Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Koronawirus w I Liceum w Bolesławcu
~Malinowoczerwona Iglica niezalogowany
7 października 2020r. o 14:21
masz babo placek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Koralowa Tygrysówka niezalogowany
7 października 2020r. o 14:59
sprawcie czy nie ma matki pielęgniarki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kremowy Kielichowiec niezalogowany
7 października 2020r. o 15:03
SprawĆ czy masz słownik na półce ;]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnopomarańczowy Pięciornik niezalogowany
7 października 2020r. o 15:07
~~Koralowa Tygrysówka napisał(a): sprawcie czy nie ma matki pielęgniarki?

Sprawimy, sprawimy...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Iliowobłękitny Szczodrzeniec niezalogowany
7 października 2020r. o 15:09
~Kremowy Kielichowiec napisał(a): SprawĆ czy masz słownik na półce ;]


jak już to :SPRAWDŹ!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ciemnoturkusowy Mamutowiec niezalogowany
7 października 2020r. o 15:29
Całkiem Was wszystkich porabalo z tą koroną, puknijcie się wszyscy panikarze w łeb.....!!!

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
7 października 2020r. o 16:03
Qurde , to niedaleko od Parku Waryńskiego . Qurde , a jeśli w trawie i drzewach , i w Amfiteatrze pana Dwuimiennego , BOSSA Bolesławca , nie mówiąc o trybunach , również siedzi cwany koronaświrus , to również Policja jest zagrożona dopóki nie zbuduje Nowej Siedziby :D A mawia się , że Policja chroni nas przed niebezpieczeństwem :D A co z Aleją Wojska Polskiego ... też nie daleko :(

Qurde świrus zabije nas Wszystkich , ale dopóki jeszcze żyję , to porobię za dziennikarza ... dziewczyna za pewne zbyt chciała się wyeksponować nie zakładając nawet rajstop ... nie mówiąc o majteczkach ( przepraszam , gdyby moja ocena zjawiska nie zgodna była z faktami :) ) no i się zaziębiła :( . Zaziębiały się nasze babki , swatki , matki i dziewczyny ... a moja Córcia też jest dzisiaj zaziębiona ... i nawet Córcia Mojej Córci ... Natali :)

Qurde , świrus zabije nas wszystkich razem z moją Wnusią Natalii , jak tak dalej pójdzie z tą ścierwopropagandą :D

Panie Kazimierzu , Marcinie , czy mógłbym prosić o RZETELNE informacje ?

Bo to , że tzw. " służbie zdrowia " brakuje szczepionek , to akurat uważam za bardzo dobre zjawisko. Widać ktoś na górze jeszcze myśli ... może BÓG :)

http://liryka-liryka.blogspot.com/2017/09/na-koncu-mapy-andrzej-sikorowski.html

Liryka Drodzy Państwo , nie praktyka proceduralna , jeśli sugerować mogę ? :)

No to teraz dla rozprężnienia stresu wersja dźwiękowa moich ulubionych bardów :



Z rysunkami bodajże Mleczki ... ale nie jestem pewien :)

Jeszcze raz miłego popołudnia mówi cham i prostak :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Biskupi Pustynnik niezalogowany
7 października 2020r. o 16:27
W policji też już mają dość
https://youtu.be/DrdWtoy75Zs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza