Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Nie mamy miejsc w szpitalu
13926
qwax_
18 października 2020r. o 19:16
M21W2 napisał(a): qwexsie , z tego co napisałem stu na tysiąc wirusologów podziela zdanie tej Pani niczym mnie nie zaskoczyłeś . Włosi kłamią , cały świat kłamie , daruj sobie znawco działania respiratorów .

Przynajmniej staram się analizować te wszelkie naukowe "wytyczne". I czytać naukowców, którzy maja odmienne zdanie.
Respirator to niewątpliwie wspaniałe urządzeni, ale przy chorych na covid to jest wyrok śmierci - ale za to zgodny z procedurami.
"88 proc. pacjentów chorych na COVID-19, a leczonych przy pomocy respiratorów w nowojorskim systemie szpitalnym nie przeżyło - wynika z badań opublikowanych w czasopiśmie "Journal of the American Medical Association" (JAMA), na które powołuje się m.in. "The Independent".
https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-nowy-jork-88-proc-pacjentow-podlaczonych-do-resp,nId,4456370

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2020r. o 19:29
qwax_ napisał(a):
M21W2 napisał(a): qwexsie , z tego co napisałem stu na tysiąc wirusologów podziela zdanie tej Pani niczym mnie nie zaskoczyłeś . Włosi kłamią , cały świat kłamie , daruj sobie znawco działania respiratorów .

Przynajmniej staram się analizować te wszelkie naukowe "wytyczne". I czytać naukowców, którzy maja odmienne zdanie.
Respirator to niewątpliwie wspaniałe urządzeni, ale przy chorych na covid to jest wyrok śmierci - ale za to zgodny z procedurami.
"88 proc. pacjentów chorych na COVID-19, a leczonych przy pomocy respiratorów w nowojorskim systemie szpitalnym nie przeżyło - wynika z badań opublikowanych w czasopiśmie "Journal of the American Medical Association" (JAMA), na które powołuje się m.in. "The Independent".

Co do śmiertelności podłączonych pod respiratory nic nowego nie napisałeś , chorych na cowid podłącza się po wykorzystaniu wszystkich dostępnych sposobów leczenia , są to chorzy których stan jest bardzo ciężki a nawet krytyczny .


https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/aktualnosci/news-koronawirus-nowy-jork-88-proc-pacjentow-podlaczonych-do-resp,nId,4456370
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
18442
PIS-PO-PRL
18 października 2020r. o 19:35
"Naukowcy stwierdzili - pisze "The Independent" - że 20 proc. wszystkich tam hospitalizowanych z powodu COVID-19 zmarło. Liczba ta jest porównywalna z liczbą zmarłych "w normalnych czasach", wśród osób przyjętych z powodu zaburzeń oddechowych"

pewnie fejknius :D


PIS=PO=PRL
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2020r. o 19:39
M21W2 napisał(a): ...
Tak szczerze to nawet w tak doborowym towarzystwie jakie wymieniłeś nie wypiłbym tego trunku a raczej popłuczyn , mam nadzieję że Ty też , pożartować nic nie kosztuje .


Jak zwykle masz rację . Nigdy ze Słoniem nie pijałem , chociaż , był na tyle honorowy , że odstawił mi wódę u Mietka . Ja mu kilka zetów pod Biedrą na Chrobrego . On się rewanżował jak mógł.

Lubię gościa :)

Też ma poczucie humoru :D

Papużka śmieje się tylko do siebie , albo z kogoś ... no taka Natura :)

Saluto Messer białym winem , a wódą też się jeszcze uraczymy :)

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
18 października 2020r. o 19:43
co tobą kierowało kiedy o Lucjanie pisałeś ''ped.ał-plantator'' ?

widzisz łgarzu jak cię przytkało? :]

kolejny raz o to pytam a ty niby taki ''łączący'' a kiedy wychodzi prawda o tobie tchórzysz uciekając od wyjaśnień ...hahaha
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14240
M21W2
18 października 2020r. o 19:53
Horus napisał(a): co tobą kierowało kiedy o Lucjanie pisałeś ''ped.ał-plantator'' ?

widzisz łgarzu jak cię przytkało? :]

kolejny raz o to pytam a ty niby taki ''łączący'' a kiedy wychodzi prawda o tobie tchórzysz uciekając od wyjaśnień ...hahaha


Piotrek aby zamknąć ten temat napisz coś wreszcie , każdą odpowiedź potraktuję jako przedawnienie .

Wiem że moi forumowi " przyjaciele " pisali do mnie - plantatorze .

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4335
#Pannazdzieckiem nieaktywny
18 października 2020r. o 20:04
PIS-PO-PRL napisał(a): "Naukowcy stwierdzili - pisze "The Independent" - że 20 proc. wszystkich tam hospitalizowanych z powodu COVID-19 zmarło. Liczba ta jest porównywalna z liczbą zmarłych "w normalnych czasach", wśród osób przyjętych z powodu zaburzeń oddechowych"

pewnie fejknius :D



Zapewne. Statystycznie w Kraju nad Wisłą umiera dziennie jakie 1200 osób . WSZYSCY NA KORONKĘ !!

Od lat :)

No skoro pochlaliśmy Lucjanie , to może teraz pośpiewamy :



:)


Dopisane 18.10.2020r. o godz. 20:04:

Plantatorze to jeszcze nic Lucjanie :)

Mój " forumowy przyjaciel " do dzisiaj pisze o mnie ... sam se przeczytaj :D

Ale powiem Ci tak Lucek , co nas nie zabije , to nas wzmocni :)

Teraz Ty coś śpiewasz , oby tylko ... góralu czy ci nie żal ... może być nawet DiscoPolo Lucjanie :D

Ludzie w zasadzie myślą logicznie. Problem polega na tym , że operują na nie pełnych , bądź fałszywych informacjach. I dlatego taką logikę trzeba w du... ży kapelusz włożyć . Krzysztof Karoń.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pomidorowa Kanna niezalogowany
18 października 2020r. o 20:13
Horus napisał(a): co tobą kierowało kiedy o Lucjanie pisałeś ''ped.ał-plantator'' ?

widzisz łgarzu jak cię przytkało? :]

kolejny raz o to pytam a ty niby taki ''łączący'' a kiedy wychodzi prawda o tobie tchórzysz uciekając od wyjaśnień ...hahaha


Kierowało nim to samo kiedy o tobie pisał, że jesteś mądry - alkohol.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.