Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
W szpitalu nie działa Oddział Dziecięcy
~Bananowy Głóg niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 13:47
Ten szpital to jedna wielka kpina!!!!! Co jeszcze musi się stać !!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopopielata Kostrzewa niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 13:57
To jest kpina. W 100 tys. powiecie nie ma gdzie uzyskać pomocy dla dziecka w nagłych przypadkach. Jaki był ten oddział, taki był ale pomocy nie odmawiali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kasztanowaty Ogórecznik niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 14:10
Jak wam włodarze nie wstyd? Igracie życiem naszych dzieci.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwony Pieris niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 14:14
My się troszczymy o dzieci poczęte i nienarodzone ,na pozostałe mamy wyyebane .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Żółtopomarańczowa Mięta niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 14:25
Jesienią ubiegłego roku, 2,5 syn również dostał wysokiej gorączki, byłam z Nim sama w domu. Niestety odmówiono mi przyjazdu karetki ( dochodziła 23-cia) i kazano przyjść z Nim pieszo. Po moim ponownym telefonie i prośbie o karetkę bo dziecko dostało takich dreszczy, że nie mogłam ubrać, polecono mi zawinąć Go w koc (ubrany tylko w body) i przyjść. Pozostało wezwanie taksówki i zawiezienie dziecka w takim stanie na oddział. Stanowczo odradzam Bolesławiec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Seledynowa Bylica niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 16:11
Ten cały szpital, to jedne wielkie jaja!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskofioletowa Goryczka niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 16:17
Incydentalny???To Pan Barczyk jest incydentalny Panie Starosto.Ile jeszcze poniżania mieszkańców???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Malinowa Sałata niezalogowany
28 sierpnia 2020r. o 16:38
"Incydentalny???To Pan Barczyk jest incydentalny Panie Starosto.Ile jeszcze poniżania mieszkańców???""" Poprzedni dyrektor już by miał tysiące telefonów od radnych I starosty A ten dostanie glaski od Starosty I Prezydenta!!!Skandal Pa owie!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego