Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Oddział wewnętrzny znów zakaźnym
~Szmaragdowozielona Przylaszczka 29 września 2020r. o 10:09
250 000 testow na dobe?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnofioletowy Kroplik 29 września 2020r. o 10:55
Na stronie Starostwa podane są 2 osoby hospitalizowane. Skąd w takim razie liczba 40 osób?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
29
Bernard 29 września 2020r. o 11:02
~Szmaragdowozielona Przylaszczka napisał(a): 250 000 testow na dobe?


Przepraszamy za pomyłkę i dziękujemy za zwrócenie na nią uwagi.


Dopisane 29.09.2020r. o godz. 11:02:

~~Jasnofioletowy Kroplik napisał(a): Na stronie Starostwa podane są 2 osoby hospitalizowane. Skąd w takim razie liczba 40 osób?


Starostwo podaje zachorowania jedynie tych osób, które mieszkają w naszym powiecie. Dlatego zawsze te dane brzmią optymistycznie.

bobrzanie.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Purpurowa Mięta 29 września 2020r. o 11:23
Panie Bernardzie, napiszczie artykuł jeszcze raz. Naprawdę ciężko zrozumieć ten artykuł :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Niebieskawa Inkarwilla 29 września 2020r. o 17:24
Ktoś się zainteresuje ilością osób, które straciły zdrowie lub nawet życia z powodu braku dostępu do lekarza z powodu covidu lub z powodu paniki koronawirusowej? Jest mniej pacjentów z zawałami, bo chorzy boją się zgłaszać do lekarzy. Każdy zanim będzie miał zabieg, przechodzi test, stąd wzrost zakażeń. Media pokazują nowe przypadki osób, które poniosły poważne szkody zdrowotne, bo nie udzielono im pomocy medycznej przed przestawienien wyniku testu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Bladoczerwony Bluszcz 30 września 2020r. o 7:36
Jak długo jeszcze zamierzacie oklamywac ludzi ta koronasciema. Napiszcie może, jaka kasę biorą lekarze za te brednie.dostaja po 70tys co miesiąc!!!żeby kłamać. Tak to nie żart i żaden nie wyjdzie przed szereg żeby prawdę powiedziec. Dla kasy wszystko zrobią.pielegniarki to samo. Szkoda słów. Ludzie otwórzcie oczy zacznijcie sami myslec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Amarantowa Tunbergia 30 września 2020r. o 8:05
"Szpital otwarty dla wszystkich" tak zachęcał dyrektor w lipcu na waszym portalu,że główny budynek wolny od Covidowych pacjentów.Co nie było prawda!!!!Tak że w tym artykule wreszcie powiedział prawdę, że tego szpitala już nie ma,A cała para skierowana na Covida,bo taka ma wizję że Starostwem!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasztanowatoczerwony Sumak 30 września 2020r. o 8:19
Zmiany personalne w szpitalu przełożyły się na zmiany organizacyjne skutkujące dynamicznym rozwojem szpitala - mówi prezydent Piotr Roman. -faktycznie rozwój przez zamykanie oddziałów:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się w tym temacie
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.