Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Wspiera honorowe oddawanie krwi
~Kalinowykardynalski Głąbigroszek niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 20:21
Fajnie,ale było by jeszcze ładniej jakby parking na Piłsudskiego był bezpłatny dla honorowych dawców .Pozdrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ołowianoszara Leszczyna niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 20:54
Chociaż parking
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spopielały Krokus niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 21:11
Ciepły przemek hhahahahahahahahahaha!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Platynowy Narcyz niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 22:11
Popieram wszystkie inicjatywy, które służą potrzebującym. Sam parę miesięcy temu potrzebowałem sporo krwi. Zdziwiłem się ile osób, w kilku województwach poszło oddać krew dla mnie i innych potrzebujących.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Liliowy Milin niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 22:48
Ja jeżdże oddawać krew do Legnicy ,bo to co w bolesławcu sie wyprawia,to żenada.
Jakis ochłap w postaci krwiobusa na 5-6 dni w miesiącu ,gdzie przyjmują po 3h - bez przesady.

Wielu by pewnie oddawało ,gdyby były ludzkie warunki.

Dojazd do Legnicy,rejestracja, powrót - spokojnie idzie się wyrobić zanim w naszym krwiobusie drzwi o 9:30 otworzą.I bez nerwów.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Płowobrunatna Kalmia niezalogowany
27 sierpnia 2020r. o 23:06
"Ciepły przemek hhahahahahahahahahaha!!!"

Masz z czymś problem d e b ilu? Co "bóg, honor ojczyzna" na łeb ci usiadło? Pedofilami w sutannach lepiej zainteresuj się.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Indygowy Kuflik niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 7:04
Godek samozwańczy "Mistrz Fryzjerstwa" zapłącił Bolec za reklame swojej osobowości???? :):):)

Jestem pewna na 100%%%
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Perłowoszary Winnik niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 11:35
Ile ten typ płaci Bolcom, że non stop go wrzucają? Przecież kreujecie go na POTĘŻNEGO MIESZKAŃCA BOLESŁAWCA, SUPERBOHATERA. Kur w a dramat XD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo