Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Obcinają zielone gałęzie
~Zielonożółty Wilczomlecz niezalogowany
8 października 2020r. o 13:08
Czyli Pani urzędniczka czy fachowiec wcześniej wjeżdża na górę i zaznacza które gałęzie są do wycinki??????Tak???? Czy robi to gościu na wysokości który niedawno pracował na magazynie w biedronce i zna się tyle co ja?!?!?!?!?!? Żenada coś się dzieje z tą Polską?????????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szarozielony Kleome niezalogowany
8 października 2020r. o 13:15
A jakby komuś taka gałąź na głowę spadła, to bolecnaitka też by tak ochoczo alarmoela???
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ołowianoszara Rezeda niezalogowany
8 października 2020r. o 13:30
GRAŻYNA MOŻE JAKIE PIEROGI ZROBI CZY COŚ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Złotawobrązowy Wiąz niezalogowany
8 października 2020r. o 13:39
Tej Waszej interweniującej czytelniczki coraz częstsze przykłady powalonych przez wichury drzew niczego nie nauczyły. Drzewa w miastach i przy drogach muszą mieć formowane korony a to dla ich zdrowia, bezpieczeństwa i estetyki. Ptaki zaś corocznie w okresie lęgowym budują swoje gniazda. Jak się chce popisywać interwencjami, trzeba choć trochę mieć pojęcia o problemie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnoszara Alstremeria niezalogowany
8 października 2020r. o 13:51
siedzą p... ne mochery i się nudzą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Rudozłoty Maczek niezalogowany
8 października 2020r. o 13:58
Dobrze robią,w ub.roku podczas wichury omal nie przygniótł mnie konar drzewa,wracałam z pracy,miałam bardzo dużo szczęścia.A topole to są bardzo wysokie drzewa i popieram ,że dba się o bezpieczeństwo mieszkańców.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Kanarkowa Ślazówka niezalogowany
8 października 2020r. o 14:13
Ptaki to gniazdują na wiosnę a nie na jesień.
Niech bolecnutka lepiej sie douczy.
A jak spadną liście to zapraszam do miotły i grabi.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Płowożółta Karagana niezalogowany
8 października 2020r. o 14:18
Ptaki gniazdują od marca do końca września więc teraz już sobie poradzą.
Wystarczy przed napisaneim bzdur spytać biegłego ptakologa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza