Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oświadczenie rektora Bazyliki Maryjnej
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
27 września 2020r. o 13:41
emem napisał(a): Ciąg dalszy sprawy: https://www.bolec.info/informacje/aktywista-sie-pomylil-i-przeprasza-parafie-25309.html

Bolec info też powinno to zrobić jak ma odrobinę przyzwoitości.
W szkalowaniu Kościoła to jesteście pierwsi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoczarna Rogownica niezalogowany
27 września 2020r. o 20:52
Dzisiaj w kościołach katolickich miała miejsce zbiórka do puszek na rzecz uchodźców poszkodowanych w wyniku pożaru na greckiej wyspie Lesbos.
Kilka tygodni temu była podobna akcja na rzecz poszkodowanych w wyniku wybuchu w Bejrucie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
27 września 2020r. o 21:00
~~Brunatnoczarna Rogownica napisał(a): Dzisiaj w kościołach katolickich miała miejsce zbiórka do puszek na rzecz uchodźców poszkodowanych w wyniku pożaru na greckiej wyspie Lesbos.
Kilka tygodni temu była podobna akcja na rzecz poszkodowanych w wyniku wybuchu w Bejrucie.


przypomnę ci pewien fakt...
niedawno we Wrocławiu pisdzielscy złodzieje okradali kontenery PCK z odzieży dla ludzi biednych ...
trafia to do ciebie?...nie?
no to coś innego- czy pisdzielcza kempa wyjaśniła gdzie podziały się zbierane dla dzieci w Syrii zgromadzone plecaczki?
napisz gdzie i u kogo były przechowywane...;)

teraz mi tu pierdzielisz o puszkach nad którymi będzie miał kontrolę jakiś klecha?
nie bądź śmieszny...tam gdzie klecha wyczuje kasę , zapomina o przykazaniu ''nie kradnij'' :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnogranatowa Diaskia niezalogowany
27 września 2020r. o 21:11
~~Morelowy Liliowiec napisał(a): tam gdzie klecha wyczuje kasę , zapomina o przykazaniu ''nie kradnij'' :]

Nie mierz wszystkich swoją miarą. To ze ty zrobisz wszystko dla pieniędzy, nie znaczy że inni postępują podobnie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Morelowy Liliowiec niezalogowany
27 września 2020r. o 22:08
SKĄD WIĘC NADAL FUNKCJONUJĄ W KOŚCIOŁACH CENNIKI ZA ''USŁUGI''?

chrzest , ślub ,pogrzeb...

ile kasiory zażądał Piotr za ochrzczenie Jezusa? :]
dlaczego omijasz niewygodne pytania?
co z plecaczkami?...gdzie były przechowywane?

a ty mi tu pierdzielisz że mierzę swoją ''miarą''? więc czym ty ''mierzysz'' siebie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowy Przetacznik niezalogowany
28 września 2020r. o 7:57
emem napisał(a): Ciąg dalszy sprawy: https://www.bolec.info/informacje/aktywista-sie-pomylil-i-przeprasza-parafie-25309.html


Sznowny Panie EMEM. W uzupełnieniu do podanego linka proszę o podanie listy parafii, które stsują się do tego stanowiska. Rozumiem, że hejt, który słyszymy z ambony Bazyliki zostanie zaniechany? Pusty śmiech mnie ogarnia, kiedy słyszę o "Kościelie Papieskim", a ten nic sobie nie robi z nauki tego następcy Świętego Piotra.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
28 września 2020r. o 8:03
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Bolec info też powinno to zrobić jak ma odrobinę przyzwoitości.
W szkalowaniu Kościoła to jesteście pierwsi.


O tym, co Bolec.Info powinno zrobić, a czego nie będę decydował ja, a nie anonimowy dyskutant. Zajmujemy się opisywaniem faktów.


Dopisane 28.09.2020r. o godz. 08:03:

~~Kanarkowy Przetacznik napisał(a): Sznowny Panie EMEM. W uzupełnieniu do podanego linka proszę o podanie listy parafii, które stsują się do tego stanowiska. Rozumiem, że hejt, który słyszymy z ambony Bazyliki zostanie zaniechany?


To nie moja sprawa i nie będę się tym zajmował. Nie chodzę do bazyliki i nie interesuje mnie to, co kto tam mówi.

Pozdrawiam,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11445
PanM
28 września 2020r. o 9:41
emem napisał(a):
~~Kanarkowa Ślazówka napisał(a): Bolec info też powinno to zrobić jak ma odrobinę przyzwoitości.
W szkalowaniu Kościoła to jesteście pierwsi.


O tym, co Bolec.Info powinno zrobić, a czego nie będę decydował ja, a nie anonimowy dyskutant. Zajmujemy się opisywaniem faktów.Dopisane 28.09.2020r. o godz. 08:03:
~~Kanarkowy Przetacznik napisał(a): Sznowny Panie EMEM. W uzupełnieniu do podanego linka proszę o podanie listy parafii, które stsują się do tego stanowiska. Rozumiem, że hejt, który słyszymy z ambony Bazyliki zostanie zaniechany?


To nie moja sprawa i nie będę się tym zajmował. Nie chodzę do bazyliki i nie interesuje mnie to, co kto tam mówi.

Pozdrawiam,
Marcin


Wszyscy nawiedzeni " obrońcy moralności " oraz czci kościoła niech biorą przykład.
Pan Marcin nie bywa tam bo nie chce , nie pisze co się tam wyprawia bo nie ma takiej potrzeby.
Kościół zdecydowanie nadto wypływa ze swoją ideologią indoktrynacji poza mury świątyń. Nawet prawo świeckiego państwa jest wyczuwalnie nagięte wpływem kościoła katolickiego.Akcja rodzi reakcję .
Społeczeństwo się edukuje i coraz bardziej zauważa że jest manipulowane światopoglądowo i politycznie. Rodzimy się ateistami . Wyznawców robi z nas otoczenie w zależności o miejsca urodzenia .Dlatego w krajach muzułmańskich nie rodzi się żaden katolik i odwrotnie ?
Niech wierni i ich pasterze zajmują się sobą, niech sami się finansują i celebrują swoje modły w domach i świątyniach a nie będzie starć z rzeczywistością.
Ateiści nie organizują marszów przeciw wierzącym. Sam fakt opublikowania orzeczenia rektora był aktem dobrej woli ze strony redakcji. Przecież mogli go zignorować.[img=1601278876_lt8afsm.jpg]

" Tyle państwa w państwie ile to minimalnie niezbędne i tyle swobody obywatelskiej ile to maksymalnie możliwe " Konstytucja Rzeczypospolitej Czym gorsze prawo tym więcej urzędników i odwrotnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza