Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Robert Obaz
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Jesteśmy w żółtej strefie
14240
M21W2
16 października 2020r. o 20:02
Wyłamię się i pominę moją wypowiedź o skończeniu dyskusji na tydzień . strasznie mnie zaciekawiło co ta za Grupa Trzymająca Władzę na Całą Planetę .
Piotrze wybacz mi wyjaśnij bo nie zasnę .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 października 2020r. o 20:36
M21W2 napisał(a): Wyłamię się i pominę moją wypowiedź o skończeniu dyskusji na tydzień . strasznie mnie zaciekawiło co ta za Grupa Trzymająca Władzę na Całą Planetę .
Piotrze wybacz mi wyjaśnij bo nie zasnę .


Zaczęło się bodajże od Kennediego . On bodajże jako pierwszy publicznie oświadczył , że istnieje głęboko zakonspirowana grupa ludzi , których władza i wpływy nie mają granic .
Mówi się o grupie Bilderberg , Masonach i Illuminatach. Ale mi się wydaje , że to są powiązane struktury . Powiązane nawet z Watykanem . Jest na prawdę Lucjanie od diabła literatury nie mówiąc o portalach internetowych. Jako ciekawostkę podam , że Komisja Trójstronna , to również fragment grupy , a na posiedzeniach tejże komisji brał udział kolega Paligłup i oczywiście Radzio Sikorski ... i jeszcze któryś z tych naszych notabli ... ale z głowy mi wyleciało ... starość nie radość :D
Rzec z cała zaczęła się w niemieckim Ingolschtad . Tam jakieś dwieście pięćdziesiąt lat temu powstał manifest Illuminatów. Główne założenia to totalna uniwriłowka , i trzy wojny światowe w celu ograniczenia populacji planety do pięciuset milionów posłusznych niewolników. Dwie pierwsze wyszły chłopakom całkiem nie źle , trzecia , która właśnie trwa , to wojna o ludzką świadomość Lucjanie :)

Oni już wtedy otwarcie mówili o depopulacji w tym swoim manifeście , gdzie " Mein kampf " klasyka narodowego socjalizmu , to opowieści z Mchu i paproci , jak Żwirek kręci z Muchomorkiem :D

Trzecia wojna idzie o umiejętność oddzielenia ziarna od plew w morzu kłamstwa , w jakim codziennie jesteśmy otaczani przez ścierwomedia :)

Jak zaczęła się zadyma w Wuhan , to myślałem , że pójdą na całość z depopulacją narodów , ale chyba coś jednak nie pykło , bo jak na dżumę , czy choćby hiszpankę to śmiertelność jest na prawdę znikoma .

Nie wiem , czy wiesz Lucjanie , ale podczas ostatniej dżumy w Londynie zaraza wybiła połowę populacji miasta . Dwa miliony z czterech poszło w piach. To taki nieudolny koronaświrus siedzi tylko w naszej zastraszonej wyobraźni , a wojna polega na tym , że tylko Stwórca wie , co gnoje jeszcze wymyślą .

Ja osobiście uważam , że następnym krokiem do depopulacji planety będzie sztuczna inteligencja , jak z Terminatora , i niech Stwórca ma nasze dzieci i wnuki w opiece , bo mi to już w zasadzie wisi :)

Jeszcze raz miłego wieczoru Lucjanie :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
16 października 2020r. o 20:55
Piotrek przeczytałem z zainteresowaniem , ten temat jest mi absolutnie obcy i nieznany .
Czytałem coś tam że jest kilku multimiliarderów którzy mogliby zatrząść światową gospodarką ale przy pomocy mamony . Dzięki , Dobranoc .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
16 października 2020r. o 21:07
Zawsze do usług Lucjanie :)

Śpij dobrze :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ceglasta Piwonia niezalogowany
18 października 2020r. o 10:12
Zyga z Gdańskiej ma żółte papiery.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.