna ...kolejny co to nie wiedział a donosił...

tak sobie leżę i czytam o przekrętach ''donosicieli'' bo to niezwykle zajmujący temat...

kolesiami...:]



donosiciel to ty

biedny człowiek nie ma swojego życia
miejscowy pustak żyjący życiem innych ludzi



Darujcie mu jego głupote. Można się przynajmniej pośmiać z głupka.


głąb kmiot jest tutaj najlepszą atrakcją
hahaha

dawaj kmiocie dawaj naprzód czerwonym ryjem po betonie
hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 marca 2021r. o 22:56
"Solidarności" daleko do ideału, ale to najlepsze, na co było stać wtedy Polskę.

Trzeba było zrobić lepszą opozycję, zamiast chować się za mundurami ojców.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczerwony Judaszowiec niezalogowany
3 marca 2021r. o 23:31
skorn napisał(a): "Solidarności" daleko do ideału, ale to najlepsze, na co było stać wtedy Polskę.

Trzeba było zrobić lepszą opozycję, zamiast chować się za mundurami ojców.


A co jego ociec ma z tym . Kim on jest . jAKIMS WAZNYM DYGNITARZEM ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
4 marca 2021r. o 9:47
''Statua prałata stała się wyrazem szyderstwa z losu ofiar. Obalając ją stanąłem przeciwko niesprawiedliwości. Przeciwko instytucjonalnej bezduszności. Przeciwko złu i pogardzie. Ale przede wszystkim – stanąłem po stronie ofiar

Wojcieszczuk: Głos ofiar jest zagłuszany
(…) Nie mam dzisiaj żadnej wątpliwości, że gdyby nie nasze działanie, pomnik prałata Jankowskiego nadal stałby na swoim miejscu, a dyskusje o jego usunięciu byłyby (jak czyniono to już wcześniej) przekładane z uwagi na bieżące wydarzenia, w tym – te najistotniejsze ze spaczonego punktu widzenia: wybory. Lokalne, parlamentarne, europejskie, prezydenckie – dowolne. Ofiary przecież „mogą poczekać”.


Otóż nie. Ofiary pedofilii nie mogą w nieskończoność czekać. I nie, Panie prokuratorze, to nie jest sprawa o stopniu wygięcia metalowych kotw mocujących pomnik Jankowskiego. To nie jest sprawa długości lin, rysek na bryle pomnika, i to nie jest sprawa, w której mielibyśmy do czynienia z czymkolwiek błahym. Zwłaszcza jeśli chodzi o powody, dla których tutaj się znaleźliśmy.

Ofiary seksualnych nadużyć księży katolickich, w tym pedofila, antysemity, konfidenta SB Jankowskiego nie mogą czekać na koniec kolejnych „kampanii wyborczych”, na „lepszy moment”, na „lepszy klimat” – one z tą traumą, która wyniszczyła lub wyniszcza ich życie, trwają od dekad. Należy im się troskliwe wysłuchanie i wszelka pomoc.''

tak upadają pomniki...
w tym przypadku pośrednio powiązany z ''S''

a jednak do dzisiaj będący bardziej politykiem a nie żadnym ''związkowcem'' jeden ''solidaruch'' broni pedofila a nie broni tych których tamten skrzywdził...

pewnych ''legend'' nie sposób obronić ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
4 marca 2021r. o 10:43
Bogu tobie na prawdę od ... pierdala . Po jasną cholerę produkujesz się walcząc nawet z Miss ? . Nie mówiąc o Skorniku ?

No choś tu , przytul się , ja ciebie ukoję ... albo ukłuję :D

Wolny Wybór . Ciebie się to tyż tyczy Przemo , " tyż " z rozmysłem .

Ja jestem prosty facet , obsługa betoniary . Nigdy nie startowałem na dziennikarza , celebrytę , czy prezydenta , ale od lat studiuję ludzką wiedzę i wiarę , i zastanawiam się po której stronie pretorian Systemu stoisz Przemo ?

Jak miło , że liczysz trzech k... retynów na Bolcu :)

Może jakaś małpka ... Przemo ? :)

Mam dzisiaj wolne , to mogę dyskutować do bólu :)


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.