Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus w I Liceum w Bolesławcu
~Śnieżnobiała Frezja niezalogowany
7 października 2020r. o 16:50
Policja wie, ze na koronawirusa najlepiej dziala ostry cien mgly, wiec sie nie boja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Cynamonowy Aster niezalogowany
7 października 2020r. o 17:18
Sam nie wiem jaki jest sens tego wszystkiego, dopóki nie będzie leku lub szczepionki to żadne kwarantanny nie przerwą tego łańcucha, nie ma szans. Zasady kwarantanny są beznadziejne, nikt sobie z tym nie radzi a po tym co się dzieje dojdzie do tego, że ludzie nie będą przyznawać się do niczego - do tego, że mieli kontakt z zakażonym, do tego, że sami mają objawy koronawirusa itd. Wszystko dlatego, że jak trafią na kwarantannę to z niej się nie wydostaną a przecież trzeba pracować i żyć. Kwarantanna trwa niby 10 dni a w rzeczywistości ludzie siedzą na niej po 2-3 miesiące a to już powoduje naprawdę solidne kłopoty w sferze życia zawodowego i osobistego. Inspekcje sanitarne nie zdają egzaminu i zasłaniają się procedurami. Jak się czyta historie tych nieszczęśników, którzy 2 miesiące są na kwarantannie to obawiam się, że ludzie zaczną wszystko ukrywać, niestety.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotordzawa Malina niezalogowany
7 października 2020r. o 17:41
śmiejecie się śmiejecie dopóki ktoś z waszych bliskich i schorowanych nie zachoruje. Młodym może nic nie będzie ale każdy ma w rodzinie starsze i schorowane osoby.Nie myślcie tylko o sobie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Trytoma niezalogowany
7 października 2020r. o 17:41
Sam bym tego lepiej nie ujął.
Gość z "pełnymi" objawami nie może zrobić testu - nikt nie chce go skierować - ale jest decyzja z sanepidu, że jak wyjdzie z domu to dostanie 30 tys. kary.
Istny dom wariatów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Grynszpanowa Trytoma niezalogowany
7 października 2020r. o 17:43
~Złotordzawa Malina napisał(a): śmiejecie się śmiejecie dopóki ktoś z waszych bliskich i schorowanych nie zachoruje. Młodym może nic nie będzie ale każdy ma w rodzinie starsze i schorowane osoby.Nie myślcie tylko o sobie.


Młodym "wyżera" mózg, skutki będą widoczne po 5 latach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ultramarynowa Lewizja niezalogowany
7 października 2020r. o 18:56
I w mechaniku też
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 października 2020r. o 21:40
~Złotordzawa Malina napisał(a): śmiejecie się śmiejecie dopóki ktoś z waszych bliskich i schorowanych nie zachoruje. Młodym może nic nie będzie ale każdy ma w rodzinie starsze i schorowane osoby.Nie myślcie tylko o sobie.


Sam jestem starszy i schorowany :D Ale dalej kiełbie we łbie :D . Brakuje mi drugiego starszego Pana , albo Pani , co zechcieli by pośpiewać w duecie :



A jeśli już mówimy o młodym dziewczęciu z koronaświrusem i kwarantannie na całą Szkołę , to radzę się zastanowić nad nowoczesnymi draniami od medycyny :)

Qurde , jak ja lubię szumowidło ... też chciałbym być na takich wczasach , a tymczasem lockdawn ... od lat , nie od miesięcy ... ze względu na brak kasy z BighPharmy :D

Qurde Ludzie , czego Wy jeszcze nie rozumiecie ? . Jak długo jeszcze mam się produkować ? .

To by , or not to by ... z punktu widzenia szumowidły z kasą , to występ jednego sezonu . Za cztery lata nawet pies z kulawą nogą nie będzie gnoja pamiętał , a ścierwomedialny koronaświrus może się utrzyma nawet w Pierwszym Liceum w Bolesławcu :D

Miejmy nadzieję , że Dziewczyna równie szybko wróci do zdrowia po grypie , jak na nią zapadła ... :)

ps . Żyjąc w lokalnej społeczności ... śmiem pytać Rodziców , jak ma na Imię pociecha ? :)

Ja tam ściemy się nie boję i mógłbym jutro jaki soczek donieść , albo fajkę ... gdybym wiedział gdzie mam kroczyć ?

I nie ma tu qurwa żadnej ironii i sarkazmu :) Mogę to zrobić , ale proszę o pozwolenie Rodziców Pannicy i Szacownego Grona Medyków .... z ... zakaśnecho :D

Póki co ... dobranoc Bracia Lachy i Siostry Słowianki :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarobrunatna Rezeda niezalogowany
7 października 2020r. o 22:36
No ładnie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.