Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Motocyklista zginął na drodze
~~Hebanowy Rozpław niezalogowany
15 września 2020r. o 14:03
~Miedzianoczerwony Kosaciec napisał(a): Ludzie ogarnijcie się. Nikt z nas nie wie jaka była przyczyna wypadku więc nie oceniajcie kogoś. Zginął człowiek i to jest tragedia dla rodziny i wielu Jego znajomych. Zostawcie zmarłego w spokoju a nie wymądrzacie się swoimi tekstami



NAPRAWDE MYSLISZ ZE PRZYCZYNĄ TEGO WYPADKU NIE BYŁA NADMIERNA PREDKOŚĆ MŁODEGO CZLOWIEKA NA MOTORZE??? czyli jeszcze brakuje paru latek by myslec logicznie i rozsadnie jak włąsnie ON!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Miedzianoczerwony Kosaciec niezalogowany
15 września 2020r. o 14:07
A wiesz jaka była przyczyna wypadku? Nie wiesz bo nie było Cię tam to się nie wypowiadaj. Bo drażni mnie wypowiadanie się o czyimś błędzie skoro się nie było na miejscu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Woskowożółty Kaczeniec niezalogowany
15 września 2020r. o 14:53
Jeżdzę tam co dziennie mijałem trzy motocykle .chłopaki jeżdili bardzo rozsądnie więc niewypisujcie głupot
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrzystoczarny Przebiśnieg niezalogowany
15 września 2020r. o 14:55
Ludzie ogarnijcie się! Jaki by nie był wypadek to każdy wiesza psy na człowieku, który jechał czy to motorem czy bmw... Jechałby BMW to pisalibyście ,że cwaniak ,że zapierdzielał bo miał bmw ! No masakra po prostu! Każdy cwaniakować potrafi w komentarzach. Ktoś tam wcześniej napisał,że mieszka w Dobrej i tylko słyszy ryk motorów..a ryku aut już nie? Ludzie jeżdżący autami jeżdżą spokojnie ?,przepisowo?.. zastanówcie się ludzie bo większość nie stosuje się do znaków,do ograniczeń prędkości.. najlepiej wypisywać swoje mądrości i przypuszczenia..Zginął człowiek! trochę współczucia byście okazali...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płomienna Fortegilla niezalogowany
15 września 2020r. o 16:08
~Szarobury Szparag napisał(a): Ktoś wie czy odblokowali jiz drogę??


przed 14 jeszcze była zamknięta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Porcelanowy Mikołajek niezalogowany
15 września 2020r. o 16:10
Coś w tym jest... Ja też mieszkam przy prostej,długiej drodze w bolcu i nie mogłem do niedawna w ciszy posiedzieć w domu, aż zmusiłem starostwo, aby oni zmusili policje do stania tutaj i pilnowania, teraz mam spokój :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Srebrnobiała Maciejka niezalogowany
15 września 2020r. o 16:39
Jak to ten co przez cały weekend zapinał licznik na czerwonych światłach w mieście ,to wcale mi go nie szkoda .
Bedzie ciszej .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Szarobłękitny Bluszczyk niezalogowany
15 września 2020r. o 18:16
Sami widzicie w komentarzach przemądrzałość Szczyli motocyklistów nie przegadasz . Niech pędzą dalej kolega już na nich czeka oni sobie nic z tego nie robią , nieśmiertelni ha ha ha . To trzeba mieć dzban zryty ale widocznie to nieuleczalne .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza