Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Pięć lat, a toalet brak
~Rubinowy Szafirek niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 10:49
Wreszcie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieskofioletowy Orlik niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 12:08
W parku również brak jest ławek, zarówno przy placach zabaw jak i przy alejkach.kiedyś było ich znacznie więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Niebieski Wawrzynek niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 13:04
~~Niebieskofioletowy Orlik napisał(a): W parku również brak jest ławek, zarówno przy placach zabaw jak i przy alejkach.kiedyś było ich znacznie więcej.


Nadmiar ławek jest przy kościołach. Można by je za darmo umieścić w parku Waryńskiego i innych miejscach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jasnoczerwony Wrotycz niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 14:05
Dziękuję bardzo za taką toaletę w której wszystko jest brudne i śmierdzi z niej na pół parku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zazieleniała Maciejka niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 14:54
Bo oczywiście pan dyrektor nie wie co się dzieje dookoła niego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Blond Tawuła niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 14:59
Sami wybieracie takie władze, to co się dziwicie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Stalowa Szałwia niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 16:42
W parku ze stawem i łabędziami też nie ma toalet - dlaczego redakcja nie interweniuje w tej sprawie i parku na obrońców helu i parku obok dawnej szkoły specjalnej?
A ten park o którym piszecie to nigdy nie nazywał się "parkiem waryńskiego" .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
27 sierpnia 2020r. o 18:54
~~Stalowa Szałwia napisał(a): W parku ze stawem i łabędziami też nie ma toalet - dlaczego redakcja nie interweniuje w tej sprawie i parku na obrońców helu i parku obok dawnej szkoły specjalnej?
A ten park o którym piszecie to nigdy nie nazywał się "parkiem waryńskiego" .


Qurde to gdzie ja mieszkam od dwudziestu lat ? Pal licho harcmistrza . Dla mnie park był , jest i będzie Parkiem Waryńskiego . Idąc aleją do o koła Amfiteatru , paląc papierocha wspominam te chwile , kiedy latały tu moje małe szkodniki . Dzisiaj szkodniki są już duże , a okazuje się , że Parku nie ma :D

Nota bene ... po pierwszej wojnie światowej wśród drzew mojego ulubionego parku chowano pod ziemią tych , co dali się oszukać ... w zasadzie to cmentarz , ale qurwa proszę Szałwia nie mów mi , że nie istnieje i zawsze pozostanie Parkiem Waryńskiego :)

Fakt faktem , że ToYToY by się przydał Panie Dwuimienny. Kiedyś był taki obyczaj .

Czyżby budżet Miasta aż tak bardzo się skurczył , że nawet na kupczycz nie starcza ? Napisz Pan Panie Dwuimienny do eurokołchozu .. niech dofinansują :D

Zastosowana autokorekta


Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza