Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Bawili się w rytm muzyki z Prnjavora i Bolesławca [WIDEO, FOTOREPORTAŻ]
~~Modrawy Plektrantus niezalogowany
27 maja 2024r. o 10:07
~~Jasnolawendowa Gynostemma napisał(a): Napiszecie proszę kim byli Wasi dziadkowie, pradziadkowie. Wszyscy tu są napływowi, ale skąd?

Zdumiewający do bólu brak wiedzy, czy też celowa ignorancja z Twojej strony dla polskiej ludności przesiedlonej przymusowo z kresów Rzeczypospolitej oraz tych którzy przybyli tu "za chlebem" z tzw. centralnej Polski ... Takie były często Polskie drogi , pamiętaj o tym...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jugo niezalogowany
27 maja 2024r. o 13:04
Jak nazywa się ten taniec co tańczyli w niedzielę na rozpoczęcie festy? I nie było to KOLO ktoś wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jan niezalogowany
27 maja 2024r. o 14:00
Młodzież Romana ze stowarzyszenia emigrantów mocno się przerzedziła. I wcale nie poumierali. Czasem zastanawiam się gdzie jest az takie przyzwolenie na takie działania zarządu i prezesa.
Dlaczego nie było żadnej informacji w mediach na temat mozliwości zakupu ksiazki Pana Kovcia Danjela.
Czyżby to były jakieś obstrukcyjne działania na niekorzyśc ZAPROSZONYCH?

Wstyd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Karmelowopłowa Jeżyna niezalogowany
27 maja 2024r. o 18:06
Wytrzymacie jeszcze jedną kadencję z prezydentem Romanem, który ma bośniackie korzenie.Po zakończeniu jego kadencji, jest nadzieja na zmianę kulturowego klimatu.Młodzi wyjechali, starzy reemigranci z Jugosławii, poumierają, może inne nacje mieszkające w Bolesławcu coś w tym temacie zmienią.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ciemnobursztynowa Choina niezalogowany
28 maja 2024r. o 8:39
Borys i fryzjer napewno to zmienią
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima