Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Skarga na bolesławiecką parafię
~~Jaskraworóżowa Laurowiśnia niezalogowany
25 września 2020r. o 6:56
Co za czasy? Normalni muszą udawadniać, że są normalni.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
25 września 2020r. o 8:00
~Szaroczarna Kuningamia napisał(a): Ten ksiadz to zly czlowiek i nawet tytuly naukowego tego nie zmienia. Zero powolania, refleksji czy dobrej woli.

Człowiek jak człowiek. Nikt z nas nie jest bez wad. Ja akurat wiele mu zawdzięczam. Właśnie jego szorstkość mi była potrzebna. Według ciebie kapłan powinien wszystkich głaskać, być pełen miłości i pokory. Ale i taki kapłan jest potrzebny, który nie będzie miał problemu powiedzieć głupkowi że jest głupkiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mlecznoróżowa Bylica niezalogowany
25 września 2020r. o 8:23
Jakoś za rządów poprzedników nie było problemów z LGBT - więc kto zrobił problem, kto ma ,, interes " z robieniem zawieruch, a może fundacja pani G. ????. Propaganga a ludziska łykają jeszcze trochę to się będą bić.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Burgundowa Bakopa niezalogowany
25 września 2020r. o 8:49
skorn napisał(a):
~~Morelowy Liliowiec napisał(a): co za bzdura...
homoseksualizm nie jest objęty penalizacją
zoofilia i pedofilia już tak ...


Nie jest i co z tego? Większość dewiacji nie jest penalizowana. No bo jesli coś nie szkodzi osobom trzecim, to czemu miałoby być karane? Co nie znaczy, że przestaje być dewiacją. Nieheteronormatywnośc to takie ładne słowko wymyślone na potrzeby "postępu".

Biologia i prawo to dwie różne rzeczy.


To tak samo jak włażenie co tydzień na wiadukt kolejowy ,prawda Paweł ?
Krzyża już odpuściłeś ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Tabaczkowa Cebulica niezalogowany
25 września 2020r. o 10:05
~~Brudnożółta Morwa napisał(a):
~Burawa Diaskia napisał(a): Co za idiotyzmy wypisuje ta redakcja. Widać, że bolec.info daje się ponieść propagandzie i sam ją szerzy. Wyznawanie tradycyjnych wartości nie jest homofobią. Protest przeciwko "marszom równości", gdzie idą ludzie pokazujący swoją wizję uprawnienia sexu jest idiotyzmem. Nikogo nie interesuje kto jak to robi i z kim. Po prostu nikogo to nie interesuje i po co robić bezsensowne widowisko. Jak będzie zgoda na takie marsze, to za chwilę będziemy mieli jeszcze marsze zwolenników poszczególnych pozycji seksualnych. A kogo to obchodzi ????


Co za idiotyzmy organizować publicznie jakieś marsze trzech króli , i inne śmieszne obrzędy poza murami świątyń. Wierzycie sobie to wierzcie ale tam gdzie jest na to miejsce.

Masz 100% racji. Mega mądra odpowiedź. Niektórzy jednak nigdy nie wejdą na poziom wyżej w poziomie myślenia i będą deptać kolorowe flagi pod hasłem starych wartości.
Rząd finansuje homofobie i wydaje pod jej przykrywką na firme rydzyka.
https://businessinsider.com.pl/finanse/fundusz-sprawiedliwosci-kto-dostaje-z-niego-pieniadze/v2w7mb0
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowy Krwawnik niezalogowany
25 września 2020r. o 10:11
~~Różowy Len napisał(a):
~Szaroczarna Kuningamia napisał(a): Ten ksiadz to zly czlowiek i nawet tytuly naukowego tego nie zmienia. Zero powolania, refleksji czy dobrej woli.

Człowiek jak człowiek. Nikt z nas nie jest bez wad. Ja akurat wiele mu zawdzięczam. Właśnie jego szorstkość mi była potrzebna. Według ciebie kapłan powinien wszystkich głaskać, być pełen miłości i pokory. Ale i taki kapłan jest potrzebny, który nie będzie miał problemu powiedzieć głupkowi że jest głupkiem.

Czyli powiedział Ci ,że jesteś głupkiem i przyjąłeś to z wdzięcznością ,a można wiedzieć ile dałeś na tacę za te wieści .?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Różowy Len niezalogowany
25 września 2020r. o 10:19
~~Malinowy Krwawnik napisał(a):
~~Różowy Len napisał(a):
~Szaroczarna Kuningamia napisał(a): Ten ksiadz to zly czlowiek i nawet tytuly naukowego tego nie zmienia. Zero powolania, refleksji czy dobrej woli.

Człowiek jak człowiek. Nikt z nas nie jest bez wad. Ja akurat wiele mu zawdzięczam. Właśnie jego szorstkość mi była potrzebna. Według ciebie kapłan powinien wszystkich głaskać, być pełen miłości i pokory. Ale i taki kapłan jest potrzebny, który nie będzie miał problemu powiedzieć głupkowi że jest głupkiem.

Czyli powiedział Ci ,że jesteś głupkiem i przyjąłeś to z wdzięcznością ,a można wiedzieć ile dałeś na tacę za te wieści .?

Nic mu nie dałem. Przecież byłem głupkiem. Raczej miałem ochotę mu odwinąć.
Ale potem...
Dodałem sobie dwa do dwóch i wyszło mi że facet faktycznie może mieć rację :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowy Hebe niezalogowany
25 września 2020r. o 10:43
jak dodałeś dwa do dwóch .to ile wyszło?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.