Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus nie odpuszcza
~~Miętowy Agrest niezalogowany
26 września 2020r. o 18:33
~Ciemnobursztynowa Ostróżka napisał(a): Ok.To lecimy.
To mamy jeden śmiertelny przypadek. Znana osoba starsza z pozytywnym wynikiem testu na covid19.
Oczywiscie przyczyna zgonu potwierdzona podczas sekcji zwlok tak? Nie? Nie wolno? Nie wolno.
Maseczki - prosze link do badania naukowego potwierdzajacego teze, ze chronia przed zakazaniem jakomkolwiek wirusem. Nie ma? Nie ma.
Dystans 1,5 - 2m nie ma zadnego naukowego uzasadnienia w ograniczeniu rozprzestrzeniania sie wirusów.
Kwarantanna - wymyslona przez weneckich kupcow w czasach dżumy.
Pogarsza tylko sytuacje, bo ludzie nie wychodza i nie autoimmunizuja sie naturalnie. Szwedzi to wiedzieli. Porownaj teraz wykres statystyk zachorowan w Polsce i Szwecji i kto ma racje.
Ponadto udowodnione jest badaniami, ze koronka i wirusy gina pod wplywem promieniowania UV(czyli słońca) w czasie 4-10minut.
Myślisz, że gdyby chorował na coś innego to rodziny nie byłoby stać przenieść go do np. kliniki we Wrocku czy Warszawie? Na pewno nie trzymali by go w bolesławieckiej wykańczalni. Zgłoś się do wolontariatu właśnie budują oddział zakaźny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Agrest niezalogowany
26 września 2020r. o 18:38
A swoją drogą jak te wirusy giną od słońca to czemu w Brazylii tyle zachorowań i zgonów? Pomyśl nim coś napiszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowa Ostróżka niezalogowany
26 września 2020r. o 18:40
Nie wjezdzaj mi tu na emocje i poczucie winy, nie pakuj mi walizek ani nie ukladaj zycia, tylko dyskutuj merytorycznie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowa Ostróżka niezalogowany
26 września 2020r. o 18:42
Napisalem poprosze dowody naukowe na skutecznosc tych metod postepowania, ktore butem nam wpieraja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Agrest niezalogowany
26 września 2020r. o 18:45
Nie ma sensu z Tobą dyskutować . Ja wierzę że wirus jest i zabija, Ty, że go nie ma i to wymysł. I gitara jak mówi Ferdek . Zostańmy przy swoim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Miętowy Agrest niezalogowany
26 września 2020r. o 18:45
Nie ma sensu z Tobą dyskutować . Ja wierzę że wirus jest i zabija, Ty, że go nie ma i to wymysł. I gitara jak mówi Ferdek . Zostańmy przy swoim.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowa Ostróżka niezalogowany
26 września 2020r. o 18:52
Dobrze napisales "wierze w wirusa".
Wiara ma to do siebie, ze sie opiera na dogmatach a nie na mysleniu.
Ja nie napisalem, ze go nie ma.
Jest i to wiadomo od lat 70-tych i caly czas mutuje, ale nie zasluguje na taka zla slawe jaka mu sie przypisuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnobursztynowa Ostróżka niezalogowany
26 września 2020r. o 18:54
Mam nadzieje, ze zaczniecie szukac i drazyc temat a zobaczycie gdzie konczy sie krolicza jama...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.